Po své výbušném chování ve Fast Five se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek. (Filmbox)

Domas88

Ja ho prostě žeru :) Ale pěkný drama.. Dwayne ukazuje, že sám film neudělá, vždycky potřebuje někoho k sobě a pak je to pecka, ale tady mi to nevadí, nehraje si na nic a v tomhle prostředí filmu to zvládl důstojně.. ()

wallax

Prekvapivo dobrý krimi thriller s Dwaynom Johnsonom v hlavnej úlohe postavený údajne na skutočných udalostiach. Šikovne postavený scenár, rýchlo plynúci dej a vlastne slušné herecké výkony. The Rock sa celkom blisol a vôbec mi nevadilo, že to nebolo až tak akčné, práve vďaka tomu sa tomu celkom dalo veriť. Priznám sa, že som ho dosť porovnával s Hughom Jackmanom v The Prisoners, kde to Hugh odpálil k najvyšším priečkam hereckého výkonu. Predsa len Dwayne nie je Hugh a ešte mu dosť chýba k týmto priečkam herectva ale charizmy ma na rozdávanie a preto som si povedal, že nebudem až tak prísny. Pekná podívaná ktorá myslím nikoho kto má rád napínavé filmy nesklame. Pre mňa tak 3,5*. ()

Mikecat

Výborný výkon Dwayne Johnsona, dobrý príbeh, zaujímavá zápletka, dobrá akcia.Dwayne v roli poctivého obchodníka so stavebninami, lepšie mu sekne akcia. ()

Vasyl

Taková správná rodinná pohodička. No jak by řekl mr. Mackey: "Drugs´re baaad, mmm´kay?" A ty lidi okolo jsou ještě horší. Zase se mi líbil Pepper, on je tak hnusnej až je to sympaťák. Vždycky mě v těch vedlejších rolích baví. ()

Don Maty

Ale jasné. The Rock stále ide. A táto "dramatická" rola mu celkom sadla. Aj keď si neviem predstaviť, že zrovna taká "korba" ako on by mohla byť úspešným americkým podnikateľom, ktorý je nesmierne citlivý a zachraňuje syna. Zle ho obsadili. Bohužiaľ je to tak. Mám Rocka rád ale sem sa nehodil ani trošku. Na druhú stranu to bol asi prvý film, kde dostal trošku do zubov :). Príjemná zmena...3* ()

blondboss

Dwayne Johnson a jeho vskutku netypická snímka, v ktorej nehral len ťažkého tvrďasa, ktorý z každého vytlčie dušu. V tomto bol tento film pre mňa prekvapením. Až na ten presladený klišovitý záver som sa nenudil a vrelo odporúčam ako jemne akčnú chuťovečku k pohodlnému víkendovému posedeniu. 60 % ()

generalmagor

No tak další film, který obdržel jenom 66%.. Tak z toho by pes sral. Páni CSFD ou yea bitches best hodnocogenstři si rádi někdy hrají až na velké kritiky no a jak to tak někdy bývá, i film, který se opravdu snaží být dobrým a slušně provedeným, dostane pěkně na držku. Slušná akce, výborná hudba, krásné střihy a realisticky provedené. Co víc si přát od slušné oddechovky. Lidi, je to film, inspirován podle skutečné události a jenom se zamyslet nad tím, čím vším musel borec Big daddy projít, si vyžádalo velké odhodlání. Herecké výkony slušný, obvzlášt nedoceněný Barry Pepper byl supr hlavně měl krutý image, kterým se jednou až trocha naberu na věku budu inspirovat hehe. Plně a zaslouženě 75%. ()

pojta

Dwayne Jonson jak mstitel. Budiž taková odychovku kde člověk nemusí moc přemýšlet až na konec kdy si člověk říká jestli si z něj režisér nedělá srandu. Hlavně ten konce mi dojem zkazil. ()

lobo87

Tešil som sa na príbeh v znamení Kráčajúcej skaly, dostal som však viac komornú drámu o otcovi, ktorý je schopný urobiť absolútne VŠETKO pre svoju rodinu. Možno keby tam nehral Rock človek by nečakal, kedy strhne masku sebakontrololy a všetkých tam rozmetá.... Johnson to však po hereckej stránke ustál vzhľadom k výbornému obsadeniu (Sarandon, Pepper, Bernthal) so cťou... 65% ()

eMeMko

Velmi průměrný snímek, který si sice hraje na vážné drama, ale nevěřil jsem mu to ani minutu. Možná za to může The Rock a jeho herecký výkon v hlavní roli. Pořád mi přijde, že se hodí buďto do totálních akčňáren nebo do komedií, ale rozhodně ne do vážnějších témat. Ve výsledku se však ve filmu objeví pár skvělých scén a jako celek se jedná o koukatelný film u kterého se nemusí moc přemýšlet. ()

AndrewNewman

Zručný triler s dobrým Johnsonom, ale všetko ostatné je čistý priemer. Prekvapujúcich momentov je strašne malo, vo filme nie je zvlášť dobrá hudba, kamera či réžia. ()

Dzoumen

Tento film byl pro mě speciální už kvůli tomu, že v tom hrál můj oblíbený herec Dwayne Johnson to byl hlavní důvod proč jsem tento film viděl. Docela mě začátek dal přiučení v tom, že nemám nikomu věřit, když uvidíte tento film budete vědět na co narážím. Tento film můžu doporučit. Stálo to za to zkouknout mělo to dobrou kvalitu, emoce, příběh a herci byli dobří jak Dwayne Johnson, tak i Jon Berthal jinak další herci nic moc. 88% ()

zitush

Ako pozeram, tak pozeram .... na muza, ktory je stelesnenim Kracajucej skaly, ktory sa nicoho neboji, od ktoreho som zvyknuta na vyborne akcie, zabijanie, strielanie, zranenia, .... nehovorim, ze mu tato rola nesedi, pretoze tu ukazuje, ze hrat vie, len mu preboha zabudli strcit zbran do ruky, aby si nastolil vlastnu spravodlivost! Tesim sa na kazdy jeho film, pretoze THE ROCK je znacka sama o sebe .... ()

paradoxman

Slušná kriminálka s Dwaynem v poměrně dramatické roli. Kupodivu zde v jediné bitce dostane na prdel a tak mu nezbývá, než sednout za volant tahače a vytlačit karteláky ze silnice. Solidních 70%, i přes ideologickou linku skvěle popsanou uživatelem Matty. ()

Nominant

Takže "The Rock" nielen rany rozdáva, ale aj dostáva. Ako herec sa už osvedčil vo viacerých žánroch, viaceré aj stoja za to. Film je v poriadku, nič viac som ani neočakával - iskra, ktorá odštartovala slušnú akciu, herci podali skvelé výkony = Jednohubka na dlhé chvíle 3* ()

Chibs

Krásné dílko..na oscara to sice nevidím ale i tak. Příště bych ale vynechal do takového projektu a do takového filmu takovou korbu jakou je Johnson. Vůbec mi tam nesedl . ()

wick

Na Dwayna herecký výkon na pokraji jeho možností, škoda, že se celkem reálně zfilmovaný příběh konec zvrtnul na zbytečný akčňák. ()

MartinReno

Nechápem tie negatívne kritiky.Konečne po dlhej dobe normálny film s Rockom.Po tých priblblých G.I.Joe a RZ.6 to bolo doveryhodné dobrodružstvo.Fakt je ale,že Rock je na takýto film moc svalnatý.Mal tam hrať nejaký uveritelnejší pupkáč. ()

RomaS

Takový krimi průměr s nadprůměrně velkým Dwaynem. Jedno ponaučení ale z tohto filmu plyne. Nikdy si nezahrávejte s drogami na území amerického orla. Jestli jsem to pochopil správně jsou tam za to větší sazby než u nás za vraždu. Když ale náhodou do toho spadnete a budete chtít očistit své dobré jméno nebo někoho z rodiny třeba dopadením kápa drogového kartelu, můžete to udělat prakticky jakýmkoliv způsobem. Když u toho někoho zastřelíte, nevadí, protože drogy jsou špatné... ()

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

25.02.2012

Dokonce k té nejhrdinštější. Studio MGM se jej totiž snaží ukecat do role legendárního starořeckého siláka Herkula. Zapomeňte ale na rodinnou taškařici ve stylu Kevina Sorbo. Film Hercules: The… (více)