Po své výbušném chování ve Fast Five se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek. (Filmbox)

64B

Nebylo to to nejhorší, co jsem kdy viděl, ale vyvolávat slávu rozhodně taky nemůžu. Kéž bych mohl říct, že tenhle film měl nějaké výborné stránky, viděl jsem klasiku s Dvejnem v roli tatíka, kterej se neumí prát a dostává občas na prdel a právě díky jeho fyzické "slabosti a nemotornosti" se mi tenhle film moc nezamlouval. Však přec každej z nás zná Rockovu agresivitu. ()

johnsnow

Keď tam hrá svalnatý the Rock tak určite čakáte akciu ale tá niea nie prísť a ked príde je krátka a celkovo šecká zaberá možno 10 minút celej stopáže takže to nebolo nič moc. Jedna * za rocka a druhá za hustého černošského dílera. ()

marek29

Já jsem se teda bavil a to se slušně zpocenýma dlaněma. Film mě pohltil a tím máme splněný on už mnou zmiňovaný morální přesah filmu. Jistě, vše zde nebylo podle reality a jistě, kamera zde byla krapet roztřesená místy, ale the Rock potvrdil svou roli a i přes mírně ovarovej krk a skládání padouchů jako sirek do krabičky, mě opět dostal. Co na tom že ke konci to byla Kobra 11. Tady v Itálii (Piancavallo) si mě film získal a já hodnotím 5 z 5. Momentálně mě nenapdá důvod pro snížení. Kriminální thriller podle MÉHO gusta. ()

Guran

Film inspirovaný Brunem Haltmanem ze 30tých let je hodně slabý. Nejslabší úsek filmu je samotný Dwayne Johnson. Čekal jsem, že když v tom hraje takový svalovec, že bude rozdávat rány svým soupeřům, ale není to tak, je to přesně naopak, zde rozdávají rány jeho soupeři. Jeho herecký výkon byl také poměrně slabý. I Od samotného příběhu jsem čekal víc a ne pomstychtivého otce, který chce syna vytáhnout z basy tím, že se bude pléct mezi drogy. Takovéto podobné scénáře jsme viděli například ve filmech Rozsudek smrti a nebo suprový film 3 dny ke svobodě. Film není žádnou novinkou, je trapný a vůbec ne zajímavý. ()

subic

Mě to nezklamalo, já od toho neměl vůbec žádná očekávání. Dwayne Johnson mě nechává ledově chladným, ale po vizuální stránce docela solidní. Krom toho, že jsem u toho 2x usnul, jsem ani nic nedostal. ()

PlysovyMacko

Kriminálna dráma, kde The Rock nečakane používa miesto svalov mozog, ako sa snaží dostať syna z väzenia. Akcie nie je veľa, skôr sa kecá, hlavný hrdina sa dohaduje buď s právničkou alebo kartelom a má môj obdiv za odvahu. ()

S3MIR

Celkom fajn film na jedno pouzitie. Na cestu do vlaku, alebo inu kratochvilu. Taky po ktorom si poviete, ze to nebol strateny cas ,ale druhy krat si ho uz asi nepusti nikto. Rock tu skusa zabrdnut do viac-menej seriozneho herectva a napodiv mu to aj viac-menej ide. Nebyt jeho obrieho krku, tak by som mu rolu kamionistickeho tatka aj uveril. Cely film ma ale jeden problem - tuctovost. Neprinasa nic nove, alebo dokonca originalne. Takychto filmov je kazdy rok niekolko a po chvili sa na ne uz nikto nespomenie. To je aj pripad Snitch-a. Kazdopadne, ako som povedal, strateny cas to nie je, a kto nebude mat zbytocne velke ocakavania, bude spokojny, lebo nejaka akcia sa tu najde (dokonca aj celkom uveritelna) a Dwayne ukazuje, ze relativne slusne zvlada aj ine veci ako len napnut biceps a zdvihnut obocie. Takze odomna poctive 3. ()

DonBraso

Kdyby tam nebylo tolik přecpaných scének o citech,lusknu i pětku.Já se bavil náremně a to tam byla jedna akční scéna,tomu řikám pojď na mě z boku.The Rock jak jsem ho chtěl mít a hurá.Přesně tenhle film mu sedí a konečně nemusim čekat,až vytáhne paže,vysmaží půlku filmu a do toho si hodí hlášku.Film mě přijde jako mýdlo,který cejtim chvilku,ale intenzivně,prostě žádná velká akční bomba,žádný veledílo v thillerových vodách,prostě se na to aspoň mě skvěle dívalo a to mi jde především.Scenářů na tohle téma je tisíce,ale tady mě přišlo,že režisér nechtěl udělat status one,on chtěl natočit civilnějšího Rocka a až trochu prkeně se snažil ze sebe dávat city,stejnak jsem to žral i s navijákem.Herec M.M.Williams jako menší z řad kápů kartelu super(kdo viděl seriál The Wire ,ví o čem mluvim)Konec bych možná trochu učesal,přeci být boss kartelu a dopadnout takhle ..no nevim nevim,ale zase tento film není drama.Takže kdo má rád The Rocka v jiném balení,pak má rád balení kokainu,chtěl by sbalit Susan Sarandon,tak až vybalí tento film. ()

benny159

Tak sa nám Dwayne Johnsom zase veľmi nepredviedol. Miliónkrát ohratý námet, a k tomu hlavná postava v úlohe majiteľa stavebnej firmy, ktorý keď práve pred nepriateľmi neuteká, tak sa nimi buď necháva mlátiť, alebo na nich vystrašene pozerá. Toto bola voľba herca do hlavnej postavy úplne vedľa. ()

LordMack

Hodně solidní film. Problém je, že místama je to fakt nuda, ale jinak mi přijde, že vážně není co vytknout. Kdyby to mělo šťávu, je to za víc. ()

mondavi

Nezáživné zfilmování příběhu "podle skutečné události", kde se bohužel nepodařilo vybudovat jakoukoliv atmosféru a The Rock to bohužel nezachrání, protože jeho silnou stránku (rozmašírovat každého padoucha), rejža úplně vynechal. Nuda, čekal jsem více. ()

Jaffaro

Dwayne Johnson ako milujúci otecko napochoduje do väzenia a hovoriac synovi ako ho miluje snaží sa strúhať dojímavé tváre a do toho mu v pozadí hrá spomalený huslista ktorý si zabudol vziať antidepresíva. Jednoducho paráda. Takéto role mu nesedia radšej nech drví lebky náhodným okoloidúcim to by bolo asi zaujímavejšie ako zanedbaný scénár, ktorý sa nesmelo tvári, že by chcel poukázať na problémy s drogami atď. Rock mal zmlátiť syna za to čo vyparátil k tomu nejakú dobrú hudbu a je to. Ušetril by mi viac než hodinu nudy. ()

elanista1

Dwayne Johnson v normalnom filme s kvalitnym scenarom, a kde dokonca funguju emocie? Ta to uz de sme. Zbrane sa chopi az v poslednej scene, dovtedy podava uveritelny dramaticky vykon na urovni. Ale maka tvrdo to treba uznat, 5 vyrovnanych filmov za rok to je pozoruhodne. Pred pozretim som si nic neprecital a ocakaval som len dalsi jemu podobny akcny vyplach, ale nastalo prijemne prekvapenie! Tri a pol. ()

chrustie

Největší chyba byla, že chtěli po Rockovi, aby chudák hrál a on jím ne a né vysvětlit, že to prostě neumí. Scénář vyschlý až na dno a vycucaný z palce u nohy, přes kuří oko. Beru to jako herecký posun Dwayna Johnsona, který pokud je aspoň trochu soudný, podobným typům filmů, se ze široka vyhne. ()

PamelaJJK

Zase jednou úplná spokojenost. Akční krimi drama thriller, který mě vtáhnul hned do děje a pekelným tempem to rval na plný plyn do cíle, který se sice dal čekat, ale pár nečekaných odboček se našlo. Dwaynovi Johnsonovi role sedla na tělo a působil na mě opět sympaticky. Dost se zde posmívate či zesměšňujete jeho otcovskou snahu zachránit syna a docílit jeho propuštění z vězení. Jsem taky otec a naprosto chápu tuhle snahu. I další herecké obsazení bylo v naprostém pořádku. Nejvíc mě zaujala, mimo Susan Sarandon v roli státní zástupkyně, postava policisty v podání Barry Peppera. Ten jak kdyby přišel z nějaké metalové kapely. To mě, jako fandu téhle muziky, nadchlo. Hudební doprovod OK, stopáž nepřesáhla hranici únosnosti (v tom tempu utekly ty skoro dvě hodiny velice rychle) a patos byl dávkován taky přijatelně, takže pohoda. Nemám jediný důvod srážet nějaké body. ()

NightScene

Výborný krimi-thriller-drama. Všechny typy žánrů skvěle obsazeny. Akce + Napětí + Soucit = Skvělá kombinace! Čekal sem, že se "Rockovi" role moc nepovede, ale zahrál to výborně. Obsazení celkově bylo dost dobré a film se náramně povedl. Ještě lepší, že je inspirován podle skutečných událostí, takže se dovídáme co se všechno děje v Americe. A takhle to bohužel chodí... 85% ()

steinbauer81

Kráčející skála dokazuje že se nehodí jen na bitky. Tady je jich pomálu - podstatné je napětí a empatie po celý film - a to se povedlo. Za mě dobrý. ()

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

25.02.2012

Dokonce k té nejhrdinštější. Studio MGM se jej totiž snaží ukecat do role legendárního starořeckého siláka Herkula. Zapomeňte ale na rodinnou taškařici ve stylu Kevina Sorbo. Film Hercules: The… (více)