Levoča, prvá polovica 16. storočia. Majster Pavol tvorí svoje najslávnejšie dielo - neskorogotický oltár v kostole sv. Jakuba. Do svojich služieb práve prijíma rezbárskeho tovariša Krištofa. (oficiální text distributora)

PTuranyi

Veľmi dobrý historický film, ktorému sa vďaka dobrej produkcii a výborným hereckým výkonom podarilo uniknúť televíznemu priemeru. 75% ()

Creator

Historický príbeh na seba láka pozornosť majstrom Pavlom z Levoče a jeho najväčším dielom. Ak sa chcete niečo viac dozvedieť o majstrovi Pavlovi- nepozerajte to! Ak sa chcete dozvedieť niečo o jeho diele alebo rezbárskom umení- nepozerajte to! Ak chcete vidieť priemernú Slovenskú inscenáciu, v tom prípade odporúčam. ()

Drslw

Ako malého ma tá predstava straty oboch rúk dosť vážne vydesila... Čiže prvý horror, čo som kedy videl ;) ()

dati

príšerný scenár a odfláknutá výprava.. zvyšné technické kategórie sú v pohode..   samozrejme ani zmienka o tom aké bolo vtedy v levoči etnické zloženie obyvateľstva..   komunistický paškvil s niektorými zaujímavými scénami a fajnou kamerou.. ()