Epizody(24)

Původní televizní seriál, volně navazující na první řadu, která byla natáčena původně pro polskou televizi v Bielsku-Biale. Po skandálním zásahu katolické církve se však v rodném Polsku vůbec nevysílala. Pořad publikuje internetová televize Stream.cz. (ČSFD)

Zed70

Rozumím tomu, že někomu se to nemusí líbit, mě se to ale líbí. Pouštíme si to s kamarádama pokaždé když někam jedeme a všechny díly známe prakticky nazpaměť. Například: Je to holčička... Tenhleten čokl? Toho jsem přejel když jsem jel do nemocnice, jenom jsem si nechal udělat snímek jak na tom je... a taky aby si kluci z rentgenu ozkoušeli tu novou mašinu... Vlk přejel psa... Dyk sem řikal že to má vocas ()

CrazymanM

Je mi jasné,že ne každému sedí tento typ humoru,ale za mě super,Čtvrtníček je prostě můj šálek čaje a obsazení tohohle seriálu a jejich výkony(či nevýkony),opravdu nezapomenutelné!!! ()

KojotOLE

Celý seriál těží ze dvou principu. Paroduje jalovou televizní podívanou. Tím myslim archetypální postavy (ambiciózní mladý lékař, moudrý primář atd..) retardovane dialogy, dramatické hudební akordy, teatrální herectví atd. Druhým principem je žonglování s dvojsmysly. Je to jednoduché, ale mne se to docela trefilo do vkusu. ()

Axxym

Pravdou je, že první díly jsou slabší, zejména proto, že již z tak krátké metráže ukousává rekapitulace minulého dílu, nicméně Čtvrtníčkův všudypřítomný rukopis geniálních postřehů a parodizování "lidového" humoru mne nemůže nechat chladným. A komu se to nelíbí, tak to nepochopil, je u mě Čudák (Viktor) a ať jde třeba na kožní :-) ()

kiwing

někomu tento humor sedí, někdo to považuje za ubohost. Tento seriál se vám prostě buď bude líbit nebo nebude...Mě nesedl.. ()

Nickkk

Sranda jak má být nemusí sednout každému, ale mě se to líbilo snad budou další díly. Nejlepší postava: Lexa ()

MgrBizzaro

Zatimco se loupes... To si zpivaj decka z kozniho co? :D Az na par slabsich dilu vcelku vydareny projekt, ktery ne kazdeho oslovi. Chce to trosku rozvinutejsi smysl pro humor. Vynikajici Nebrensky, Marek Daniel a Ctvrtnicek. ()

bernau84

neustále se potkávám s lidmi kterým se to po prvním vidění nelíbí a tim pádem to pošlou někam do vod jedno až dvouhvězdičkových... mě se to taky moc nezdálo napoprvý ale po takovym třetim shlídnutí všech epizod se fakt bavim!!! občas sice zazní vtip nevtip ale celkově se to povedlo když si člověk veme že je to tvořeno pro stream.cz prakticky zadarmo... - To je Zrzavý.... ()

Cenobita

Jestli toto není sranda: "... je to ... holčička :-( " "Vždyť má ocas ! To je pes !" "Nechte s své amatérské rady ...". Nebo Slávečkovi: "Aby Vám nevypadnul sklivec !" nebo ta rivalita mezi kožním a gyndou :-) ()