Americká komedie v režii Erica Amadia využívá sex jako pozadí pro zkoumání intimity a zranitelnosti lidského soukromí. Je to humorný ale zároveň otevřený pohled na složitost vztahů v moderním světě a týká se života osmi dvojic. Díky vtipným dialogům a kompromitujícím situacím můžeme sledovat vztahy od začátku do konce a zkoumat všechna stadia mezi tím, v nichž dramata provázejí humor, úzkost i zmatek. (oficiální text distributora)

Midnite

Stojí za to sa pozrieť "za dvere" spálne ôsmich rôznych párov.. Mňa najviac pobavil posledný posledný príbeh, kvôli ktorému je aj hviezdička naviac.. :).. Ľahké rozhovory, ktorým občas síce chýba pointa a humor (keďže je to komédia), ale neľutujem, pretože to malo niečo do seba.. ()

ThomasCrown

Posledný španielsko-eskortný pár vynikajúci, rovnako ako Mila Kunis a Zoe Saldana, zvyšok je len doplnením príbehu, až na Emmanuelle Chriqui, ale to zo mňa hovorí zaujatosť. Vzťahová oddychovka. ()

sona123

Několik krátkých příběhů, víceméně konverzací vedených těsně po aktu...hovorů plytkých, o ničem. Vůbec nerozumím, co tím chtěl autor říct...První příběh navnadí, poslední je docela vtipný, ale to mezi, to je nesmyslná a hloupá vata. ()

Marys

Pekne vykreslené, s ľahkosťou natočené minipríbehy vzťahov medzi ôsmymi dvojicami, ktoré som so záujmom sledoval. Pekné, páčilo sa mi to. ()

Ollie235

Čekal jsem víc. Sem tam pobaví nějaká hláška, ale jako celek to nepůsobí dobře. Navíc jsem doufal, že se povídky nějak vzájemně propojí a k tomu nedošlo. Úplná ztráta času to není (těch 73 minut asi nikoho nezabije), ale podruhý bych do toho nešel. ()

Milky.

Ano, novoten to vystihl. Ačkoliv je to povídkové a za chvilku nebudete vědět, že jste něco takového viděli, témata a pointy jednotlivých povídek ve vás zůstanou. Jakožto nadržený muž si ale musím postesknout, že bylo velmi šetřeno nahotou. Což u filmu jménem "After Sex" vyloženě zamrzí. Mimochodem taky vám Kunis a Saldana přišly jak by vylezly z koncentráku? ()

laFei

Zajímavě koncipovaná směska příběhů. Některé téměř hlubokomyslně zajímavé (první sexuální zkušenost gaye), jiné příjemně romantické (rozcházející a scházející se pár), roztomile vtipné (poprvé), ale i nudné klišé (lesbický pár). Tak jako tak, rozhodně jsem se nenudil. Každý díl má přiměřenou délku a než to začne býti stereotypní, už je tady něco nového. Velmi příjemné překvapení. ()

arcticsky

Povrchní dialogy v prvních dvou povídkách mne málem odradily, ale díkybohu jsem vydržel a od dialogu dvou mladičkých leseb to již má jakž takž šťávu.... ()

kdosizrosy

Hraje si to na víc, než to je. Pěkný nápad, pěkné zpracování, sem tam pár vtípků. Ale oduševnělou konverzačku člověk čekat vážně nemůže. Byť by jí to krásně mohlo být. ()

passat

Ne že by to byla nějaká hrůza, dívat se na to dalo, ale bylo to nemastné, neslané, bez vtipu, bez nápadu jen suše předneseno pár vcelku obyčejných situací, které se hodí tak akorát do nějaké talk show. 40% ()

Bukk

Snaha se cení, za to ta jedna hvězda. Ale tím to pro mě končí. Někdo se snažil dát dohromady osm "normálních" rozhovorů, které mají nejspíš oslovit, ale asi nejsem cílová skupina. A ani mě to nemrzí. Ještě že to bylo tak krátké, protože poslouchat ještě o pár minut víc ty občas filozoficky nasáklé žvásty bych nejspíš neunesla. (cítím se znechucená na několik dalších "pohodových" filmů dopředu) ()

zdenur

Nevýhoda povídkových filmů je ta, že se mi málokdy do vkusu trefí všechny. Tady, bohužel, přišlo to nejlepší až nakonec. ()

isla

toto sa bohuzial nedalo ani dopozerat....ocenujem asi tak prve tri pary...to aj o niecom bolo.ale stazovat sa nemozem.tento film som si vybrala za ucelom brainwashingu ktory mimochodom zafungoval prekvapivo dobre. ()

Grizzly

Miluju povidkove filmy a jeste sem nevidel zadny, ktery by mne zklamal. Tohle je rozhodne jeden z nejrealistictejsich anejprirozenejsich filmu co sem kdy videl. Povidky nejsou nijak zvlast prikrasleny filmarstvim a pusobi jako vystrizene z opravdovych zivotu. Mozna by to nemuselo byt tak teply, ale i tak 80% ()

Heui

Docela zajímavý nápad natočit film na toto téma z několika krátkých příběhů (což už není sice žádná novinka) o pravdivých a úsměvných maličkostech. Avšak filmy tohoto typu by měly být hodně silné v dialogu..tento je bohužel docela slabý a situace, se kterými by se divák mohl stotožnit a říct si to svoje "PŘESNĚ!" je zoufale málo. pravda že jsem se párkrát pousmál. 2,5* ()

Endlessly

8 skutočne rôznorodých párikov (oceňujem pestrosť výberu) a 8 rôznych variácii možných konverzácii po sexe. Vcelku originálny nápad, potenciál už však zďaleka nie tak naplno využitý. Rozhovor dvoch kamarátov, ktorí spolu spávajú a nedokážu si do očí povedať že sa ľúbia pôsobí asi najreálnejším dojmom a kedže je prvý predstavuje celkom sľubný začiatok. No ďalej sa to už zväčša len vlečie dolu vodou. Dialógy nie tak humorné akoby si človek predstavoval, či ako distribútor sľuboval, často plné klišé. Najmä teda panic a panna pristihnutí matkou či homosexuál rozprávajúci o svojom coming oute žalostne slabé (aj keď vyzeral teda perfektne), kým starnúci manželia spomínajúci na minulosť plnú groupen sexu zas neskutočne nezaujímavé. . Napriek tomu sa nájde pár, ktoré zaujmú viac, u mňa to bol dievčenská dvojica rozoberajúca chuť vagíny jednej z nich či gayovia riešiaci problém- who is the bitch:-) Našťastie sa príbehy striedajú primeraným tempom, dostatočne rýchlym na to, aby ste sa nestihli začať nudiť. Z tohto pohľadu sa jedná o pomerne sviežu jednohubku, ktorú si však nebudete mať potrebu zopakovať, minimálne ja teda nie. ()