Americká komedie v režii Erica Amadia využívá sex jako pozadí pro zkoumání intimity a zranitelnosti lidského soukromí. Je to humorný ale zároveň otevřený pohled na složitost vztahů v moderním světě a týká se života osmi dvojic. Díky vtipným dialogům a kompromitujícím situacím můžeme sledovat vztahy od začátku do konce a zkoumat všechna stadia mezi tím, v nichž dramata provázejí humor, úzkost i zmatek. (oficiální text distributora)

predators

7Několik měně či více veselých (nebo trapných) situací, které můžou nastat po sexu. Já sám sebe shlédl asi v 7-mi případech a moc směšné mi to nepřišlo, takže asi tak ty dvě hvězdy. :-) 30% ()

LoLaa

Tak tohle se mi líbilo hodně! :) Zaujaly mě: 1. "nezávazná" dvojice, 3. dvojice "poprvé" a 4. dvojice lezby s Milou Kunis... 2., 5., 6. a 7. dvojice byly celkem průměrné a ne moc zajímavé. Zato poslední 8. dvojice mě pobavila skvěle! :D :D Bez ní by to určitě 4* nebyly. ()

klerik

Fajn konverzačka, má spád a jednotlivé páry sú fakt zaujímavé. Dĺžka rozhovorov je výborne nastavená, až sa mi nechce veriť, že existujú rovnako dobré filmy, kde sa celý film rozprávajú len dvaja ľudia (PRED SÚMRAKOM, PRED ÚSVITOM)... ()

lena60

Škoda že jednotlivé minipříběhy (8) ze života různorodých partnerských dvojic měly tolik odlišnou úroveň. Z první poloviny konverzačně laděných povídek jsem byla unešená. Druhá várka však na rozdíl od té první zcela postrádala jiskru, vtip i nápaditost. Zbyla jen křečovitá snaha za každou cenu diváka zabavit a rozesmát. Mé nadšení se proměnilo v otrávené znudění. Rozkolísaná a tím pádem průměrná podívaná. ()

Thomick

Občas možná přitažené za uši, ale jinak příjemné, jakoby ze života. Hlavně první povídka měla hloubku, ta se mi líbila asi nejvíc. Co se humorné stránky týče, boduje určitě šlapka a panna s panicem. ()

claudel

Film s velkým potenciálem, bohužel v tomto případě promarněným. Určitě by se takhle zajímavé téma dalo zpracovat mnohem lépe. Nikdy jsem neměl nic proti homosexuálům a homosexuálním párům, ale do tohohle filmu jsou vloženi až příliš násilně, zvláště ta druhá povídka s punkerem a jeho milencem. Nejvíce mne oslovily první povídka a následně ta s Emmanuelle Chriqui. A taky shledávám poněkud zvláštním, že ani v jednom případě se nejednalo o normální pár, ať už manželský nebo lidé, kteří spolu žijí. Vždyť těch je snad většina... ()

eraserhead666

"Chceš to zkusit znovu? Možná jsi taťka..." Konverzační filmy mám rád, protože v nich zpravidla o něco jde. A tohle je přímo eruptivní. Možná jsem úchyl (pochybuji, že o tom někdo pochybuje), ale podobné filmy mě hrozně baví. Je v nich tolik pravdivého a ukazujícího, že některým lidem nic lidského není cizí a jiným, že řeší věci, po kterých jim je naprosté hovno. Všechny části jsou v podstatě výborné, nejlepší je však ta o postarších hipících. A Emmanuelle Chriqui v naprosto zabijácky úžasných kozačkách? To je jen příjemný bonus. Po dlouhé době konečně zase film, který je dlouhý jen tak, jak má. Lahůdka. "Myslela jsem si, že je to bratranec." ()

jhrasko

1.-4*, 2.-2*, 3.-3*, 4.-2*, 5-2*, 6-1*, 7.-ODPAD, 8.-4* - k tomu všetkému úplne plochý dabing na HBO - u mňa spriemerované na 2*/6 ()

maseer2

hodně podobné filmu Young People Fucking .. možná i o něco lepší.. především první (řekl bych ze všech nejromantičtější..) povídka se mi strašně moc líbila! ... sledovat osm různých párů, jak se snaží vyjasnit si své vztahy, bylo vážně zábavné! ()

bouncer

Příjemný povídkový film, který pobaví docela originálním způsobem...různými dialogy po sexu a některé jsou opravdu dobře promyšlené. Když k tomu připočtu sympatické herce, tak mi vyjdou pěkné 4 hvězdičky. ()

moviesfan

Několik krátkých scének následované po sexu. To je film Po sexu. Z osmi se mi líbilo minimálně 6 scének, což není špatný. Jen škoda, že některé byly tak krátké. Příjemný film poskládaný z krátkých příběhů/momentů, přičemž některý z nich se dají brát, že jsou ze života. A vcelku běžné (ne všechny!!!). Hodnocení: 65% ()

Chermy

Komedie..? Ani ne.....Film?....no spíš slepenec povídek, které ani nepotřebují obrazový doprovod. Mohli by to klidně pouštět v rádiu.....Je to asi celkem zbytečný film, ale špatné to úplně není, zvlášť první povídka. ()

JohnCZ

Ryze televizně natočená, ale místy docela zábavná konverzační komedie. 8 různých povídek, které jsou kvalitativně poměrně vyrovnané (byť jen spíše průměrné až lehce nadprůměrné), ale každému sedne něco jiného a jako celek to v hlavě asi moc neutkví. ()

ConanVJ

Některé příběhy parádní (hodně se mi líbil první a s Milou Kunic) jiný průměrný a některý mě nebavily. Asi tak. 60% :) ()

DEXTER099

Po sexu,vám nabídne film,který se skládá z různých příběhu lidí co se ve většině případu zrovna oddali sexuálním hrátkám.Pro mě byly nejlepší příběhy s Milou Kunis a dvěma gayi kde jeden je velký rocker.Za mě celkově 60% a tři hvězdy. ()

Z0oMb3E

Osem možností sexuálnej kontaktáže. Osem príbehov ako a prečo ku sexu došlo. Osem originálnych debát po sexe. Samostatné príbehy a samozrejme to najlepšie na záver. Film celkovo sa hodnotí zle, jednotlivé party by boli na dlho. Ale... najviac ma zrajcovali lezbičky, najviac som sa pobavil u toho Španiela a herečky "callgirl". Príjemná oddychovka ktorá neurazí a aj vďaka stopáži vám film ubehne dosť rýchlo. ()

Lamiczka

Osm různých párů a každý vede diskuzi po právě proběhlém sexuálním aktu. Tudíž nejde o žádné lechtivé podívání, ale spíš o zvídavou sondu do myšlení vybraných párů. Poukazovaný snímek je uváděn jako komedie. S tím nesouhlasím, ke smíchu mi tedy rozhodně po shlédnutí nebylo. Různé páry (hetero, homo, staří, mladí, šťastní i rozhádaní..) jsou zde promítány, kterak vedou existenční rozhovory ihned po sexu. Je to milé, místy ba přímo roztomilé. Je to krátké, takže než byste se začali nudit všemi těmi narychlo navlíknutými trenkami hned po styku, tak to skončí. Herecky zvládnuté velmi slušně, zbytek ujde, žádný zázrak ovšem nečekejte. Rozhodně vám film neudělá díru do hlavy, ani jsem nezačala po shlédnutí zpytovat svědomí. ()

ivishka

Zaujal mě námět filmu a nebyla bych to já kdybych se ihned nepustila do jeho shánění :-). Po velmi dlouhé době, kdy jsem jej měla "zaprášený" na mém disku v počítači jsem se z důvodů svých velkých nedostatků ve světové kinematografii(a také nedostatku místa na disku) rozhodla tento film shlédnout. Líbila se mi povídková forma filmu, kde je zobrazeno jak určité postavy po sexu mluví buď o svém vztahu, názorech nebo o životě. Ještě více mě zaujalo, že snímek vůbec nepůsobil homofobicky a zobrazil kromě heterosexuálů dva gay vztahy, jednoho (asi) bisexuála a lesbičky. Akorát mám pocit, že bych Tary Manning chtěla tím zapalovačem ve tvaru zbraně zabít...(nejen) proto,že dělat si takhle z někoho p*del může být někdy nebezpečné...No zajímavý film, kéž by jich bylo více. Filmy které zápasí se sexualitou nebo hlubšími významy vítám. ()