Americká komedie v režii Erica Amadia využívá sex jako pozadí pro zkoumání intimity a zranitelnosti lidského soukromí. Je to humorný ale zároveň otevřený pohled na složitost vztahů v moderním světě a týká se života osmi dvojic. Díky vtipným dialogům a kompromitujícím situacím můžeme sledovat vztahy od začátku do konce a zkoumat všechna stadia mezi tím, v nichž dramata provázejí humor, úzkost i zmatek. (oficiální text distributora)

finn

(S flaškou nečeho ostřejšího) by scénář k polovině povídek sepsal skoro kdokoliv. Možná to bylo dabingem, ale dialogy byly neformální leda díky slovům kundička apod.. Po Po sexu jsem byl rád, že už můžu s klidem vypnout televizi, navíc bez sebemenšího úsměvu... ()

vojo

Celkom obyčajné reči po tej najbežnejšej ľudskej činnosti nie sú síce dokonalé, ale sú niekedy vtipné -celkom. ()

Rokle

Jak je to u těchto filmů s několika krátkými příběhy obvyklé, kolísavá úroveň jednotlivých epizod činí největší problém. Radši bych viděl několik z nich roztažených na delší časový úsek a pár jich úplně zrušil. Takhle čistý průměr. ()

kacirek_

Osm povídek o osmi rozdílných vztazích, některé povídky výborné, jiné né tolik povedené, ale přesto je to originální a zajímavý nápad. 1 příběh- 4* jojo láska ach ta láska, 2- 1* nějak se mě ty dva nepáčily, 3-4* poprvé, 4- 4* holky byly obě dost sexy, 5- 3* láska ve starším vydání, 6-3* kdo bude taťka a kdo mamka?, 7-1* celkem o ničem, 8-3* jakže se jmenuješ?. ()

Luk Skywalker

Koncepčně to není špatné, bo tam jsou všichni (mladí i staří, hetero i homosexuálové - lesbičky jednou a gayové dvakrát a to pokaždé jinak), ale komedie tu často sklouzává k nezábavnosti a od tohoto typu filmu moudra rozhodně neberu (což se mi tady nejméně ve dvou povídkách snaží vnutit). Díky stopáží a rozdělením na povídky nedošlo k nudě. ()

BeranSon

Stravitelný, nepoddajný film, který svým postojem a názory je celkem sympatický. Zejména zde exceluje Zoe Saldana, to jo. 5/10 ()

salamandrr

zajímavé, ale můžete mi někdo vysvětlit, proč když buzíků jsou 4% měli tady 3 scény z 8? Asi mě nejvíce pobavila ta scéna po prvním sexu kdy se kluk schová pod postel když náhle přijde matka slečny 8) ()

asfalt

Nečakal som niečo tak skvelé. Úžasne som sa bavil. Bolo to tak jednoduché a zároveň krásne, malo to štýl a sršala z toho radosť, herci si to vychutnávali. Malo to síce drobné chybičky krásy, avšak zanedbateľné. Malé dielko zasluhujúce vysoké hodnotenie. ()

Rockerman

Pestrá paleta dialogů po "aktu" mě pěkně pobavila. Ze tří homosexuálních scének se mi nejvíce líbila ta holčičí. Také vzpomínky na free sexové mládí v podání nejstaršího páru této mozaiky bylo zábavné. Někdy to bylo humorné, jindy hořce humorné, ale i vážný tón se tu našel. Celkově jsem spokojen asi tak na 75%. ()

Plechpetr

Osm sexuchtivých páru si užijete sice až po sexu, ale co. Kunis jako lesbická čub*a stojí za vidění, Šest z osmi povídek jsou ukecané a vtipné a stojí za podívání. Pak tu jsou dvě o teplouších. ()

Perr

Osm velmi krátkých rozhovorů o sexu po sexu. Líbily se mně dvě povídky, a to první a poslední, ostatní už byly dost slabé. 1. - 4*, 2 . -1*, 3. -1.5*, 4. -3*, 5. - 0*, 6. – 2*, 7. -2.5*, 8. -4*. ()

markotter

Nemám rád povídkový filmy. Většinou je totiž film rozdělen na supr a nudný části a zvlášť když se na něm podílí víc režisérů. Tady bylo 8 povídek, tak se mi ani nechtělo na to koukat. Ale ! Všechny povídky neuvěřitelně zábavný, nemůžu říct, že by některá aspoň trochu nudila a nápady režiséra, jak několikrát zpracovat stejný námět, velmi originální. Možná se některá komunita ozve, že tu či ono chutná jinak než kuře nebo tuňák, ale jako zábava na večer - paráda. ()

tančísvlky

Na mňa to pôsobilo príliš umelo a postavy reagovali nerealisticky , veľa sa tu poučuje a tým zostáva divák ochudený o to zapojiť viac svoje predstavy. Najviac na mňa zapôsobil ten posledný príbeh ten je akurát a dá sa mu veriť . Ostatné sú len taký priemer-škoda nevyužitej šance ... ()

Anayka

8 dvojic, 8 situací a fakt, že R2-D2 a C-3PO nebyli první gay pár...a Španělsko vážně není v Mexiku! :)) Kvalita jednotlivých povídek je kolísavá, ale i tak je to příjemná a lehce stravitelná jednohubka. ()

Oonika

Některé povídky jsou lepší, jiné horší. Víc bych uvítala, kdyby většina z nich měla ještě nějaké pokračování, ale bohužel. Ubíhalo to docela svižně, místy to bylo opravdu vtipné. ()