Americká komedie v režii Erica Amadia využívá sex jako pozadí pro zkoumání intimity a zranitelnosti lidského soukromí. Je to humorný ale zároveň otevřený pohled na složitost vztahů v moderním světě a týká se života osmi dvojic. Díky vtipným dialogům a kompromitujícím situacím můžeme sledovat vztahy od začátku do konce a zkoumat všechna stadia mezi tím, v nichž dramata provázejí humor, úzkost i zmatek. (oficiální text distributora)

Džejkop

Osm příběhů, osm různých párů, osm problémů, ale žádný neobvyklý. Nechybí problém s vyznáním lásky, problém s tím, přiznat si že nejsem heterosexuál, problém tenkrát poprvé + jako bonus načapána matkou, problém jak chutná ..ehm... Následuje problém páru v pokročilejším věku, který se snaží zavzpomínat na mladá léta, a pak že je dnešní mládež zkažená :). Pár č. 6 řeší problém rozdělení rolí ve vztahu. Sedmý pár rozebírá problém nevěry (nejnudnější historka, alespoň díky za poodhalenou E. Chroqui). Poslední problém se týká náhodného sexu. Přičemž něžná polovička je dutější než pařez...tedy, ne tak úplně. A vítězem se stává pár č. 4. Je libo brambory, kuře nebo tuňáka? ()

GodComplex

8 pribehu po 10ti minutach na tema sex. Cekate tedy variabilni, svizny a zabavny prubeh, right? Zapomente! Takhle totalne nudnou ukecanou blbost o nicem jsem dlouho nevidel, naprosta ztrata casu. Od odpadu to zachranuje nekolik uslych girls jako napr. Zoe Saldana. 1/10 ()

Alementina

Vztahovy filmy mam rada, navic plny dialogu. Uplne jsem si v tom nufnala :) Nesnazi se to byt umelecky, ani objevit ameriku a tak to zustava jen mile vtipny a v tom je to nadprumerny. Jen tak mimochodem, Sam (ten, co zrovna prisel o panictvi) mi uplne priserne pripominal Jamesa Franca, az mi to prislo neuveritelny a kdyz jsem pak koukala do titulku a videla jsem Franco, tak mi to hned nedalo a zacla jsem hledat a skutecne,je to jeho mladsi bracha Dave Franco, myslim, ze je nacase mu tu udelat herecky profil ;) A jeste naokraj, souhlasim s uzivatelem Sobis87, ze je extremne neprirozene, jak jsou vsichni po sexu ve spodnim pradle a nebo se ho na sebe snazi okamzite narvat, tohle jsem nezazila ani ve svem nestydlivejsim obdobi :) a film Chasing Amy se mi u nekterych scen tez vybavil. ()

Magyar

A nyní si otevřete učebnici na straně 26, dnes budeme probírat kapitolu pátou, vložte kazetu s epizodou bla bla bla ... ()

Makky

Prvý príbeh bol jednoznačne najlepší, mal myšlienku, hĺbku, dôvtip, bol romantický a neskutočne ma bavil. Za zmienku stojí aj príbeh lesbičiek, zvyšok mi nepripadal príliš zaujímavý. Samé bla bla blaaa... ()

rt12

Povedené a velmi povedené povídky. Nejvíce se mně pobavila poslední, rozhovor skoro herce a ,,modelky", fakt síla. ()

TominoLa

Bylo to zábavné, ale i spousty pravdy. Některé povídky pobavily více, některé méně. Líbila se mi moc první a poslední stála taky za to. Spíše 3,5*. ()

runner85

Dobre som sa pobavil a ohodnotím tie poviedky aj jednotlivo respektíve všetky majú za 5* okrem piatej a šiestej tie boli za odpad ... boli až dosť úchylné ... inak ostatné boli super daktoré citlivé, niektoré vtipné každá z nich mala dačo do seba ... no a Mila Kunis ... tej to ide ()

fallangell

Příjemná konverzačka z velmi příjemného prostředí. Některé epizody jsou vcelku nudné, ale celkový dojem je určitě dobrý. ()

Kopik

Film na témata o kterých se příliš nemluví. Cvhíli je t ovtipné, chvíli romantické. No zajímavě podané. Zase na druhou stranu vás to trochu nutí k zamyšlení. ()

Gereth

U After Sex to funguje stejně, jako u většiny ostatních povídkových filmů. Některé povídky nadchnou, některé pobaví, sem tam se najde některá, která vás popostrčí k zamyšlení. Zde ale bohužel převažují ty průměrné, často navíc dost nudné. A přitom mnohé měly docela zajímavě našlápnuto. // Nejoblíbenější povídka: 1.pár // Celkově: 55% ()

Lord.Jim

Další nudnej povídkovej film do sbírky, jakože odvážnej, otevřenej v sexuálních tématech (hetero, homo, atd.). Čím to, že nikomu nevěřím ani slovo? Za holčičí monolog v úvodní povídce a za závěrečnou mystifikaci (pokud to vůbec mystifikace byla) 2*. Jinak nezáživné, místy odpudivé, hrubé, debilní, nevtipné, ale především plytké. Furt se tam mluví a řeší a furt to samý. Že ti Američani musej porád tak mluvit a řešit? To si musej všechno říkat? To neznaj nonverbální konverzaci? To jsou tak necitliví? Kecy - prdy - beďary! ()

Aljak

Osem rôznych párov, osem rôznych rozhovorov - avšak všetky po rovnakej situácii (ako už názov filmu prezrádza)... Niektoré z tých krátkych "poviedok" boli fakt vynikajúce, niektoré zase vôbec nezaujali. Takže tam bol značný nepomer. Úplne najviac sa mi páčil hneď prvý pár (Marc Blucas & Charity Shea), hlavne tá úvaha o Láske a jej prirovnaní k skoku do bazénu, ktorého hĺbku dopredu nepoznáme :) Tie homosexuálne príbehy boli prekvapivo tiež celkom zaujímavé (až na ten v poradí šiesty príbeh), aj ten mladý pár a ich sexuálna premiéra neboli zlí, najmenej sa mi páčili úchylní starci, a najlepšou bodkou boli dve záverečné poviedky... Keby tie dva nie práve vydarené (piaty a šiesty príbeh) dali preč a tie ostatné by mali viac priestoru, tak by to bolo aj na 4 hviezdičky. No tie dva spomínané bohužiaľ stiahli celkovú úroveň. ()

Marqta

Jsem celkem fanda filmů rozdělených na epizody/příběhy a tak jsem se dostala k tomuhle snímku. Je to soubor příběhů několika dvojic. Některé jsou hodně povedené, některé jsou hodně nudné. 1. První dvojice nasazuje laťku poměrně vysoko, bavila jsem se a přiznávám, že mě to trochu emocionálně dostalo 8/10. 2.Druhá dvojice nebyla špatná, jen mi to celé přišlo trochu klišé 6/10. 3. Rozpačité s vtipným zakončením. Co mi vadilo bylo "zvracecí story" - to mi přišlo zbytečně navíc a ještě poměrně ubohé 4/10. 4. Čtvrtá dvojice se mi celkem líbila, všechno působilo přirozeně a reálně, navíc Zoe a Mila jsou obě skvělé 7/10. 5. Rozvleklé a více méně bez nějaké zajímavé zápletky 2/10. 6. Tohle ne, to fakt ne. Po všech stránkách co vás jen napadnou-prostě ne 0/10. 7. Věřím, že tahle dvojice by si zasloužila více prostoru, takhle to bylo takové nemastné neslané, nevysvětlené. Emmanuelle Chriqui byla ale skvělá (a co si teprv potom musí říkat pánové....) 4/10 8. Perla na závěr, která mě vážně pobavila. 9/10. Celkově průměr a vítězí u mě první a poslední dvojice. ()

Martin741

Neznamy reziser Eric Amadio natocil film, kde sex funguje ako kulisa pre medziludske vztahy, pre humor, zmatok v citoch , uzkosti a reziser ukazuje aj druhu polku prdele - nahlad do sukromia hercov a hereciek ... videne len kvoli Emmanuelle Chriqui /Wrong Turn/ . 57 % ()

shyster

Film je skládačka několika krátkých příběhů, které mě nijak nenadchly. Až tedy na první a poslední, který snesou lepší hodnocení. U některých příběhů jsem měl pocit, že se vůbec neliší od nějakého předešlého. ()

Streeper

Osm párů, které řeší buď svůj vztah, sexuální orientaci, první sex nebo sex na jednu noc. A jak se to tak táhne, tak jsem to vlastně všechno stejné a tím nudné. Nejvíce se mi líbila Zoe Saldana a Mila Kunis. Ostatní nic moc. ()