Margaret Tateová nemá žádný osobní život a je oddána svému náročnému zaměstnání. Pracuje jako výkonná šéfredaktorka knižního vydavatelství, která se s oblibou vozí po svých podřízených včetně svého asistenta Andrewa. Když se dozví, že jí nebylo obnoveno vízum a hrozí jí deportace z USA, prohlásí se před imigračním úředníkem za Andrewovou snoubenku. Zaskočený asistent svou šéfovou z duše nesnáší, nakonec s návrhem souhlasí jen pod podmínkou, že ho po svatbě udělá redaktorem a pojede s ním na rodinnou oslavu na Aljašku. Imigračnímu úředníkovi jsou od začátku podezřelí. Informuje je proto, že budou vystaveni sérii otázek o sobě navzájem a pokud se jejich odpovědi nebudou shodovat, Margaret bude deportována a Andrew půjde do vězení. Svatba se blíží, málokdo jí věří, ale pro dříve silně ponižovaného asistenta je to jedinečná možnost, jak své nadřízené oplatit všechno dosavadní příkoří. (TV Nova)

ABLABLABLA

Řekla bych, že tohle je nejpovedenější romantická komedie roku 2009. Výborné obsazení - Sandra Bullock a pro mě naprosto nový Ryan Reynolds (sice jak jsem zjistila,že už jsem ho v některých filmech viděla, ale nikdy mě nezaujal natolik, abych si ho pamatovala). Skvělá gradace filmu, kdy jste se měli pořád čím bavit. Hudba, kamera a všechno prostě ok. Ale teda plodící deka:D no coment. Jinak vážně výborná zábava a dostalo to do mě i emoce, což se ne u každé romantiky stává a za to je rozhodně taky plus. Co víc dodat než "Ne, vem si toho psa, vrať mi mobil":D ()

blackrain

Velmi příjemná a svěží romantická komedie se Sandrou Bullock v hlavní roli. Hraje obávanou šéfovou, před kterou se mají všichni na pozoru a každý jí prchá z cesty. Má všechno pevně ve svých rukách. Pak je postavena před životní rozhodnutí, které s ní pěkně zamává a srazí jí hřebínek. Kdo by chtěl být deportován do Kanady, když máte skvělou práci, byt a v podstatě na co si ukážete, to získáte. Imigrační úředník se ale tak snadno obalamotit nedá. Téma, které jsme už viděli mnohokrát a předvídatelné od začátku do konce, ovšem to vůbec nevadí, protože já se kouknu určitě víckrát než jen jednou. Bavila jsem se hodně dobře. Pejsek a babička neměli chybu. ()

kaylin

Také poměrně zdařilá komedie, kterou jsem viděl v těsném závěsu za "Chceš mě, chci tě". Docela mě mile překvapilo, že Sanda Bullock dokáže dobře hrát být vtipná a přitom jí ani nevadí, že je to romantický žánr. Tohle je mimochodem přesně ten tip filmů, kam Ryan Reynolds sedí. Některé scény výborné, ale zase tolik mi z toho filmu v hlavě nezůstalo. ()

gogos

Ano, je to jednoúčelový a předem nalajnový film, u kterého je po dvaceti minutách zřejmý konec. Je plný klišé, není ničím překvapující a chybí mu víceméně jakýkoliv prvek, který by obdobný film vytáhl ze šedého průměru amerických romantických komedií. Nicméně Reynolds i Bullock to svými charaktery ustojí, předvádí slušivý výkon a milý a občas zábavný film vcelku funguje a nebolí. A to je jeho velkou výhodou. ()

Mikita

Na Sandře už je věk docela znát, přesto v podobných rolích působí přirozeně. Konečně není jen hodnou chudinkou, ale ze začátku je i trochu za mrchu. To se mi na filmu líbilo asi nejvíc, sladká Bullock v podobě panovačné šéfky a drsňák Reynolds jako dokonalý uťáplý asistent s velkým snem. Film má bohužel jednu vadu. Na to, že by se šéfka měla polepšit a za víkend nastudovat info o svém budoucím muži se až zatraceně málo o hlavního hrdinu zajímala. Vše se motalo jen kolem Bullockové a to mému hodnocení filmu hodně ubírá. ()

Marci

Herci nebyli špatní, ale i toto stokrát opakované klišé se dalo natočit líp. Navíc - nesnáším ty tleskací, juchací davové scény, kdy si dotyční konečně padnou do náruče před obecenstvem, které jim to všechno tak jako "odsouhlasí". To je něco šíleného, typické pro americké filmy, mě to přijde naprosto dementní. ()

01Zuzana10

3 a pol *. Zvyšujem hodnotenie, pretože niektoré elementy príbehu som ešte v inom filme nevidela. Hoci, samozrejme, musia tam byť tie opakovane využívané klišé momenty, bez ktorých by sa nanatočila už žiadna "romantická komédia" v súčasnosti. Ale tu som to znášala celkom dobre, niekedy dokonca smiech. Škoda však, že Sandra mi tu bola sympatická iba na začiatku príbehu, Ryana nemám rada všeobecne. Zato "Gradma" bola veeľmi zlatá. Fajn počin, tento film, i keď som čakala trochu viac, mnohé momenty ma zasiahli a zapôsobili. ()

katuska138

Jak jinak než prvoplánová blbost. Ale tentokrát, především Sandře Bullock a nádherné Aljašce to byla blbost velice milá. Nepřipadala jsem si u ní ani moc trapně a dokonce jsem se párkrát i zasmála. ()

PogoJoe

Fajn romantická komedie s fajn ústřední dvojicí, bohužel natočená přesně podle klasického schématu romantických komedií, takže tu vůbec nic nepřekvapí, vše je předvídatelné, přeslazené, idylické, až je to často únavné. Ale i tak jsem rád, že jsem film viděl - příjemně se na to dívalo. 3,5/5. ()

dawe04

Překvapivě lehká a příjemná komediální podívaná. Sandře role teroristky sluší a Ryan klasicky nevadí, spolu jim to navíc klape. Přestože nemá Návrh nic, čím by se vymykal od standardních šablon romantických komedií, už dlouho jsem neviděl hláškující babičku a nepřipadala mi trapná nebo opravdu vtipné dialogy (vysvětlování, jak ji/jeho požádal/a o ruku je opravdu hilarious). Čistá 7ička, ale povedené komedie jsou dnes vzácné zboží, tak zaokrouhlím nahoru. PS: Sandra by se v Let´s Dance neztratila!!! ()

FilmFan24

Filmových vyprávěnek jak jak kdysi kdosi napravil nafoukanou fuchtli a zamiloval se, už tady bylo celkem dost. A když ten "kdosi" je sympatický Ryan Reynolds a ta nafoukaná nána není nikdo jiný než šarmantní Sandra Bullock, je vyhráno. Oběma to spolu v této příjemné průměrné vyprávěnce o tom co se škádlívá rádo se mívá, velmi sluší a to je hlavním důvodem, proč se na film podívat. ()

grogodil

100%-ná šablóna romantickej komédie s očakávaným priebehom (keď niekto len tak mimo reč prehodí, že psa by mohol uniesť orol, čakajte, že do pol hodiny sa to stane), no Sandre a Ryanovi to naozaj sadlo a aj takto tuctovú záležitosť vytiahli na veľmi príjemnú oddychovku. Veľmi silné 3 hviezdy ()

Dexter1

Po prečítaní obsahu musí byť každému jasné ako táto tuctová komédia dopadne. Napriek tomu sa tu jedná o sviežu komédiu s príjemným humorom. A tá hodinka a pol prebehne, tak, že si to ani nevšimnete prípadne len okrajovo, čiže žiadna veľká nuda nehrozí. ()

Skip

Lehce podprůměrný film s pár světlými momenty. Moc to nefungovalo ani jako oddechovka, ale tak dá se to jednou zkouknout a pak zas jít dál. ()

Patw

Tento film se Sandrou B. mě opravdu překvapil. Film obsahuje opravdu dobrou dávku humoru - nebyl moment kdy bych se u filmu nudil. Splnil svůj učel pobavení. Herci jsou příjemní a podali svělé víkony. Jediné mínus celého filmu je neoriginalita - vše už jsem to někde viděl, ale to je jen jediná chybyčka která na tom filmu je. ()

Zemřela herečka Betty White

Zemřela herečka Betty White

01.01.2022

Tatum a Bullock hvězdami romantické komedie

Tatum a Bullock hvězdami romantické komedie

30.12.2020

Mělo se jednat o opětovné setkání hvězd filmu Návrh Sandry Bullock a Ryana Reynoldse, nakonec se ale v nové romantické komedii The Lost City of D od studia Paramount objeví po boku známé herečky… (více)

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (více)

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci