Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

Joke_47 odpad!

Ja nemam slov...proste jsem se strasne stydel, ze koukam na takovou s***u......:(((( PROBOHA, JENOM AŤ NA TO NECHODĚJ LIDI STARŠÍHO VĚKU!!! MOHLA BY JE KLEPNOUT PEPKA....:-P ()

cypher

Hvězdička pro malou holčičku, co v kině seděla vedle mě. Na začátku při scéně koncertu vstala, začala tleskat a tancovat... Další hvězdička za některé nadějné písničky, nicméně s "vymyvačským" motivem. ()

MAST3R

Á tak neni to zase tak hrozný :-) Jsou daleko horší filmy, tohle je takový horší průměr. Spíš se mi zdá, že to všichni dáváte do odpadu jen kvůli Miley Cyrus, kterou tak všichni nesnášíme, že?! ()

česnek

Viděl jsem jen 10 minut filmu, nezaujal mě, nevidím však na něm nic závadného, snad jen že je trochu barbieoidní. Hlavně totiž zaujal moji 6 letou dceru, která se na něj dívá pořád dokola a je to její nejoblíbenější film spolu s Mamma mia - tak soudím, že pro určitou věkovou kategorii dobrý film. ()

EnneX

Tak nějak mě zaráží hodnocení ano není to nic extra ale pokud vypnete a jen se necháte bavit tak si nemyslím že takové hodnocení by si tenhle film zasloužil. Já se bavil a závěrečná skladba je prostě kvalitní. ()

MarryW

Hned na úvod upozorňuju, že jsem byla v opravdové krizi, když jsem si pouštěla tenhle film. Nechtěla jsem nic drastického a ani nic přeslazeného, tak jsem si řekla, že to zkusím. Inu, pokud máte zrovna chvilku a potřebujete si upravit a nalakovat nehty, vytrhat obočí, napsat domácí úkol a já nevím co ještě, tak tenhle film se k tomu opravdu hodí. Ta jedna jediná * je pouze za hudbu a songy, které se jakože tak nějak ještě daly snést. Ale ten zbytek? Já myslím, že to místo v žebříčku nejhorších filmů to říká za mne. Ale na druhou stranu, pokud to v té Americe opravdu takhle funguje, v tom případě se stěhuju a chci být " ZPĚVAČKA"!!!! ()

oSiSko

tie pesničky boli fresh, dej stupídny, prostý, ale ja som čakal totálnu stupiditu a toho som sa nedočkal, miley je zlatá, pár hviezdičiek si predsalen zaslúži... ()

Xpat odpad!

Po patnácti minutách byl tento film z mé televizní obrazovky vypnut, protože větši blbinu jsem už nějaký ten měsíc ještě neviděl! ()

Gumeedek

Tak si říkám, jestli hodnotící lidé tenhle film vlastně viděli, nebo mu dali tak špatné hodnocení už jen proto, že je to ta Hannah Montana, kterou můžete vidět už skoro všude a na všem. Nejsem její fanynkou a nemíním ji nijak bránit. To, co si o ní kdo myslí, je každého věc. Ale tento film, i když je to typický americký slaďák pro náctileté, sice nenadchne, ale rozhodně ani neurazí. ()

MaxQ69

No myslím, že většina komentářů hovoří za vše a není ani moc co dodat. Snad jedině ke komentáři uživatele marvan: :-D :-D :-D :-D ...fakt no comment! ()

dthwinter odpad!

Když jsem nevěděl, co dělat, pustil jsem si TV, kde jsem měl tu čest shlédnout pár okamžiků tohoto filmu. Po 15 minutách jsem si říkal, že tomu filmu něco chybí. Za dalších pár minut už jsem přišel na to, co to je: alespoň náznak originálního děje. Nutno říct, že do konce jsem to nevydržel. ()

Ilus odpad!

Já sice vím, že nepatřím mezi cílové publikum, ale mám dojem, že při sledování takové s...ky by mi bylo trapně i v jedenácti. ()

Kybela

Tak nevím, jak moc si hodnotitelé z ČSFD sáhli do svědomí, když začali zatracovat Hannah Montanu. Opět mi to přijde jako nějaká automatická vlna odporu typu "to říkají ostatní". Tento film prostě funguje. Miley Cyrus je celkem dobrá herečka a její hlas je příjemný i pro mé nepopové uši. Nebudu si hrát na snoba, co si pouští před spaním Lynche nebo Kubricka. Když chci oddych, pustím si oddych. A tenhle mě bavil. ()

Eruwen

Nečekala jsem kdovíco, ale trochu mě to zklamalo. Songy - super, ale děj je nic moc a celý film ztratil svou vtipnou stránku, která mu u seriálu rozhodně nechyběla. Dávám 3 převážně za kuráž filmového štábu takhle ten děj osekat a sebrat téměř všechen humor.. ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku