Reklama

Reklama

Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer

Recenze (374)

JFL 

všechny recenze uživatele

Apriorní nenávist a odpor filmových recenzentů a uživatelů internetových databází plyne pouze z jejich domnělé pozice elity a záštity dobrého vkusu. "Hannah Montana" není špatný film! Je hloupý a ideologicky pochybný. Je to tedy principielně podobný případ jako u "Triumfu vůle". Řemeslo podřízené oslovení cílového publika je zde precizní. Také se nabízí srovnání s neadekvátně adorovanou klasikou "Čaroděj ze země Oz" (1939). Oba filmy jsou totiž otevřené diametrálně odlišnému čtení – na jedné straně to jsou „neškodné“ filmy pro děti, současně mohou být vnímány jako plytké povrchnosti i ideologicky odporné snímky, ale stejně tak vyzývají ke queer interpretacím.___Haterský bonus pro české nerdy: Když se poprvé objeví hlavní záporák v převlečení za fanouška Hanny Montany, vypadá jako František Fuka. I když později odloží brýle a mimoňský výraz, nerdí klenot - ledvinka - zůstává. Více v recenzi na Aktuálně.cz. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $30miliónovTržby USA $79,576,189Tržby Celosvetovo $155,545,279Tržby za predaj DVD v USA $61,048,365 //počet predaných kusov 3,613,011 ║ tuctová vývarovosť ale pesničky ušli a neotrávilo až tak ako som čakal /40%/ ()

Reklama

Zíza 

všechny recenze uživatele

Jednou jsem se zasmála, bohužel netuším čemu to bylo, ačkoliv jsem film před vteřinou vypnula... njn. Nesnášim, když se "záporák" napraví. Nesnášim ty patetický kecy. Nesnášim toho docela dost na tomhle filmu. Ale Hanča má štěstí, že zpívat jakž takž umí, to mě aspoň chvíli drželo, abych nevybuchla cynickým smíchem a nezkropila obrazovku sarkasmem. Hodně, hodně slabá 1* ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Cukrátka od Disneyho mě nikdy urazit nebo znechutit nemohla. Spíš naopak. I proto mě mrzí, že je Hannah dějově nebývale vybrakovaná a já svých celých 50% dávám za tu sladkou tvářičku a přesně padnoucí songy podlamující moje popová kolena. A to, že z téhle podívané musí na amerických maloměstech pukat vzteky, mi na tváři doteď vyluzuje nebývalý úsměv. Třetí hvězda částečně z trucu. Nic mě neštve víc než automatická negativní záštiplná vlna na všechny dospívající holky, které jsou přece "typicky americké". ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack John Debney: 1. You'll Always Find Your Way Back Home - Hannah Montana ,2. Let's Get Crazy - Hannah Montana ,3. The Good Life - Hannah Montana ,4. Everything I Want - Steve Rushton ,5. Don't Walk Away - Miley Cyrus ,6. Hoedown Throwdown - Miley Cyrus ,7. Dream - Miley Cyrus ,8. The Climb - Miley Cyrus ,9. Butterfly Fly Away - Billy Ray Cyrus ,10. Backwards - Rascal Flatts ,11. Back To Tennessee - Billy Ray Cyrus ,12. Crazier - Taylor Swift ,13. Bless the Broken Road - Rascal Flatts ,14. Let's Do This - Hannah Montana ,15. Spotlight - Hannah Montana ,16. Game Over - Steve Rushton ,17. What's Not to Like - Hannah Montana ,18. The Best of Both Worlds: The 2009 Movie Mix - Hannah Montana, ()

Galerie (44)

Zajímavosti (12)

  • Ve scéně s vodopády měla Miley problém skočit do ledové vody. (Kyushu)
  • Taylor Swift má ve filmu krátké cameo. Zazpívá jednu píseň během candrbálu. (Claude Speed)
  • První promítací den stihl film vydělat 17,4 milionů dolarů, což je vůbec nejlepší otvírák hraného filmu s ratingem G. (Claude Speed)

Související novinky

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku

02.08.2015

Už na podzim nás čeká sci-fi Marťan Ridleyho Scotta (Vetřelec), jejímž hlavním hrdinou bude astronaut, který uvízne na Marsu. Po Johnu Carterovi půjde o další velkolepou výpravu na rudou planetu. No… (více)

Reklama

Reklama