Hannah Montana

Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

• Handle

Seriál jsem ohodnotil průměrem, no... film už nemůžu. Naivní Disney "pohádky" typu High School Musical mě nijak neiritujou, ovšem té nelogičnosti, naivity a bohužel i nevtipnosti už tady bylo i na mě moc. Nebudu to rozebírat, i přestože je Miley docela fajn, tak scénář je tak stupidní, že to ocení asi opravdu jen holky pod 12 let. Ovšem už jen za těch pár písní, které ve filmu zazněly (The Climb, Butterfly fly away) odpad nepřipadá v úvahu.(6.7.2012)

Cukrátka od Disneyho mě nikdy urazit nebo znechutit nemohla. Spíš naopak. I proto mě mrzí, že je Hannah dějově nebývale vybrakovaná a já svých celých 50% dávám za tu sladkou tvářičku a přesně padnoucí songy podlamující moje popová kolena. A to, že z téhle podívané musí na amerických maloměstech pukat vzteky, mi na tváři doteď vyluzuje nebývalý úsměv. Třetí hvězda částečně z trucu. Nic mě neštve víc než automatická negativní záštiplná vlna na všechny dospívající holky, které jsou přece "typicky americké".(16.6.2009)

• kocik1

Celkem stupidní příběh, jehož veškerá rádoby komika vychází z předpokladu, že holka, která celé dětství strávila na farmě, zapomene během několika let, jak se sbírají vajíčka. Jedinou pozitivné věcí pak je, že jeho sledování vaši desetiletou dceru nijak nepoškodí, stejně, jako mě nepoškodilo to, když jsem ve svých deseti zbožňovala Holky z naší školky a hlavně Kotvalda a Hložka.:-)(4.8.2018)

Soundtrack John Debney: 1. You'll Always Find Your Way Back Home - Hannah Montana ,2. Let's Get Crazy - Hannah Montana ,3. The Good Life - Hannah Montana ,4. Everything I Want - Steve Rushton ,5. Don't Walk Away - Miley Cyrus ,6. Hoedown Throwdown - Miley Cyrus ,7. Dream - Miley Cyrus ,8. The Climb - Miley Cyrus ,9. Butterfly Fly Away - Billy Ray Cyrus ,10. Backwards - Rascal Flatts ,11. Back To Tennessee - Billy Ray Cyrus ,12. Crazier - Taylor Swift ,13. Bless the Broken Road - Rascal Flatts ,14. Let's Do This - Hannah Montana ,15. Spotlight - Hannah Montana ,16. Game Over - Steve Rushton ,17. What's Not to Like - Hannah Montana ,18. The Best of Both Worlds: The 2009 Movie Mix - Hannah Montana,(10.5.2011)

• MartinNDL

Plakát Zacka Efrona na zdi, našpulená pusinka před zrcadlem jako profilovka na FB, tangíčka s Hello Kitty, mocinky miláčkovat lidišky a emotikony místo slovní zásoby. To všechno přidává hvězdičku do hodnocení. Já tam jednu šoupnu, protože vím, že takový děti existujou a protože se na tu Miley docela dobře kouká, když zrovna nehraje.(5.1.2011)

• - Když Hannah Montana (Miley Cyrus) zpívá na oslavě Lilly (Emily Osment), hudební doprovod ji dělá skutečná kapela Days Difference. (Claude Speed)

• - Snímok je tak neškodný, že od americkej MPAA získal rating G (prístupné všetkým vekovým skupinám), ktorý sa dáva výhradne animovaným filmom. (Don Jebal)

• - Taylor Swift má ve filmu krátké cameo. Zazpívá jednu píseň během candrbálu. (Claude Speed)