Hannah Montana

Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

• becki_tu

Největší problém filmové Hannah Montany je v tom, že je určen poněkud jiné generaci než jsem já. Chápu, že děcka se smějou všemu co vidí, ale my odrostlejší už zdaleka ne a už vůbec ne křečovitě rádobyvtipným scénám, kterých je ve filmu bohužel víc než požehnaně. Hannah však na druhou stranu překvapivě získává body ve vážnějších pasážích a za zmínku stojí i pohodový pop-rockový soundtrack. Pokud tedy hledáte serióznější zábavu a romantiku, u Disneyho ji raději nehledejte.(11.8.2009)

• milka

Stupidní a neuvěřitelně naivní pohádka o jedné kobyle..ehm, pardon chtěl jsem říct holce, která na venkově k rozumu a ke štěstí přišla. To všechno ve filmu plným těch nejlacinějších klišé, s nejotravnější herečkou současnosti a asi s nejnajivnějším koncem, jaký jsem kdy viděl. Bohužel, je to někdy tak blbý až je to zábavný, takže zas úplně jsem se u toho asi nenudil. Proto budu pro dnešek tak milostiv a ten odpad! tomu s přihmouřenýma očima nedám. Přece jenom, vydávat country za hip-hop jen tak v nějakém filmu neuvidíte, že?(5.8.2010)

Ale no tak, vždyť je to neškodná limonáda pro děti, rozhodně to není tak špatné. Je zde vše, co by fanoušci chtěli od filmového zpracování seriálu (samozřejmě i včetně několika naprosto trapných fórků typu "otáčivé dveře"). Tři hvězdy dávám s odřenýma ušima. Chtěl jsem dát víc kvůli těm odpadům, ovšem z toho už jsem vyrostl ...(16.8.2009)

• maverick10

Jak zacit? Ve vyctu veci co vytknout je toho vskutku dost. Tak jen neco malo. Pribeh - mlada, holka - vlastne jeste dite, je vrzena do sveta showbusinesu. Rozmazlena holka velkomesta je nejednou nucena stravit 14 dni na venkove, mezi vidlakama a slepicema, kde jako mala vyrustala. A ejhle, najednou nam za tu dobu neuveritelne rychle dospeje a uvedomi si co je v zivote nejdulezitejsi :-( ach jo, zna nekdo otrepanejsi pribeh?? Scenar - mozna i scenarista nacichl slamou a hnojem a namisto psani scenare se sel valet do stohu s prostou zemitou deveckou a scenar prenechal sve 14 lete dceri. Rezie?? Vcelku slusnou praci ma za sebou tento reziser, ale asi i on pri pozorovani scenaristy na stohu, slapl do poradneho kravince. Nedokazal ukocirovat tuhle bandu a dal slovu naivni, novy rozmer. Umelym sentimentem take nesetril a tak dvanactiletym holcickam budou tryskat slzycky jak na koncerte Luneticu. Rejža ma jen stesti, ze mam naivitu rad ..... jinak by to letelo odpadem rychleji nez Sputnik.(20.6.2009)

• Larky

Seriálu jsem neviděl ani jeden díl...a rozhodně se nechystám to změnit, nicméně film mě svou debilitou nepřekvapil..je to sračka, která má pár dobrých momentů a hlavně....hlavně otřesný kvílivý hlas slečny Cyrusové...Dementní je prostě už scénář..už to tu bylo mockrát a pořád to samé...holka se za něco vydává, protože nechce vypadat před ostatníma tak a tak..pak se na to přijde, všichni jí fuckujou a nakonec..ano samozřejmě happyend...nuda!(13.7.2010)

• - Když Hannah Montana (Miley Cyrus) zpívá na oslavě Lilly (Emily Osment), hudební doprovod ji dělá skutečná kapela Days Difference. (Claude Speed)

• - První promítací den stihl film vydělat 17,4 milionů dolarů, což je vůbec nejlepší otvírák hraného filmu s ratingem G. (Claude Speed)

• - Ve scéně s vodopády měla Miley problém skočit do ledové vody. (Kyushu)