poster

Hannah Montana

 • USA

  Hannah Montana: The Movie

 • Slovensko

  Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  **

  Největší problém filmové Hannah Montany je v tom, že je určen poněkud jiné generaci než jsem já. Chápu, že děcka se smějou všemu co vidí, ale my odrostlejší už zdaleka ne a už vůbec ne křečovitě rádobyvtipným scénám, kterých je ve filmu bohužel víc než požehnaně. Hannah však na druhou stranu překvapivě získává body ve vážnějších pasážích a za zmínku stojí i pohodový pop-rockový soundtrack. Pokud tedy hledáte serióznější zábavu a romantiku, u Disneyho ji raději nehledejte.(11.8.2009)

 • milka
  *

  Stupidní a neuvěřitelně naivní pohádka o jedné kobyle..ehm, pardon chtěl jsem říct holce, která na venkově k rozumu a ke štěstí přišla. To všechno ve filmu plným těch nejlacinějších klišé, s nejotravnější herečkou současnosti a asi s nejnajivnějším koncem, jaký jsem kdy viděl. Bohužel, je to někdy tak blbý až je to zábavný, takže zas úplně jsem se u toho asi nenudil. Proto budu pro dnešek tak milostiv a ten odpad! tomu s přihmouřenýma očima nedám. Přece jenom, vydávat country za hip-hop jen tak v nějakém filmu neuvidíte, že?(5.8.2010)

 • DJ Obelix
  ***

  Ale no tak, vždyť je to neškodná limonáda pro děti, rozhodně to není tak špatné. Je zde vše, co by fanoušci chtěli od filmového zpracování seriálu (samozřejmě i včetně několika naprosto trapných fórků typu "otáčivé dveře"). Tři hvězdy dávám s odřenýma ušima. Chtěl jsem dát víc kvůli těm odpadům, ovšem z toho už jsem vyrostl ...(16.8.2009)

 • maverick10
  *

  Jak zacit? Ve vyctu veci co vytknout je toho vskutku dost. Tak jen neco malo. Pribeh - mlada, holka - vlastne jeste dite, je vrzena do sveta showbusinesu. Rozmazlena holka velkomesta je nejednou nucena stravit 14 dni na venkove, mezi vidlakama a slepicema, kde jako mala vyrustala. A ejhle, najednou nam za tu dobu neuveritelne rychle dospeje a uvedomi si co je v zivote nejdulezitejsi :-( ach jo, zna nekdo otrepanejsi pribeh?? Scenar - mozna i scenarista nacichl slamou a hnojem a namisto psani scenare se sel valet do stohu s prostou zemitou deveckou a scenar prenechal sve 14 lete dceri. Rezie?? Vcelku slusnou praci ma za sebou tento reziser, ale asi i on pri pozorovani scenaristy na stohu, slapl do poradneho kravince. Nedokazal ukocirovat tuhle bandu a dal slovu naivni, novy rozmer. Umelym sentimentem take nesetril a tak dvanactiletym holcickam budou tryskat slzycky jak na koncerte Luneticu. Rejža ma jen stesti, ze mam naivitu rad ..... jinak by to letelo odpadem rychleji nez Sputnik.(20.6.2009)

 • Larky
  *

  Seriálu jsem neviděl ani jeden díl...a rozhodně se nechystám to změnit, nicméně film mě svou debilitou nepřekvapil..je to sračka, která má pár dobrých momentů a hlavně....hlavně otřesný kvílivý hlas slečny Cyrusové...Dementní je prostě už scénář..už to tu bylo mockrát a pořád to samé...holka se za něco vydává, protože nechce vypadat před ostatníma tak a tak..pak se na to přijde, všichni jí fuckujou a nakonec..ano samozřejmě happyend...nuda!(13.7.2010)

 • - Když Hannah Montana (Miley Cyrus) zpívá na oslavě Lilly (Emily Osment), hudební doprovod ji dělá skutečná kapela Days Difference. (Claude Speed)

 • - První promítací den stihl film vydělat 17,4 milionů dolarů, což je vůbec nejlepší otvírák hraného filmu s ratingem G. (Claude Speed)

 • - Ve scéně s vodopády měla Miley problém skočit do ledové vody. (Kyushu)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace