Hannah Montana

Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

• 4daPeace

Nechapu, jak nekteri/vetsina, kdo vi, ze tenhle film proste neni pro ne aka je to sracka, tak na to stejne jdou do kina nebo si to stahnou? Proc? Aby tady machrovali odpadnim hodnocenim? Nebo to ani nevidi a uz hazou odpad? Ja vim, ze film je pro me osobne odpad a proto se mu zdaleka vyhnu, jak jen to bude mozne, toto co prave ctete je moje nejblizsi priblizeni se k nemu, ale nebudu to hodnotit, nikde nenavistne hejtovat atd. Zamyslete se lidi. Peace.(14.6.2009)

• misulka03

Já prostě nevím, jak tento film hodnotit. I přes veškerou kritiku mě zajímalo po čem dnešní mládež prahne. Jedná se o film plný absorudních scén, podle klasiky komerčního filmu atd. Mohla bych povídat do nekonečna, ale když jsme si to tak vzala zpátky, nejvíce mě na tomto filmu vadil ten rozruch a šílenství, které se z tohoto filmu bylo vyprodukováno. Je jisté, že i bez toho by nedosahoval o moc větších "kvalit", ale byl by pro mě příjemnější. Přesto chápu komerční účely, tento film nechce náročné diváky, ty zde jsou jen minimální přítěží.(13.12.2009)

23%??? Keď má napr. Scary Movie 2 44% tak toto by malo mať aspoň 60%!!! Čo to má znamenať? To sa naozaj milióny ľudí nechajú ovplivniť a len sa spomenie Hanna Montana tak kydajú a zadupávajú do zeme?! Čo je na tom preboha zlé?! Je to pohodová rodinná komédia s peknou hudbou. A navyše je to úplne iná liga ako seriál! Miley a spol. hrali skvelo ale myslím že keby tak dobre hrali aj v seriáli tak to stratí vtip. Nehovorím že tento film je úžasný, je len dobrý ale za tú neznášanlivosť a hlavne od ľudí torí vidia prvých 10 minút a hrdo to vypnú dávam 4*!!! Hanbite sa!(2.9.2009)

• MartinNDL

Plakát Zacka Efrona na zdi, našpulená pusinka před zrcadlem jako profilovka na FB, tangíčka s Hello Kitty, mocinky miláčkovat lidišky a emotikony místo slovní zásoby. To všechno přidává hvězdičku do hodnocení. Já tam jednu šoupnu, protože vím, že takový děti existujou a protože se na tu Miley docela dobře kouká, když zrovna nehraje.(5.1.2011)

Světe div se, jako teenager bych to asi vidět chtěl a myslím, že by se mi to i líbilo. Ono je tam totiž minimálně pár dobrých vtipů, a spousta hodně dobrých. Tím myslím dobrých pro určenou věkovou kategorii. Vcelku sympatičtí herci-neherci a snímek jako takový nepřekáží v relaxaci. Podle mě je nešťastný pouze styl kamery ala Tak jde čas a příběh, který mohl být malinko lepší.(19.11.2011)

• - Když Hannah Montana (Miley Cyrus) zpívá na oslavě Lilly (Emily Osment), hudební doprovod ji dělá skutečná kapela Days Difference. (Claude Speed)

• - Ve filmu se objeví i sestřenice Miley Cyrus. Je to malá, blonďatá holčička, která na konci filmu prosí Hannah o podpis. (Kyushu)

• - Ve chvíli, kdy má Miley (Miley Cyrus) rande, přijde malá holčička k oknu, kde sedí Miley, která ji ukáže, ať jde pryč, ovšem holčička by nic vidět neměla, protože v jednom z předchozích scén bylo sklo neprůhledné. (TheStitch630)