Hannah Montana

Hannah Montana - Film

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2009, 98 min

• MartinNDL

Plakát Zacka Efrona na zdi, našpulená pusinka před zrcadlem jako profilovka na FB, tangíčka s Hello Kitty, mocinky miláčkovat lidišky a emotikony místo slovní zásoby. To všechno přidává hvězdičku do hodnocení. Já tam jednu šoupnu, protože vím, že takový děti existujou a protože se na tu Miley docela dobře kouká, když zrovna nehraje.(5.1.2011)

• ivishka

Bohužel jsem na tomhle absolutním nesmyslu byla v kině - ne proto, že bych nějak chtěla ale ze soucitu k mojí kamarádce - a hořce lituji, že jsem tam kdy vkročila... PŘÍŠERNÉ!!!!!! Neumíte si představit jak mi bylo trapně, když jsem tam seděla mezi samými malými holčičkami a připadala jsem si jako ve školce. Miley Cyrus pro mě je a vždy bude jednou z nejhorších hereček součastnosti a především je ona a celý tenhle komplex nesmyslů (Hannah Montana) rychlokvaška.(21.7.2011)

• Larky

Seriálu jsem neviděl ani jeden díl...a rozhodně se nechystám to změnit, nicméně film mě svou debilitou nepřekvapil..je to sračka, která má pár dobrých momentů a hlavně....hlavně otřesný kvílivý hlas slečny Cyrusové...Dementní je prostě už scénář..už to tu bylo mockrát a pořád to samé...holka se za něco vydává, protože nechce vypadat před ostatníma tak a tak..pak se na to přijde, všichni jí fuckujou a nakonec..ano samozřejmě happyend...nuda!(13.7.2010)

• Tommassi3

"Považuj to za detoxikaci !!" Wondergirl od Disneyho.. Jakkoli Hannah Montanu nelze nevnímat jako ideově jistě nesmírně naivní až zavrženíhodnou a kýčovitou záležitost, nelze jí na straně druhé upřít naopak ani značnou řemeslnou hodnotu.. Objektivní, sebereflexe schopný a inteligentní divák by ji dokonce v mnoha ohledech mohl označit za velmi progresivní..(19.1.2017)

Soundtrack John Debney: 1. You'll Always Find Your Way Back Home - Hannah Montana ,2. Let's Get Crazy - Hannah Montana ,3. The Good Life - Hannah Montana ,4. Everything I Want - Steve Rushton ,5. Don't Walk Away - Miley Cyrus ,6. Hoedown Throwdown - Miley Cyrus ,7. Dream - Miley Cyrus ,8. The Climb - Miley Cyrus ,9. Butterfly Fly Away - Billy Ray Cyrus ,10. Backwards - Rascal Flatts ,11. Back To Tennessee - Billy Ray Cyrus ,12. Crazier - Taylor Swift ,13. Bless the Broken Road - Rascal Flatts ,14. Let's Do This - Hannah Montana ,15. Spotlight - Hannah Montana ,16. Game Over - Steve Rushton ,17. What's Not to Like - Hannah Montana ,18. The Best of Both Worlds: The 2009 Movie Mix - Hannah Montana,(10.5.2011)

• - Ve filmu se mihne i Brandi Cyrus, sestra Miley. (SmileyGirl)

• - Ve scéně s vodopády měla Miley problém skočit do ledové vody. (Kyushu)

• - Taylor Swift má ve filmu krátké cameo. Zazpívá jednu píseň během candrbálu. (Claude Speed)