Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

Luciee113

Mno ty bláho, a já tomu dala před 4 lety 5* 😂😂😂 To mě na tom filmu pobavilo nejvíc 😂🤣. To je cipovina jak sviňa. Ale zase jsem si řekla, že mojí devíti leté dceři se to bude určitě líbit. A taky že jo. Film přesně pro tento věk. Akorát tady hodnotí filmy většinou dospělí, takže podle toho to tu tak vypadá. Proto stále nechávám těch pět ***** ()

Lewaso

U tohoto filmu by mělo být upozornění: Varování ministra kultury: Nevhodný pro středoevropany starší 12 let! Nebezpečí udušení zvratky. ...ale na druhou stranu trochu pop country nezaškodí... ()

Tinaa

Jako oddech se svými dětmi či sourozenci proč ne. Samozřejmě nic pro filmové fajnšmekry, ale těm to ani určeno není. Vidím to spíš jako film pro děti nebo puberťáky, kterým Hannah Montana nevadí a třeba ji i sledovali v seriálu.... Sem tam mi vadil český dabing, a bylo mi líto, že na začátku byla nadabována i písnička, to jediné jsem opravdu nepochopila, ale proč to řešit. Myslím, že pro seriálovou postavu Miley/Hannah hezký závěr. Ostatní řeči, jaká je to fraška apod. jsou tak trochu scestné, poněvadž vidím-li film, který není můj šálek kafe a umírám při něm, neznamená to, že je blbý, vždy se kouknu kolem sebe, jak to vidí ostatní. A tady se to líbilo třeba alespoň těm dětem (i když vím, že nejen jim) :).. ()

Blazis34

Když to řeknu upřímně, film je naprosto o ničem, jedna hvězdička jak vyšitá. Na podobné filmy jako třeba Mamma Mia to naprosto nemá. Ale na druhou stranu jsem se u filmu nenudil, písničky jsou docela posluchatelné a krásná Miley Cyrus velice sympatická. Za to dávám druhou hvězdu a třetí za krásný hit The Climb. ()

Weirdman

Môže mi niekto vysvetliť prečo sa to hralo miestami na niečo vážne, hádzali sa tam "duchaplné múdra," aby to v zápätí zabila trápna scéna typu, v ktorej sa nešikovné padá alebo nešikovne niečo rozbíja? Asi nie... Keby sa to držalo na úrovni nekontrolovanej šialenosti akou je seriál mohlo z toho byť slušné guilty pleasure. Takto je to neznesiteľná brečka, s ktorou nemajú problém len tie najortodoxnejšie fanynky. Ostatným ručím za to, že film buď nedopozerajú alebi sa skôr či neskôr uchýlia k rýchlemu pretáčaniu smer ku koncu... (▼) ()

rodier

Docela se divim ze na CSFD tohle dovoli. Ten film je asi to nejlepsi co se v dnesni dobe produkuje pro teenagery A mnohem lepsi nez to, v cem jsme vyrustali my (rocnik 80). Takze nechapu jak nekdo kdo je dospelej muze dat tomuhle spatne hodnoceni jen proto, ze to nechape? ()

rogger odpad!

Je mi vždy ľúto, keď sa z vydareného, myslím že aj vtipného seriálu urobí film, ktorý sa zrazu začne brať moc vážne a absolútne stratí zmysel pre humor. Hannah Montana: the movie je toho vzorovým príkladom. Presladené, nevýrazné, vypozlátkové, hlúpe. Asi si to umiestnenie v 200 najhorších filmoch zaslúži! ()

Mikakel odpad!

Omlouvám se, ale tohle je drama?Rodinný?Hudební? Drama pro mne bylo když už jsem se nemohl dočkat konce, rodinu bych na to koukat nenechal,a hudba tohle pro mne není. A komedie? To opravdu je,ano...... Můj osobní názor. ()

kubilov odpad!

To horší z už tak špatného seriálu převedeno do filmu, pro představu doufám bohatě stačí. Nekoukatelná a kýčovitá obludnost, která zničí každého soudného diváka, bez výjimky. ()

harycek

nejspíš jsem na to starý, nebo předospělý, nespíš je to pro jiný typ diváka proto dávám za něj **!!!Víc nemohu!?!? ()

Aurius odpad!

Pokud si nechcete způsobit krvácení do mozku, vyhněte se tomuto filmu obloukem. I disaster movie vypadá vedle tohoto jako oscarové komorní drama s úžasnými hereckými výkony. ()

Sethlans odpad!

Ale notak!!! Puberťácka, trapná a infantilní blbost s debilníma herečkama, dementní režií a strapným scénářem.. ()

DrSlaxLax odpad!

suhlasim s matolasom, staci videt galeriu a uz si musite priseba tlacit kyblik na zvratky,nic neni lepsi ako redneckovske cervene kockovane kosele a monterky plus bohata pipka z NY a secko zamisane do kopy.Bože zachran ma od toho apokalyptickeho pohladu videt tieto obrazky v pohybe a zo zvukom! ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku