Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

Jefrey1994

2 Hvězdy za Emily Osment a Jasona Earlese jinak mě upřímně se film moc nelíbil ale ty dvě hvězdy jsou aj proto že je to hlavně pro malé děti ()

yousee

No co říct? Kdybych byl holka tak asi napíšu, že je to nejúžasnější film co kdy kdo natočil, ale jelikož holka nejsem, tak napíšu toto: přiznejme si, že tento snímek za moc nestojí, ano je tam pár hezkých písniček, pár hezkých holek např.: Miley Cyrus… ale jak nad tím tak přemýšlím tak to není tak zlý snímek. Moje konečné hodnocení jsou 2 hvězdičky. ()

niniss

Proč 5 hvězdiček? Zaprvé na protest proti těm, co dali "odpad!" aniž by to viděli. Za druhé na Miley, Lucase i ostatní herce se dobře dívá. A Miley dokonce i dobře zpívá. Příběh není zas tak špatný, i když je celkem naivní (ale co byste čekali od filmu pro teenagery). U filmu se člověk i nasměje. Například večeře u starosty byla parádní :-D. Podtrženo sečteno: film si rozhodně nezaslouží takové hodnocení a už vůbec si nezaslouží hodnocení "odpad!" jen tak z principu. ()

TONYNKO

Nuda, nuda, trapne, nuda, trapne, da sa to pozerať, nuda, trapne a celkom fajn koniec. Takto sa u mňa striedali pocity a vysledok je 4/10 ()

ES13

Na to, že herečku Miley Cyrus zbožňuji od svých 12 let, tak tenhle film po PA4 byl snad největší propadák co jsem viděla! Nejen, že herecké výkony šly úplně do háje (což sem nečekala, jelikož v seriálu jsou podle mě podávány dobré výkony).. Ale prostě jednim slovem hrůza! Jedna hvězdička za herečku, kterou i přes tenhle propadák mam stále ráda. ()

mrkvicka33

film som si pustal z odporom že montana to budu tak princezničky... NO MILIL SOM SA CHITILA MA HUDBA SKVELA KAMERA A PRIBEH TAKA ROZPRAVOčKA PRE TINEDZEROV.... ()

Plechovka95 odpad!

Vydržela jsem celý film,ale během celé té hrozné věci jsem několikrát chtěla své útroby vyprázdnit do krabičky s popcornem. Hrůza,děcka se možná tímto nechají oblbnout,ale doufám,že z toho co nejdřív vyrostou. Nebudu komentovat film,ale nazvu ho takto,jedna paruka,falešný zpěv a desítky jedenáctek brečících.....ztráta času a podívat se na to podruhé by byl úkol hodný sebevraha. ()

ondreej odpad!

tak tohle.........tohle je opravdu ukázka stupně zábavy americké, vlastně tedy globálně celosvětové pubertální mládeže. spíš tedy asi holčičky od 8-mi do 14-ti let budou ona mládež, ale tedy bože, co z nich může vyrůst při konzumaci těchto nebetyčných odpadů?!! ()

Reinmar13

Tenhle film rozhodně není odpadovou záležitostí, jak by se podle hodnocení mohlo zdát. Ano je určený hlavně pro 10ti letý holčičky, které v Miley vidí svůj sen, ale i já jsem se celkem bavil. Čekal jsem oddychový, naivní film se skvělým soundtrackem a toho jsem se také dočkal. Pokud od toho očekáváte nějaké veledílo s promyšleným scénářem, tak sice budete zklamáni, ale jako muzikál je lehce nadprůměrný (oproti třeba High School Musicalu to je nebe a dudy). Jako přidanou hodnotu navíc vnímám kvalitní kameru a dokonalou krajinu Tenessee. Takže 55% ()

Annden

Děsivé. Musela jsem si to pustit 2x, protože jsem si poprvé myslela, že jsem u toho usnula a tenhle "film" se mi jen zdál. ** za docela fajn písničky, v čele s "The Climb". Miley Cyrus má hezký hlas, ale neoplývá nějakým velkým hereckým talentem. ()

iassai odpad!

Tohle skutecne nestoji za nic. Logika se nam totalne vytratila. Sceny totalne odflakly. Hlavni herec slizkej gay. Skutecny odpad. ()

jamal.256 odpad!

Bylo mi 15. Přítelkyně se na to chtěla podívat. Já si chtěl vrznout. Nestálo to za to!!! Hodina a půl života kterou mi nikdo nevrátí. ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku