Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel…  Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudsonová) se právě rozešla s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a chce si pořádně užívat svobody. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochoten udělat vše, aby se k němu vrátila. Najme si proto kamaráda Tanka (Dane Cook), aby milované dívce předvedl, že existují mnohem horší muži než on, a Alexis se pak znovu vrhla Dustinovi do náruče. Tank má totiž všechny špatné vlastnosti, jaké chlap může mít, i když uvnitř, někde hodně hluboko, je vlastně romantik... Alexis toužící po nezávislém flirtu sice není typickou romantickou hrdinkou, ale i když o to nestojí, nová láska visí ve vzduchu... Americkou romantickou komedii natočil režisér Howard Deutch. (oficiální text distributora)

popo666

Prijemne prekvapenie. Taka klasicka romanticka cicinkacina, ale niecim ma zaujala. Prijemne dialogy, duo nadrzany otec a syn tiez nema chybu. Dane Cook sa pekne predviedol, len vdaka nemu 75% ()

pierre9

Pri pohľade na herecké obsadenie som si povedal, že to nemôže byť zlý film. Napriek celkom solídnemu námetu to ale tentokrát jednoducho neklaplo. Neviem presne pomenovať, čo sa mi nepáčilo, ak si teda odmyslím Jasona Biggs, ktorý mi tu jednoducho nesedel. Výsledný pocit z filmu však bola nuda. A to je, myslím si, najpodstatnejšie. ()

SelfishMan

Značně nevkusná variace na Hitche a podobné filmy s neuvěřitelnou frekvenci vulgarit a sprostých slov, které jsou použity prostě otřesným způsobem. Nejsem žádný puritán, ale ku*vit jak Bruce Willis není vždy a všude vtipné, a když ze sebe sype jednu pi*u za druhou"křehká ženská" Kate Hudson a uhlazený "profesor" Baldwin tak to působí spíše nechtěně komicky, dosti uboze. Postavy jejichž logika by mohla soutěžit tak možná s teletubies, jednají značně pošahaně a i přesto stále odhadnutelně. Pro dámy může zachraňovat poměrně sympatický drsňák Cook, Biggs se mi stal nesympatický ještě víc dřív a Kate Hudson zde byla tupá a navíc plochá jak hladina rybníka v úplném bezvětří. Pozitiv bylo hodně málo, 1* je za úplný začátek, zvrácenou svatbu a pár válů od Baldwina. 25% ()

benda02

To, že mám jiný pohled na tento film jsem zjistil už v kině, kde jsem se spolu se svým kamarádem řezal smíchy téměř od začátku až do konce a náš milý dámský doprovod asi jen nechápavě kroutil hlavou, nicméně vulgární komedie, která pojednává o tom, že holky si vyberou radši nějakýho grázla aneb řekla vám někdy holka, promiň, ale ty jsi na mě moc hodnej ? ()

bezprezdivky

Strašný strašný strašný ...... Směs nudy a samoúčelných vulgarismů. Nevadí mi slovo prdel ani hovno ve filmu, ale tato slova by měla dodat šťávu pointě, v tomto nudafilmu však mají bavit samoúčelně, tj. divák se má smát jenom proto, že hlavní hrdinové na sebe pokřikují nadávky. Vrcholně trapná je v tomto směru závěrečná scéna znovushledání hlavních hrdinů, po které následuje polibek a (jako obvykle) celá restaurace, kde se scéna odehrává tleská. Je mi z toho na blití. ()

DansteR

"The only funny thing that will ever come out of you, is me!"...No tak trochu nevím co si o tom myslet. Když jsem si přečetl obsah tak jsem si říkal, že by to mohlo být fajn. Ovšem výsledek je docela katastrofa, ani slušné herecké obsazení nemůže zachranit zpackaný děj a idiotské dialogy nemluvě o naprosto nepochopitelném chování většiny postav. Navíc přehnané sprosté vyjadřování celkovému dojmu taky moc nepřidá. Jen bylo vtipné vidět Biggse v jeho tak typické roli, opět působí jak neotrkaný Jim z Prciček. Ovšem i tak výsledek je někde pod 50% ()

W_Parmalee

Bezcharakterní a nesympatická ústřední dvojka, která se chová tak idioticky, že to svět neviděl. Jedna hvězda za 2 povedenější vtípky! ()

metztlimoon

Náhodou to šlo v telke. Úvod suchý, potom hluchota, jadro celkom fajn, komplikácie fatálne, záver neviem či chcem vidieť. Jediné, na čo sa tu dá pozerať je Cook (aj keď tá jeho postava je pako numero uno) a Baldwin. Nezáživné, nudné, patetické, nevtipné. ()

onde

Ale tak jako nebylo to zrovna největší utrpení jak jsem někde četl, dalo by se říct, že takový pohodový a nenáročný film, když chce dát člověk nějaké nicnedělající odpoledne. ()

Chlo0opek

Kromě pár dobrej hlášek, jako třeba: "Tvoji rodiče mi odpustí..teda kromě matky a otce.." celkem průměr. Slabší průměr. ()

Lea.inJuly

Jop, je to taková vůči lidem drsná komedie, ale já jsem se docela dobře pobavila:) Dane je na první pohled takovej trošku jak drban, ale jisté kouzlo osobnosti mu nelze upřít;) postavu Dustina jsem měla většinu filmu problém překousnout, ale bez toho by to asi nebylo ono. A jak napsala StarsFan, při průchodu uličkou byl Dane vážně sexy:) ()

agentkenny

Nejlepší romantická komedie téhož roku, ovšem pouze s českým dabingem - takové hlášky jsem dlouho neslyšel, umíral jsem smíchy. ;-) ()

Bonasera

"Kadeřník?" "Jo, protože vypadáš jako když gorila s Yettim měli dítě, to dítě se šlo vysrat a to hovno ti stříhalo vlasy." Hvězdy dávám za hlášky, i když je to volovina, tak jsem se místy od srdce zasmála. ()

Pythonator

Netradiční romantická komedie se spoustou vulgarit. To pro mě zní dobře, ale potenciál byl nevyužitý. Možná příliš dlouhá stopáž na příliš mnoho vaty. Kate Hudson je okouzlující sluníčko a též Alec Baldwin rozsvítil film pokaždé když byl v záběru a trousil z huby nějaká moudra. ()