Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel…  Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudsonová) se právě rozešla s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a chce si pořádně užívat svobody. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochoten udělat vše, aby se k němu vrátila. Najme si proto kamaráda Tanka (Dane Cook), aby milované dívce předvedl, že existují mnohem horší muži než on, a Alexis se pak znovu vrhla Dustinovi do náruče. Tank má totiž všechny špatné vlastnosti, jaké chlap může mít, i když uvnitř, někde hodně hluboko, je vlastně romantik... Alexis toužící po nezávislém flirtu sice není typickou romantickou hrdinkou, ale i když o to nestojí, nová láska visí ve vzduchu... Americkou romantickou komedii natočil režisér Howard Deutch. (oficiální text distributora)

jafuska

Film, který je hrozně nudný, trapný, hloupý, téma, jak navázat vztah s klukem, který také nemá páru jak na holku, jak ji sbalit, a co udělat, aby vztah mohl fungovat, takto si teda film nepředstavuji, rychle s ním pryč. ()

Berry0153

Nevím, jestli je to tím, že jsem předtím viděla dva thrillery, ale tohle mi docela bodlo. Dane Cook je sexy kretén, Kate pěkná dračice a "Jim" jako obvykle velká naivka a totální pako. Zkrátka partička slibující dobrou zábavu. Škoda, že konec stojí jako obvykle zaprd, protože pár momentů filmu bylo docela fajn. Třeba scéna: "Tohle je velký?!" "A tohle je malý?!" byla perfektní :-D 50% ()

mirkath1

Že musí amíci hnát všechno do úplných absurdit je jasné, ale tahle kravina tomu vede. Nebýt úžasné Kate a ještě pořád koukatelného Baldwina dám nekompromisně odpad za ztrátu času. ()

hrumsrt

Když jsem viděl, že u toho zase sedí Howard Deutch, už mi to bylo celé jasné.. Nemoderní nevkusný režisér, který na co sáhne, pokazí.. A po tragickém pokračování Můj soused zabiják nezvládl ani romantickou komedii opanovanou božskou Kate Hudson. Neexistuje jednodušší žánr, můžete v něm pořád dokola měnit ty stejné herce, střídat Mannhattan za Brooklyn a stejně pokud to má minimální chemii mezi ústředním duem, sedne si to.. Kamarádova holka je jedinečný případ, kdy dokázal někdo zvorat i nemožné.. Přitom úvod stanovující pokus nadhodit celému filmu směr a koncept je fajn, ale jak dojde na vzájemnou chemii, která je v romantickém filmu klíčová, už se to sype.. Kate Hudson je super a dělá co se dá, ale veškerou snahu podkopává její protějšek coby Dane Cook soupeřící s divácky oblíbeným Jasonem Biggsem, kdy v jehož případě se nedaří, na co sáhne. Naprostý misscasting, který neladí do páru k hlavní ženské postavě, je nesmyslně vulgární a slizký.. Jedinou spásou je pro mě Alec Baldwin, ale je příliš pozdě.. Žalostný scénář, který nedává postavám větší charakteristiku, není si jistý, na koho cílí a jeho univerzálním řešením je více vulgarit.. Kromě toho, aby divák uvěřil, že muž poruší "friend code" pro jinou holku, to už se musíte hodně snažit. Tohle bolelo.. 35% ()

Efreeti

Světlým bodem tohoto dílka je jednoznačně Dane Cook, kterému hlavní postava z*rda snad byla ušita na míru. Hudson a Biggs hrají ještě hůř než vyčpělý Baldwin, ale o to tu vlastně nejde. Sprosťárnu střídá nechutnost a tu zase trapnost...mezi tím se občas objeví perla, která pobaví...vcelku klasická americká komedie, kterou bych neměl odvahu označit za romantickou. ()

erapo

A je tu ďalšia lacná napodobenina Smithovho Hitch-a. Film ale padá na absolúne nudnom a zlom scenári a dokonca to nedokázal zachrániť ani skvelý kásting na hercov. Uznať môžem len toľko, že Dane Cook je skvelý herec do hociakej komédie a Kate Hudson vyzerá skvelo vždy, ale najmä v krásnych rudo-červených družičkovských šatách. ()

milanko8

Triko "my cock + your pussy = good times" :D - to je mooooc. Lidi, já se skvěle bavil. Rande v "boží" pizzerii byla hodně dobrý a samotnej začátek před úvodníma titulkama byla přesně dle mého gusta. Prostě komedie mě pobavila to je její účel. Rád se podívám znovu. P.S.: A na tý svatbě 1, 2, 3, ... - mrdaaaa :DDD P.P.S.: "Moji rodiče tě nenávidí." - "Tak ať přijdou... kromě tvý mámy... a táty." :D Takhle dobrá komedie se už dneska jen tak nevidí. ()

Dextwer

Je to taková trochu trapně americká komedie o ničem. Bohužel nic duchaplného nepřináší a tak trochu je škoda té Kate Hudson v hlavní roli. Každopádně jedno pozitivum vidím a to, že je to nenáročný film na shlédnutí po víkendové párty. Zajímavosti: * Kate Hudson si za výkon ve filmu vysloužila nominaci na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka. Ve stejném ročníku byla na stejnou cenu nominována i za film Bláznovo zlato. Moje hodnocení: 40% ()

megajalec

Hrozne sľubný úvod filmu. Lenže, každý asi vie, čo bude nasledovať, akým smerom sa to bude vyvíjať, ako to dopadne. Horšie je, že aj fóry postupne opadajú. Scény zo začiatku, kde Tank ukazuje Dustinovi, ako zbaliť holku a ako má vyzerať dobré rande, sú super. ()

x_ander

V poslední době mám nějak "štěstí" na romantické komedie, především na ty s Kate Hudson v hlavní roli. Kate sice začínám přícházet na chuť (resp. její prdelce :)), ale jinak je My Best Friend's Girl klasická nezáživná vymývačka, kdy po deseti minutách děje uhádnete konec (proto jsem film taky nedokoukal do konce, takže si to sice nemůžu ověřit, ale vlastně je mi to vcelku jedno). Každopádně hlavní hrdina je sympaťák, o zadku Kate Hudson už řeč byla a zjevení Aleca Baldwina mě pobavilo. Takže ačkoliv jsem do konce nevydržel, dvě hvězdičky dám, protože lobotomie se nekonala. ()

vodkasesemte

nathálie taky perlí - muž, který je tak hrozný, že v porovnání s ním vypadá expřítel jako andělíček s aureolou Káji Maříka - ale vidět to snad nemusím! NICMÉNE dobrej film dokáže zaujmout v jednom bodě a ten druhej vás už přímo odrovná! škoda slov, podívejte se na to raději sami...... ()

Dangerman

Když to uchopíte s lehkým nadhledem, dost dobře se u toho nasmějete. Je to originální a svižný, rozčilovat vás bude snad jen Jim z Prciček, ale Tank je prostě výbornej, výbornej :-D 75% ()

mandella

Naprosto nesympatická ústřední trojice (Hudson, Cook, Biggs) a pitomý děj zachránil od hodnocení odpad! jenom jeden jediný vtip s obočím. Jinak je to příšerná slabota. Kate Hudson od postavy groupie v Na pokraji slávy nenatočila nic slušného a pokračuje ve výběru jalových rolí, kde uplatňuje svůj pro mě poněkud sporný "sex appeal". Herectví zapomněla jaksi uplatnit vůbec. Dane Cook jako odporný Tank je odporný i při pokusu o proměnu a jeho kecy jsou zoufale nevtipné. A má být jako fešák? Takový slizoun? Jason Biggs je tele a v roli telete zahraje svůj standard. Alec Baldwin a jeho kecy jsou snad ještě horší než představa, že bych ten film měla vidět ještě jednou. A rádoby drsná spolubydlící Lizzy Caplan? Bože, kdyby to aspoň nebylo všechno tak průhledné...zbytečný, trapný a nezábavný film. 10 % ()

Methos-SK

Sviezi zazitok s kina aj ked nas tam bolo asi 8. Ale aj tak som si tento film uzil velmi dobre herecke obsadenie aj scenar je super a prekvapilo ma na konci "Nezabudnite ohodnotit na CSFD" no tak teda ja som nezabudol ()

Entfak

Opět lehce nadhodnocuji, ale na filmu jsem neshledal nic záporného, krom dosti omletého a nudného konce. Určitě pořád lepší, než po večerech koukat na ordinaci, nebo VKVčka :oD Zasloužených 59,9% ()

cici24

Hodně průměrná komedie s velmi nezáživným dějem. Jediný co se mi na to líbilo byla postava Baldwina a ten to i dobře zahrál....nic co by stálo za řeč... ()

zajda001

Kdyby se hodnotil počet sprostých slov, musela by tato komedie dostat alespoň 5*. Jinak Kamarádova holka nebyla nic víc než průměrná americká komedie. ()