Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel…  Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudsonová) se právě rozešla s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a chce si pořádně užívat svobody. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochoten udělat vše, aby se k němu vrátila. Najme si proto kamaráda Tanka (Dane Cook), aby milované dívce předvedl, že existují mnohem horší muži než on, a Alexis se pak znovu vrhla Dustinovi do náruče. Tank má totiž všechny špatné vlastnosti, jaké chlap může mít, i když uvnitř, někde hodně hluboko, je vlastně romantik... Alexis toužící po nezávislém flirtu sice není typickou romantickou hrdinkou, ale i když o to nestojí, nová láska visí ve vzduchu... Americkou romantickou komedii natočil režisér Howard Deutch. (oficiální text distributora)

Greg25

A víte co? Mně to fakt bavilo, někdy možná až moc přešvihnutá míra, ale jinak celkově skutečně vtipná komedie, co si přízvisko komedie skutečně zaslouží. Perfektní sólo pro Dane Cooka se kterým je schopen držet tempo jen jeho filmový taťka v podání Aleca Baldwina. Komedie bez servítek, hezky od podlahy. Milé překvapení. 80% ()

^Rain^

Jak uz bylo napsano - film s velkym, bohuzel nevyuzitym potencialem, ktery misty (hlavne v druhe polovine) sklouzava az k trapnosti. ()

ViktorEl

Miestami celkom vtipná romantická komédia, ktorá mi pripomínala film Hitch, ale táto verzia bola o niečo kus viacej horšia. Najlepší z celého filmu bol asi začiatok, pekne sa to rozbiehalo, ale od polovice som sa začal nudiť, ale koniec to zase trošku napravil, Ako oddychový film sa to dá pozrieť nie je to až taká veľká katastrofa. Ale na viac ako na 50% to podľa mňa nemá. ()

Venous666

Průměrná komedie, pár vtipných scén, ale námět je už dosti ohraný (Hitch: Lék pro moderní muže). Hvězda za hlášky, druhá hvězda dvojici Dane Cooka a Jasona Biggse a ta třetí a poslední hvězda je za samotného Aleca Baldwina. Ten řízek sekal hlášku za hláškou. ()

Pikkupiru

Chvilkově je to fakt hloupej film, ale taneční nebo závěrečná scéna mezi hlavním párem toho dost vynahrazuje. Kate a Dan tvoří příjemnej pár a soundtrack je neskutečně geniální. Nakonec mě to přesvědčilo. ()

Pitaya

Jason Biggs, to je prostě herec, který ani nic jiného hrát nemůže, než s prominutím vola. A de mu to skvěle a já ho díky tomu mam ráda. Jinak celkový dojem z mého pohledu – klasická americká komedie. Párkrát se od srdce zasmějete. Neurazí vás ani nenadchne. ()

merigieren

10 bodové ztřeštěnosti docela slušně pobaví, naštěstí jich tam je hodně mnoho více jak 4/5 filmu. Ta zbývající část v níž se pokoušejí "normálně" mluvit zní trapně, hloupě, odpudivě, nevtipně, nudně, možná v tom, co jsem napsal lze nalézt určitý odpor k této orální zábavě, bohužel zdaleka nevyjadřuje mé skutečné pocity znechucení. ()

Olík

Dějově předvídatelný „ani ryba ani rak“ přešlapující mezi romantickou komedií, na kterou jsme u Kate Hudson zvyklí a přihroublou „kurva“ komedií, která u nás u Kate Hudson možná překvapí. Samotné bytí „Biggsovy holky“ bych přirovnal k bytí jejich ústředních protagonistů, od režiséra Howarda Deutche po osazenstvo přívěsů s cedulkou „actor“ nade dveřmi – ví se o nich, mluví se o nich, ale na samotný „top“ v jejich škatulce to ani zdaleka nestačí. ()

Lyžař

Kamarádova holka je blbost. Jedna velká blbost. Ale příjemně natočená. Když máte náladu na film a nechcete moc nad ničím přemýšlet, tohle je to pravé. Ikdyž občas to chce velký nadhled. Urážky jsou tady kolikrát opravdu velké, až zbytečně. A někoho to může odradit, možná to může dohnat až k vypnutí filmu. No a jak je mým zvykem, u filmů často vydržím až do závěrečných titulků. No a v nich je psáno, že titulní píseň napsal Ric Ocasek..příhodné jméno pro píseň pro tenhle film :-) ()

Harts

Nemůžu si pomoct, ale komedie s tématikou vztahů mezi muži a ženami jsou pro mě velkou zábavou, ani to nebylo tento snímek nebyl vyjímkou, zasmál jsem se více než dost. Taková krásná oddechovka na odreagování. Skvělá zábava, skvělé vtípky, ať si říká, kdo chce co chce:-) ()

Mashak

Asi čtyři minuty z tohoto filmu jsou zábavné, jinak se jedná a néééskutečnou nudu! Kate se snaží o stejné jiskření jako s kolegou Matthew McConaugheym, ale tentokrát to nejde, Jason je bez obočí legrační, ale jen na pousmání, nic víc. 10% ()