Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel…  Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudsonová) se právě rozešla s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a chce si pořádně užívat svobody. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochoten udělat vše, aby se k němu vrátila. Najme si proto kamaráda Tanka (Dane Cook), aby milované dívce předvedl, že existují mnohem horší muži než on, a Alexis se pak znovu vrhla Dustinovi do náruče. Tank má totiž všechny špatné vlastnosti, jaké chlap může mít, i když uvnitř, někde hodně hluboko, je vlastně romantik... Alexis toužící po nezávislém flirtu sice není typickou romantickou hrdinkou, ale i když o to nestojí, nová láska visí ve vzduchu... Americkou romantickou komedii natočil režisér Howard Deutch. (oficiální text distributora)

smazilek

I když chovám k hlavním představitelům opravdové sympatie - nechápu do čeho to vlezly. Námět vypadal dobře, ale je to fakt nechutný.... a ty výrazy... ne prostě ne. ()

JAzzeURo

Komedie u které jsem se docela dobře pobavil. To je to co by se u komedií mělo hodnotit především. Klišé je v tomto případě nutností a celkem nechápu nízké hodnocení tohoto filmu a už jen proto mu dám 4*. ()

Kovárka

Na to, jak jsem se na film kvůli Kate těšila, mě film opravdu dost zklamal. Je docela přisprostlý, nemá šťávu a dvě hvězdy dávám jen kvůli Kate a těm něco málo humorných gagů. Promiň Kate, ale příště něco lepšího, prosím... ()

sweetJane!

toto že je komédia a ešte k tomu romantická? nuda nad nudu, videla som to pred dvoma týždňami a už si ani nepamätám o čom to bolo. aha viem posladnú polhodinu som prespala a potom si ešte pamätám, že ten hlavný herec- ten štetkoš- bol vrcholne nesympatický a kate hudson mi tam pripadala ako nafúkana hlúpa ťapa, no a biggs ten hral to čo vie najlepšie- trapera . ale no nápad to bol dobrý ()

sun.eagle

Některé hlášky hlavního šampona jsou parádní, hlavně ty asi pro někoho vulgární. Jinak je to takový slavý čaj s třikrát vyluhovaného sáčku. Biggs nevyužitý, což mi ani nevadilo protože toho herce mam rád asi jako 9m lešenovku v pr.eli. Postava Hudson zralá na lobotomii. Jeden z mála dalších kladů jsou kukadla Caplanky. Párkrát jsem se u toho zasmál, ale podruhé to vidět nemusím, takže asi tak. ()

Slavusko

Dane Cook je pre mna zarukou komedie a ani tato nie je vynimkou. Dane Cook v podobe balica zien, ktoreho si najimaju prave rozideni muzis jedinym cielom: zhnusit ich byvalej rande, aby sa k nim spät vratila... Ale co, ak sa sam Dane Cook do jednej z nich zalubi? : )) A rovnako ona do neho? : )) Z toho hrozi pruuuuuser... Reziserovi davam veeeeeeelke plus aj za to, ze do filmu dosadil aj Aleca Baldwina. ()

pan Spock

Ukázkový případ, jak se ze slibného tématu a slušného hereckého obsazení stane neuvěřitelný výplach. Takhle otravnou a nepatřičně vulgární komedii jsem už dlouho neviděl. Tu jednu hvězdu si zaslouží jen Alec Baldwin. ()

23ch

Velmi povedená komedie. Dane Cook možná grimasami trošku připomína Jima Carreyho, ale v tomto filmu je k smíchu už jen pohled na něj. I když v současné době je filmový trh takovými romantickými komediemi přeplněn, v téhle je asi něco navíc ()

CharlitoCZ

Mě se to docela líbilo, nesmíte v tom ale hledat nic nového, nebo chytrého. Taková oddechovka, u které když usnete, tak si na ni druhý den ani nevzpomenete. Herecké obsazení také příjemné, za mě 3* ()

pelegryna

Když jsem to viděl poprvé moc jsem se nesmál, ale podruhé po cca dvou letech mi došlo, že to co mi vtipné nepřišlo vlastně vtipné je.Umělecké hodnocení ponechám stranou nejsem umělecký estét,ale už jen to, že někdo otevře takto přímočaře všední témat je k smíchu až dost. ()

Calabria

Pro mě trochu lepší průměr. Určitě dobrej námět, scénář, herci. Nevím kde se stala chyba. Dane Cook se pro roli roli hodí dokonale. Je to takový ten typ filmu, na který sáhněte až když nevíte coby. 70% ()

walsidal

Zklamání. Tenhle film se zřejmě snažil určitým způsobem napodobit úspěšnou komedii „Jak ztratit kluka v 10 dnech“, ale moc se to nepovedlo. Ve zmíněném filmu dokázali Kate Hudson a Matthew McConaughey vytvořit celkem povedenou dvojici a dokázali navozovat životaschopné, vtipné situace, v „Kamarádově holce“ nepředstavovali Dane Cook ani Jason Biggs pro Kate Hudson herecky důstojné partnery (obstál jenom Alec Baldwin v roli Tankova otce) a Kate přes svůj entuziasmus celý film sama „neutáhla“. A to byla asi hlavní slabina filmu, při kterém jsem se sice i několikrát zasmál, ale celkový umělecký dojem byl nevalný. ()

leafroller

Tato komedie je jasným důkazem toho, že vzhled hraje v dynamice vzniku lidských vztahů významnou roli. Rozdíl mezi oběma parťáky je opravu extrémní a pěkně ukazuje, jaké bludy mají v hlavě dnešní incelové a také, jak si za žádných okolností nenechají poradit. Každopádně se jedná o můj oblíbený a hlavně velmi svěží film, u kterého na ovladač ani nepomyslím. Klíčový je pro mě potom můj oblíbený citát:"Madam, vulgárnost je nadbytečná, protože žádný verbální projev pro mě nemůže být tak zničující, jako vaše nespokojenost."....kdo jednou mluvil s nějkaým callcentrem, nebo tam dokonce pracoval, chápe. No a vy ostatní..... ()