Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel…  Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudsonová) se právě rozešla s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a chce si pořádně užívat svobody. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochoten udělat vše, aby se k němu vrátila. Najme si proto kamaráda Tanka (Dane Cook), aby milované dívce předvedl, že existují mnohem horší muži než on, a Alexis se pak znovu vrhla Dustinovi do náruče. Tank má totiž všechny špatné vlastnosti, jaké chlap může mít, i když uvnitř, někde hodně hluboko, je vlastně romantik... Alexis toužící po nezávislém flirtu sice není typickou romantickou hrdinkou, ale i když o to nestojí, nová láska visí ve vzduchu... Americkou romantickou komedii natočil režisér Howard Deutch. (oficiální text distributora)

BMAJTZ

Okoukaná klasika, co víc na to říci. Nic zvláštního podobných filmů jsou milióny. Příběh, zpracování ani herecké výkony vás neoslní. ()

chmíří

Tak je to přesně 1500. hodnocení bohůžel to nevyšlo na nic převratného, ale tak zase to nebyla zas taková otrava. Pár vtípků, jaký bude konec víte po 15min., a k tomu ne zrovna k sobě se hodící postavy, ale na druhou stranu si pak člověk víc váží těch opravdu dobrých filmů :)...55% ()

NICOX

Jason Biggs a Kate Hudson jsou celkem nezajímavý, ale zato Dane Cook si to dává... a Alec Baldwin? No tak ten je naprosto dokonalej (jeho nejlepší role vůbec). Moc sem toho neočekávala a dostala sem hodně příjemnou komedii, na kterou se za nějaký čas ráda podívám znova. 65 % ()

Wally

Vyloženě špatné to nebylo, ale ani nijak vyjímečně skvělé...prostě dobrá oddechovka. Třetí hvězdu dávám za K. Hudson pro kterou mám prostě slabost. ()

rozbris

Já jsem se rozhodně bavil, dobrý film na zpestření;-) Dane Cook bavil jedním coulem a Alec Baldwin se teda uměl odvázat;-) trošku to kazil Jason Biggs - zkrátka a dobře, buď se na každé natáčení špatně vyspal nebo neměl své dny. ()

Hanys_

Dane Cook má sice charisma neokoukaného romantického hrdiny a v kombinaci s Kate Hudson jim to mohlo fungovat, ale boužel tvůrci jim naházeli spoustu klacků pod nohy...Takhle se to tedy dá stěží doporučit i jako film na zaplácnutí deštivého odpoledne ve dvou...4/10 ()

joshula

Někteří tuto komedii označují jako romantickou, ale tohodle označení bych se pozdržel. Ale jinak je to pravá komedie, akorát je škoda těch hluchých míst, které tento film zbytečně prodlužují. ()

Orthank

Hlboko priemerná romantická komédia, ktorá zaujme snáď len úvodným prípadne záverečným hraním sa s chronológiou.To však nestačí, na viac než dve hviezdičky aj keby som si k tomu pridal zopár vtipných situácií,niekoľko úsmevných mimík hlavných predstaviteľov prípadne smutne nevyužitého Aleca Baldwina ,pretože to nevkusné vykrádanie inej veľmi podobnej komédie s Willom Smithom sa jednoducho nedá nevšimnúť..... ()

Eraserhead

Tak strašlivě neuvěřitelný film jsem dlouho neviděl. Jednání postav nedává vůbec smysl a víceméně se všichni chovají jak naprostí idioti. Přesto se najde pár momentů, které aspoň trošku pobavily (Alec Baldwin). ()

dopita

Další z mnoha amerických komedií postavených na zápletce víceméně debilní. Když to pominu, zbejvá průměrná, ale občas i docela vtipná komedie. ()

Paity

Jason Bigs se prostě neumí zbavit svého prcičkovského stigmatu. Co naplat, těmito filmy to nepůjde. Cesta prostě vede jinudy. ()

Sairina

Jedním slovem PŘEDVÍDATELNÉ. Nic vás na tomhle filmu nepřekvapí, skoro bych řekla, že podobnou dějovou osu jsem určitě někde již viděla. Jinak mi připadá, že se Jason Biggs opět dostává do role, která ho tak proslavila... asi se už začíná škatulkovat a Kate Hudson podle mě nebyla dobrá volba, možná kdyby to bylo romantické drama, ale tahle komedie jí moc nešla. Dvě hvězdička dávam za některé vtipné scény. ()

lucijelucije

Tuctový film, ale docela příjemně strávený čas. Zápletka není zrovna duchaplná, ale koukat na chlápka, který ze sebe dělá vola a chová se jako trouba, mě celkem pobavila. ()

lareinna

Poviem to jednoducho. Ak je snaha upútať diváka perverznými sprosťárnami, na mňa to bohužiaľ nezaberá. Som za každú srandu, ale keď sa to nepreháňa. Chvíľami to zavbavilo aj mňa, len ten scenár by som trochu zcivilizovala :-) čo mnohých (určite väčšinu tvorí mužská populácia) by určite nepotešilo :-) ()

masiko

Nic jsem nečekal, nic mě nepřekvapilo. Jason Biggs je hrozný jako vždy, Kate Hudson mě trošku zklamala (jak se ji povedlo od Fool's Gold tak přibrat?), ale přesto má tento film jedno obrovské plus. A tím je Dane Cook. To že má charisma na to utáhnout celý film dokázal už v Good Luck Chuck a i My Best Friend's Girl se mu daří držet v průměru. Při jeho splečných scénách s Alecem Baldwinem jsem se dokonce smál nahlas. ()

lili6

Oslnivá Kate Hudson, fešák Dane, naivka Jason. Výstupy Dane Cooka jsou chvílema až překvapivé, ale to bylo asi tak vše. Romantiku byste tam těžko hledali,občas se zasmějete, občas jen tak civíte na obrazovku. Lehce podrůměrná komedie. 40% ()