• Greg25

Silné téma viděno hollywoodským pohledem a prosyceno dávkou sladkobolné omáčky, ze které je tak trochu cítit kalkul. Scény a hlášky ve stylu: "Zatleskejme si. Jste v pohodě? Já jsem v pohodě.," jsou něčím na co by se měl vydat zatykač a minimálně pro Evropu by se to mělo vystřihnout. Na druhé straně je tu dobře napsaná dvojice ústředních postav (zbytek postav představují klasická žánrová klišé) a pár vydařených scénaristických nápadů, které jsou originálnější než je u podobných filmů zvykem. Eckhartovi to věříte a právě díky němu jsou některé emoční scény tak silné v kramflecích (rozhodně tím nemyslím ty proslovy na pódiu, to je scénaristický přehmat nebo co). Ale na to, aby vás to dojalo, je to moc povrchní a především je tam ten moc očividný kalkul. 50% P.S. Jsou i horší pokusy na dané téma a když už nic jiného pokud jste nebyli v Seattlu, máte šanci, není nad propagaci místního stadionu nebo okolo něj vedou všechny tamější silnice, po kterých musí postavy v tomto filmu jet? :-D(16.5.2012)

Pro Jennifer je nálepka přesně této typické postavy přidělena už do konce života, ale Aaron mě hodně překvapil, jelikož působil jak jako "tvrdý" člověk, který pomůže všem lidem okolo, tak i jemně, který si rozuměl s Jennifer a zas takový tvrďák to není. Kupodivu se mi přiznání na konci filmu líbilo a snímek to nějakým způsobem slepilo dohromady. Film jsem si příjemně užila a lehce se u něj pobavila.(24.8.2012)

• dopita

Divný. Chvílemi je to komedie (zasmál jsem se dvakrát), chvílemi drama, ale asi se jedná především o romaťák. Nepovedenej romaťák. První půlhodina ještě ušla. Jenže pak se film pozvolna začne posouvat kamsi do řitě. Čili je jasné, že závěr nebude stát za nic. A přesně tak to taky dopadlo. Ukňučenej závěr, plnej vážně míněných a přitom nechtěně srandovních emocí mě otrávil, až urazil. Herci na to, v jakej hrajou srágoře se naštěstí moc neztrapnili a dají se považovat za klad filmu (což je jeden z důvodů proč jsem to dokoukal), ale svý agenty by měli nakopat do prdele. S bídou dvě hvězdičky.(23.9.2012)

• Derek

film ktory nevie ci chce byt romanticko komediou alebo dramou o vyrovnavani sa so smrtou niekoho blizkeho. obe pasaze su viacmenej zastupene rovnakym dielom ale ani jedna z nich prilis nefunguje, jennifer hra svojho typickeho "diblika" a aaron eckhart je sympatak ale brandon camp neprichadza s nicim novym co dostalo film nad priemer...(15.4.2016)

Na této žánrovce není moc co řešit, pro mě bylo hlavní, že prakticky ve všech směrech zafungovala jak měla, čas u ní mi docela příjemně utekl a já se u toho vůbec nenudil. Je sice pravda, že tento snímek chod filmových dějin zrovna nějak dvakrát nenarušil, ovšem o příjemnou podívanou se jedná a své cílové publikum tak jistě potěší. Takže, co nám to vlastně tento filmeček přinesl. Asi největší předností je obsazení. Zmiňuji to v každém komentáři, kde se Jennifer Aniston objeví, že její krása je božská a ikdyž Oscara asi nikdy nezíská, v tomto druhu filmů nikdy nezklame, je vždy velmi pozitivním přínosem a i tady to sakra platí. Ovšem hlavní postavou je zde Aaron Eckhart, který mě hodně překvapil, je to velký sympaťák a fakt mi tu sedl. Je to ale nejspíš i tím, že nejde o typickou romantickou taškřici, spíš jako o drama s velkou dávkou příchutě romantiky, kde se Eckhart cítil určitě lépe a proto i zabodoval . Zápletka je pak hodně o emocích a i zde musím hodnotit film kladně, neboť na mě vážně zapůsobili a s postavami a jejich osudy jsem opravdu soucítil. Jde zkrátka o film, který sice nepřináší nic nového, či nečekaného, ale je dobře natočen, má fajn herce, poměrně výraznou zápletku, prostě průměr, který mě bavil.(22.9.2012)

• - V souvislosti s náplní práce Ryana (Aaron Eckhart) jsou ve scéně na hřbitově zabrány hroby legendárního herce Bruce Leeho a jeho syna Brandona, kteří oba zemřeli předčasnou smrtí. (Pepinec)

• - Jennifer Aniston, představitelka Eloise, se neúčastnila natáčení v Seattlu. Všimněte si, že nikdy nespatříme její obličej, byla totiž použita dvojnice. (HellFire)

• - Jako interiér Eloise´s Garden byl použit luxusní obchod s dámským prádlem, který filmaři předělali na květinářství. (Ruuzha)