Populární spisovatel Ryan pomáhá lidem ve svých knihách vyrovnat se se ztrátou blízkých. Je hvězdou v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích. Jeho obličej je na výrobcích všeho druhu a Ryan žije v domnění, že se sám vyrovnal se svou minulostí. Agent mu dohodne seminář v Seattlu, kde bydlí rodiče jeho tragicky zesnulé manželky. I když se tváří jako rozesmátý profesionál, Ryan skrývá nejedno tajemství, které ho nutí stále se dívat zpět. Naštěstí potká na chodbě v hotelu půvabnou květinářku, která jeho život obrátí vzhůru nohama. (TV Nova)

Trailer

kisha odpad!

V kategorii nejtrapnější filmová scéna roku 2009 byly nominovány tyto filmy a jejich konkrétní části: 1. Love happens - Nákup stavařského vybavení pro Howarda, 2. Love happens - Ryanova závěrečná konfese a následný aplaus vestoje 3. Love happens - Vypouštění papouška na svobodu a navazující Ryanův hysterický výstup ()

Pepinec

Já se do Jennifer zamiloval ještě dřív, než na ní stačilo doputovat moje druhé oko, takže o lásce na druhý pohled nemůže být řeč. Řeč ovšem nemůže být ani o tom, že právě Jennifer je na tomhle filmu to nejlepší. Ono si tedy otevřeně řekněme, na čem by Jennifer nebyla nejlepší, že? Dokonce i na mně by byla to nejlepší, kdyby si na mě lehla. Když ale faktor JA pominu, zbude mi obyčejná taškařice, kterých máme díky Američanům na každý den v týdnu dvanáct do tuctu. Špetka humoru, hrst romantiky, kilo cukru a pár moralistických plků na ozdobu aneb vaříme film na počkání. ()

Necrotongue

V rámci revizí hodnocení,které v poslední době provádím,došlo i na film Láska na druhý pohled a ukázalo se,že to na druhý pohled láska nebude.Jednu hvězdičku uděluji za herecké obsazení,druhou ponechávám za několik světlých momentů,ale nic víc už z toho nekouká.Z větší části se mi snímek jevil jako patetický a klišoidní a v závěru se z filmu vše dobré za nadšeného potlesku vyzvrátilo,výsledek by mohl být lepší,kdyby snímek nebyl tak bytostně americký. ()

bassator odpad!

Slovo KÝČ je v tomto nesnesitelném snímku prezentováno od první do poslední minuty, včetně hereckého obsazení, které nakopalo tomuto filmu kou.. podruhé. Komentář uživatele lesumira o vydírání filmem a nasranosti na každého kdo se na tomto filmu podílel je zcela přesný... - 28. 1. 2012 - 0% ()

vesper001

Hu! Depresivní hyena se jednoho dne podívala do zrcadla a rozhodla se své mizérie trochu využít. Zpeněžit se dá koneckonců všechno a někomu, kdo si dává mršiny k svačině, to nemůže rozhoupat žaludek. Mně jo. Řekla bych, že nebohá květinářka Eloise litovala, že není skutečně hluchoněmá, byť i pouhá přítomnost tohohle panáka na stejné planetě by musela být nesnesitelná. Ženy mívají samaritánská nutkání a pitomci mají štěstí, že se občas vztahují i na ně. ()

• Jako interiér Eloise´s Garden byl použit luxusní obchod s dámským prádlem, který filmaři předělali na květinářství. (Ruuzha)
  • Jméno firmy Unicorm je kombinací názvu produkční společnosti Universal a americké mediální společnosti Viacom. (HellFire)
  • V souvislosti s náplní práce Ryana (Aaron Eckhart) jsou ve scéně na hřbitově zabrány hroby legendárního herce Bruce Leeho a jeho syna Brandona, kteří oba zemřeli předčasnou smrtí. (Pepinec)