Láska na druhý pohled

Láska na druhý pohľad

Love Happens

Drama / Romantický

USA / Kanada, 2009, 109 min

Koukám, že tenhle film vyvolal v mnohých divoké emoce, i když píší - nuda, mega nuda...Já jsem se chtěla dívat na romantickou komedii s Aaronem Eckhartem a Jennifer Aniston a co jsem koupila, to jsem dostala. Pobavila jsem se, lehce poplakala a v závěru šťastně vydechla. Romantické love story (často ze Seattlu) prostě jsou takové, to přece nejsou bijáky na Oscara, ty mají příjemně zaplácnout odpoledne, možná večer. Jo, a tyhle věci se prostě snaží hrát na city, kdyby někdo nevěděl. Mně se to líbilo.(29.12.2010)

Na této žánrovce není moc co řešit, pro mě bylo hlavní, že prakticky ve všech směrech zafungovala jak měla, čas u ní mi docela příjemně utekl a já se u toho vůbec nenudil. Je sice pravda, že tento snímek chod filmových dějin zrovna nějak dvakrát nenarušil, ovšem o příjemnou podívanou se jedná a své cílové publikum tak jistě potěší. Takže, co nám to vlastně tento filmeček přinesl. Asi největší předností je obsazení. Zmiňuji to v každém komentáři, kde se Jennifer Aniston objeví, že její krása je božská a ikdyž Oscara asi nikdy nezíská, v tomto druhu filmů nikdy nezklame, je vždy velmi pozitivním přínosem a i tady to sakra platí. Ovšem hlavní postavou je zde Aaron Eckhart, který mě hodně překvapil, je to velký sympaťák a fakt mi tu sedl. Je to ale nejspíš i tím, že nejde o typickou romantickou taškřici, spíš jako o drama s velkou dávkou příchutě romantiky, kde se Eckhart cítil určitě lépe a proto i zabodoval . Zápletka je pak hodně o emocích a i zde musím hodnotit film kladně, neboť na mě vážně zapůsobili a s postavami a jejich osudy jsem opravdu soucítil. Jde zkrátka o film, který sice nepřináší nic nového, či nečekaného, ale je dobře natočen, má fajn herce, poměrně výraznou zápletku, prostě průměr, který mě bavil.(22.9.2012)

• Hannibal92

Ne že bych neměl rád Aarona Eckharta, to zase jo. Ale tenhle druh romantických filmů.......no, ono je to prostě pořád všechno ja jedno brdo. Ona nechce jeho -> on nechce jí -> nechtějí se ani jeden -> chtějí se oba. Jako by to člověk nevěděl už od začátku. Nějlepší scény z celého filmu jsou když je Ryan se svou skupinou a choděj po uhlíkách, nebo nakupují nářadí a materiál, jinak to stojí celkem za prd.(29.12.2011)

• M1k9

Mám smíšené pocity z této vylepšené hry na city, která diváky hrubě podcenila. Jde to ostatně vidět na všech ukazatelích úspěšnosti. Chceme toho tolik? Chceme stále větší a větší zážitky. Obměněné napodobeniny kategoricky odmítáme. Všechno má své meze slušnosti. Opakovaný vtip není vtipem, i kdyby byl sebe dokonalejším. Je smutné, že takovou frustraci jsem si už musel vylít a stále se nic nezměnilo. Navíc mě mrzí, že to hází skvělé herecké výkony pod stůl. 4/10(14.8.2010)

Film, který způsobil rozmazání mé řasenky a díky tomu teď vypadám jako zombie....tak ... ještě vyhodit pár posmrkaných papírových kapesníčků a začnu se konečně věnovat psaní komentáře.... Já si zatím nedokážu moc dobře představit, jak bych se chovala, co bych říkala nebo jak bych byla schopná fungovat dál, kdyby mi někdo opravdu blízký umřel ... Ve filmu byly okamžiky velmi dojemné, opravdu velmi a za to jak mě dostaly tam kam měly, dávám své tři hvězdičky. Co mi zkazilo dojem dokonalé romantiky .... tak to byla absence určité dějové linky, klasický americký zvyk jako jsou skupinové terapie a na konci, že jeden začne tleskat, pomalu se k němu připojí další, až tleská celý sál, všichni jsou dojatí a vstávají ze svých sedadel ... tak tyhle momenty mi tam vadily nejvíc. Na druhou stranu si myslím, že tento film chtěl prezentovat hlavně to co se v člověku odehrává nebo co prožívá, když se v životě setká s takovou tragédií. Jen jsem byla překvapená, že v tak celkem béčkovém scénáři hrálo tolik zajímavých herců.(25.7.2013)

• - Jako interiér Eloise´s Garden byl použit luxusní obchod s dámským prádlem, který filmaři předělali na květinářství. (Ruuzha)

• - Jennifer Aniston, představitelka Eloise, se neúčastnila natáčení v Seattlu. Všimněte si, že nikdy nespatříme její obličej, byla totiž použita dvojnice. (HellFire)

• - Jméno firmy Unicorm je kombinací názvu produkční společnosti Universal a americké mediální společnosti Viacom. (HellFire)