• Josefin

Co k tomuhle říct, nejkrásnější scéna na začátku, kdy ostří nože krájí na tenké plátky citron, který pak skončí v sklenici s kostkami ledu:-) a pak už jen nuda a pro mě vyloženě nesympatický Aaron Eckhart aspoň v téhle roli. Jenny takovou roli už ne. Třeba Až tak moc tě nežere mělo aspoň štávu, ale tady byla šťáva jen v tom citronu.(26.1.2010)

Na tohle jsem vyrazila s kamarádkou protože nic lepšího v kině zrovna nedávali a já si říkala, že když už nic, tak je tam aspoň Jennifer a sympaťák Aaron. A já vím, že ten název zní strašně kýčovitě a spíš k podívání odrazuje než navnazuje, ve výsledku jde ale o překvapivě příjemný film s civilními hereckými výkony – za všechny vyzdvihnu skvělého Johna Carrolla Lynche. Jasně, příběh jede v zajetých romantických kolejích, ale kolik nešablonovitých filmů v tomto žánru ještě vzniká?(17.6.2012)

• made1

Jakmile jsem shlédla film, na jehož konec jsem se až nehorázně těšila, přečetla jsem si zdejší komentáře pro případ, abych neopakovala již napsané. Jenže nejde to asi jinak. Film je prostě nezajímavý, konec v hotelu je jak parodie na dojemné konce romantických filmů a naprosto mě dorazily bonusy na dvd, které Vám odkryjí, co všechno můžete udělat pomocí počítačových triků. Chválu si ale zaslouží floristé, kteří vytvořili ve filmu ty nádherné kytice. Mohl to být doják, ale z mého pohledu spíš horor. Takže jedna hvězdička pro floristy filmu a Johna C. Lynche, ten jediný odvedl svou práci na jedničku.(6.3.2011)

• NinadeL

Máte chuť na klasickou romkom s Jennifer Aniston v hlavní roli? Ano? Tak si vyberte jinou. Protože ona sice hraje jako v celé řadě svých romantických komediích, má vyladěný styl, je milá, roztomilá, trhlá, její mikrosvět funguje. Ale příběh jejího protějšku je úplně z jiného filmu o velkých bolestech zármutku a potlačených citech. Síla, s jakou Aaron Eckhart hraje svého vdovce by směle mohla v jiném filmu konkurovat například Zrození s Nicole Kidman. A dohromady to bohužel nefunguje ani omylem.(8.2.2017)

Velmi příjemná oddychovka i více než jedno zkouknutí. Příjemný výběh herců, sympatická zápletka, dostatek (nenásilně) dojemných scén i nezvorané finále dělá z Lásky na druhý pohled koukatelnou romatickou komedii, u které nebudete přeslazeni ani neznuděni, nevyvolá ve vás apatii či pocit ztraceného času...já doporučuji!(30.11.2010)

• - V souvislosti s náplní práce Ryana (Aaron Eckhart) jsou ve scéně na hřbitově zabrány hroby legendárního herce Bruce Leeho a jeho syna Brandona, kteří oba zemřeli předčasnou smrtí. (Pepinec)

• - Jméno firmy Unicorm je kombinací názvu produkční společnosti Universal a americké mediální společnosti Viacom. (HellFire)

• - Jennifer Aniston, představitelka Eloise, se neúčastnila natáčení v Seattlu. Všimněte si, že nikdy nespatříme její obličej, byla totiž použita dvojnice. (HellFire)