Láska na druhý pohled

Love Happens

Drama / Romantický

USA / Kanada, 2009, 109 min

• waits

Přál bych si, aby Eckhart s Aniston natočili zcela nenáročnou romantickou komedii, bez onoho téma vyrovnání se se ztrátou blízkých, protože tahle linie táhne svým kýčovitým dojímavým vydíráním hlavní dvojku pod hladinu v každé scén. A pak bych si přál, aby ono téma ztráty zpracoval jiný režiser jiným způsobem s jinými herci. Mohlo by to být klidně vážné drama nebo lehký psychologický náhled, to je konečně jedno, hlavně aby to zpracování nebylo takhle blbě citově vyděračské. Místo dvou nadějných filmů máme tedy jeden, který míří mimo. Velká škoda, protože mezi Eckhartem a Aniston to přitom velmi příjemně jiskří, romantický potenciál čtyři plus!(2.1.2015)

Hořko-sladké romantické drama, které z mého pohled drží nad vodou dvojice Eckhart a Anistonová (oba moji oblíbenci). Bez nich by to bylo zřejmě horší, jelikož dějová linka, ač velmi oduševnělá a hrající na city, tak nefunguje tak, jak by bylo záhodno. Chybí tomu trochu více opravdovosti. Jak jsem nevěřil těm Eckhartovým sezením, tak jsem naštěstí věřil jeho vztahu k ženě a později k Jennifer. Takže spíš 7/10.(25.12.2009)

• M.i.k.e

nevyužitá příležitost.Mojí chybou budiž,že sem čekal další z řady romantických komedií,ale problémem Lásky je fakt,že ani jako srdceryvné drama pořádně nefunguje.Možná,pokud by tvůrci za každou cenu netlačili na pilu ještě by to šlo,takhle byl ovšem citový útok až moc prvoplánový a nucený.Přičemž například u My Sisters Keeper je jasně vidět,že se i z předem jasného dojáku dá udělat silný a dobrý film...(10.6.2010)

• kisha

V kategorii nejtrapnější filmová scéna roku 2009 byly nominovány tyto filmy a jejich konkrétní části: 1. Love happens - Nákup stavařského vybavení pro Howarda, 2. Love happens - Ryanova závěrečná konfese a následný aplaus vestoje 3. Love happens - Vypouštění papouška na svobodu a navazující Ryanův hysterický výstup(20.1.2010)

Těžko pochválit, těžko odsoudit. Nejslabším článkem byl příběh jako takový, s nelogickými zvraty, u kterých se tvůrci prostě spolehli, že divák to spolkne s otevřenou pusou. Zbytek prvků se to snažil dohnat, ale ani dobré výkony herců, dramatická hudba nebo kamera nemohli úplně napravit ten celkový plytký dojem. Nic nového, všechno jsme to už viděli, možná jen ne právě s touto konkrétní dvojicí. Pro 'sběratele' těchto filmů jistě přínosné. viděno v kině(1.11.2009)

• - Jako interiér Eloise´s Garden byl použit luxusní obchod s dámským prádlem, který filmaři předělali na květinářství. (Ruuzha)

• - V souvislosti s náplní práce Ryana (Aaron Eckhart) jsou ve scéně na hřbitově zabrány hroby legendárního herce Bruce Leeho a jeho syna Brandona, kteří oba zemřeli předčasnou smrtí. (Pepinec)

• - Jméno firmy Unicorm je kombinací názvu produkční společnosti Universal a americké mediální společnosti Viacom. (HellFire)