Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy... (oficiální text distributora)

Bugiii

Film, který mě nenadchl, ale určitě to není nejhorší film, jaký jsem viděla. Už ze samotného názvu bylo jasné, že film bude převážně o sexu a o lásce. Prázdné bezvýznamné scény se střídaly se scénama sexualníma. Párkrát tam byly i ,,dojákové" scény, ale působily kýčovitě a uměle. Nemusím vidět znovu. ()

Ssova

Musím říct, že po přečtení kritiky jsem se bála, že budu zklamaná, ale byla jsem naopak mile překvapená. Film měl zajímavý děj, nebyl nijak přeslazený ani zbytečně předramatizovaný.Erotiky se mi zdálo tak akorát.Být jí víc, už by to bylo porno a o to asi autorům nešlo. Bylo to fakt super. ()

MarryW

Vzhledem k tomu, že jsem si původně myslela, že tento film je komedie, tak jsem byla mile překvapená. A to pozitivně. Upřímně, Základní instinkt, Bluntmane, ten zná každý. Všichni ví, o co tam běží a všichni ví, jak to dopadne. Myslím, že to tomhle filmu se to říct nedá. Na ten se prostě musíš podívat a udělat si na něj svůj vlastní názor, protože krátky stručný obsah tohoto filmu je naprosto špatný a celý děj překrucuje. Mě osobně se to velmi líbilo, už jenom kvůli tomu hlavnímu tématu, které je v dnešní době čím dál víc ožehavější. Pravda, konec byl trochu zvláštní, a Belén Fabra v hlavní roli v tu chvíli potvrdila, že v podstatě je k***a, i když se celý film snažila přesvědčit především samu sebe, že není. Ale i tak, za odvahu dávám 3*. ()

HollyMolly odpad!

Lidé se asi vždycky budou ptát, jak je možné, že na jedné straně vznikají filmy přímo geniální a na druhé straně filmy takové, které by se daly vyjádřit jako přesný opak těch prvních. Filmy jako tenhle... ()

Ellush

Prapodivně nesmyslná a přihlouplá podívaná, kde první polovina filmu připomíná porno a druhá se snaží o umělecké psycho. Pokud se na to budete dívat sami, budete se pateticky smát, chytat za hlavu a nejpozději do 60 minut to vypnete. Pokud se budete dívat v páru, rozhodně to ve vás nic neprobudí, jenom budete nevěřícně kroutit hlavou ve dvou. "Odpad" si to sice nezaslouží, ale celková stupidita sráží film o mnohem níže, než by mohl být. ()

zodiak217

Jednoznačne od začiatku do konca bolo jasné, že sa jedná o európsku produkciu, po všetkých stránkach, Američania by to zrejme viac nafúkli a zdramatizovali (teraz neviem posúdiť, či by to bolo dobre alebo zle) ale toto riešenie tiež nebolo najhoršie. Niekedy som mal pocit, že je to až príliš skutočné a taká zvláštne. Úprimne o nymfománií toho veľa neviem a nemal som to s čím porovnávať, ale bolo mi jasné, že táto snímka sa snaží pridŕžať skutočných faktov, nenaťahovala to do nejakého stupídneho porna, ale chcela to ukázať tak aby z toho ľudia neboli zhnusení, maximálne tak prekvapení. Ja som bol určite, síce ma to nenadchlo nad očakávania, ale nebol to ani zlý film a neľutujem, že som ho videl. Pekná produkcia, riskantná, ale určite nie zlá. ()

Andul-lhak

Film jsem videla opravdu mnohokrat. Zezacatku mi to prislo jako pretazene porno s pribehem, az s dalsimi zhlednutimi mi ale doslo, ze prave takovy zivot muzou prave nymfomanky vest. Takze kdyz se clovek nad ponekud osekanym pribehem zamysli, vyjde z toho vetsi drama, nez by si na zacatku mohl vubec pripustit - vychazejici prave ze skryteho vyznamu. Tedy aspon doufam. :) ()

peeko

Hlavní "hrdinka" má ráda sex. Pošukává kde se dá, s kým se dá. Asi to je nymfomanka. Radí se s nezkušenou babičkou. Nechá se zaměstnat v bordelu, pravděpodobně aby si "uklidila" ve svém sexuálním životě. Zamiluje se do blázna a rázem je s chutí po sexu ámen. Asi to není nymfomanka. Jenže žít s bláznem je těžká věc, tak se vrací do starých kolejí a zase sexuje o život. Tak asi přeci jen to je nymfomanka. Howg ()

werxix

Připomíná mi to jeden velmi slavný román od Emila Zoly. "Nana" - doporučují avšak knihu, tento film se snaží zhruba o to samé, je realistický(jde vidět i dosud možná neviděné, slyšíme neslýchané) Nevím jestli se film snaží poučit či dělat promítače záhadné strany ... Podle mě velmi feministický a hlavně na sexu (což je +- (ne)dobře), Avšak cose týče příběhu je to slabší průměr. 1. půlka filmu tam jaksi překáží, ve střižně asi udělali chybu ... ()

DansteR

No co k tomu říct, zkrátka dokumentarní film o jedné nymfomance. Trochu nechápu význam. Dost dobře se na to dívat ani nedá, prostě to moc nezaujme. POMO to vystihl. ()

djtotal

Je to rozpravanie zeny , ktore je z mojho pohladu tazko hodnotit, ale natocene je to pekne, vratane kamery a soundtracku :) ()

Tomik00

Shlédnul jsem deník nymfomanky a přesně takovou ženu bych si představoval. Sexuální nároky měla dobře nastavené. :) Konec byl dojemný a tuctový. ()

Setanta

Ve filmu jsem si našel důležitou myšlenku - život je jako spirála, pořád se vracíš do stejných kolejí, ale už nejsi stejný. Důležité je sebeuvědomění, důležité je definovat sebe sama a smířit se s tím. Kvůli tomu film nemůžu odsoudit. Mohl být ale udělán zajímavěji, poutavěji, jinak... Výsledek je to bohužel pouhá sekvence scén poslepovaná dohromady. Na film ale už rok nemůžu zapomenout a myslím, že ani nezapomenu. ()

johnnie78

Já musím říct, že se mi to nakonec líbilo asi víc, než Trierova Nymfomanka. Příběh je dost podobný, ale jednak je tady o dost sympatičtější a hezčí hlavní hrdinka, a druhak má lepší tempo, Trierově snímu ublížila nedotažená a zbytečná druhá část. ()

bonovox

Nemôžem dať viac ako nedávnej nymfomanke. Hlavná hrdinka je síce vierohodná ale ako celok je to totálna telenovela bez výraznejších momentov. ()