Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

topi odpad!

To je k zblití, už jen když vidím Esterku...Samotný pořad a ty dementy vylízaný co tam lezou bych všechny vypleskal!! A kdyby u mě zazvonil ten kreténskej pošt´ák Ondra, tak ho skopnu ze schodů! ()

rt12 odpad!

Janečková, s tímhle výrazem ve ksichtu Ti tu zúčastněnost a soucítění s osudy druhých, nikdo nemůže uvěřit. Tak možná v bance psát úvěrový smlouvy, to by šlo. ()

Kuzlo odpad!

Možno je myšlienka zaujímavá (tak ako píše Le_Chuck), ale z predstieraného záujmu zo strany moderátorky (pozri komentár Malarkey) ma ide rozhodiť. Nikdy som nezvládol pozerať dlhšie ako 5-10 minút a vždy to skončilo len znechutením. ()

L_O_U_S

Opět nic pro mě... Co k tomu říct víc? Snad jen, že na označení "duševní pornografie" z Necyklopedie asi něco bude. (444.) ()

Cafú odpad!

Pro člověka, který se řídí heslem "Čím méně příbuzných máš, tím šťastnější tvůj život bude", je jednání účinkujících absolutně nepochopitelné. Prostě nemohu tuhle citovou ždímačku ohodnotit jinak. Sorry Ester. ()

lekr odpad!

Zvrhlost!! Naprosto odporná manipulace s lidskými emocemi!! Nechápu jak se na to někdo může koukat! ()

cariada

Dívim se že to tak špatně hodnotíte. Je to obyčejný pořad jak se potkat s tím koho jtse léta neviděli a nemáte možnost se sním sejít a nebo nemáte odvahu sami za ním jít. Někdy je to velice dojemné ,ale i smutné. Mnohdy jiná možnost není než to řešit přes tv pořad.Né že bych to nák sledoval ,ale sem tam něco vidím. Pořád má své opodstatnění. Teda až na děsnýho poštáka Ondru. ()

Attta

Naivní Esterka s trapnými situacemi, které většinou nastanou a vidí je celé publikum a ta hrstka národa, co se na takovej senilní pořad dívá. Tenhle pořad je asi nejpodivnější pořad, který znám. Nevím proč někoho zajimají rodinné mindráky ostatních (většinou totálních ztroskotanců). Hrůza pohledět. Jediný plus je na tom to, když někomu opravdu pomůžou a to, že se u těch nejtrapnějších shledání opravdu dá zasmát. ()

Nach

"Najdeme vám ty, kteří na vás už roky se... kašlou. Chcete vidět tatínka, který na vás ani neplatil výživné? Nebo chcete vidět dceru, která pro vás byla roky vzduch? Přišly jste o přítele a chcete najít náhradu? Napište nám na produkci a určitě se nějak domluvíme. Národ váš příběh straaaašně moc zajímá. Budete hrdiny!" Pošta pro Tebe je celkem záslužný projekt s dobrou myšlenkou, který byl ale za ty roky tak moc omýván, až se musím přiznat, že vše dobrosrdečné v něm jsem zapomněl. Ano, snaží se zde ČT dělat dobré skutky. Ale nezapomínejme, že za to samozřejmě také něco chce. Již nic nového v tom nenaleznete. Vše se v něm opakuje stále dokola a inovace je v něm tolik kolik v dnešních kostech dinosaura tkáně. Jednu hvězdu za myšlenku. 25% ()

Trainspotter

No přiznejme si, že nikdo z nás by nebyl takový pošuk, abych před celým televizním národem hledal svoje long-lost příbuzný, lásky, milenky atd. atd. To bych si radši najmul nějaký drsný soukromý očko v bogartovském stylu a rozhodně bych neplakal Esterce na rameni a lkal, jak moc mi všichni, který jsem hledal, scházejí. Jenom doufám, že mi ten ušatej pošťák nezazvoní jednou u dveří, protože to by mě doslova jeblo a v tu ránu bych ho poslal do háje; možná si říkate, proč mě by zrovna hledal, ale nikdy nevíte dost dobře jaký pošuky znáte, takový pošuky, kteří by byli schopní na vás pošťáka Ondru poštvat. Takže závěrem třikrát (viz Na stojáka), míru zdar. PS: Ta hvězdička je za Pavla Lišku, který hrál bezdomovce, kterého matka do osmi let kojila. ()

Zbyisek odpad!

Je to skutečná hrůza, ale silvestrovské vydání Pošty pro tebe bylo velmi povedené - dokonce ještě vtipnější, než běžné díly. ()