Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

Saros

Velmi originální béčko, zaměřené na hezký holky a akci, plnící nejeden mužský sen. Vizuálně velmi příjemné. ()

davistercz

Rychlá a zběsilá výprava napříč fantasie až po rozdělení kamarádek. Neustále se vyměnování se skutečným světem a světem vymyšleným.Vynikajicí film, který naplní vaší fantazii. ()

NightScene

Tento film jsem poprvé vlastně špatně chápal. Teprve když jsem ho shlédl s kamarádem, který ho pochopil správně a vysvětlil mi to, uvědomil jsem si, že je to opravdu úžasný film! Kombinace logiky, nádherných děvčat a úžasných, akčních scén dává vzniknout velice dobrému filmu. Opravdu se mi to moc líbilo! Zack Snyder patří mezi mé oblíbené režiséry, a také to znovu prokázal! ()

waltosin

Velice zajímavé a originální, ale strašně těžké to vnímat! Tu holku bych tedy chtěl vidět jak sexy tancuje :D ()

heavy66

Já jsem ten film nepochopil. Zřejmě proto, že mi zcela chybí emociální citlivost pubertálních děvčat. Jinak celkem dobré triky, ale Zacka bych raději viděl ve společnosti nějakých nových žravých zombií. ()

Efreeti

Vizuálně je to jízda...ať už po stránce efektů nebo krásných slečen...ale celkově mě příběh celkem minul. ()

Marquis

hvezdicka zato, ze si u filmu muzete nad damskym lolita slozenim treba vyhonit a mozna by sla jeste jedna za efekty- samuraj. Tohle je film, kterej vylozene utoci na vase smysly a zanecha leda brajgl. Hollywood si proste chce vychovat divaky zraly k chocholouskovi nebo jim rozjet v hlave schizofrenii. Jinej duvod vzniku flmu, krom jeste toho prvniho nevidim. ()

steinbauer81

Takle... film na poprvé dobrý, ale není to snímek na který by jste se dívali opakovaně, ale ale stojí za jedno shlédnutí - do sbírky. Hudba ale dobrá. A přihodím příhodu: poslouchám si takle jednou starý mp3ky z dětství a jedna písnička mě zaujala... kde jsem ji sakra slyšel. Na třetí poslech mě to došlo. Tuhle 10 let starou písničku z nám z tohoto filmu. ;o) ()

walmezak

Sucker Punch mne velice nadchnul. Je to naprosto originální, neuvěřitelný a bláznivý film. Zack Snyder si s tímhle snímkem neuvěřitelně vyhrál. Jak se říká „Big up“ režisérovi! Mladá dívka zmagoří, a ve svých představách utíká z reality do jiného světa. Tady se z dívky stává tanečnice. Při každém tanci opět utíká do jiného světa! Do světa fantasy. Ve kterém se setkává s příšerkami, nácky, rychlovlaky. Prostě bláznivost, ale neuvěřitelně povedená! ()

Veena.cz

Trailer mě dostal, recenze odradily. Tak jsem se k tomu nakonec dostal a ... já vlastně ani nevím. Potenciál tam byl, ale nakonec jsem asi viděl něco úplně jiného, než jsem očekával. Namísto akčních scén mě dostal příběh, který v posledních 15 minut dostane jinou dimenzi. A já pro takové rozuzlení mám prostě slabost. Škoda těch velice slabých akčních scén, které jsou jako z Bollywoodu. Vlastně vážně nevím, jaký pocit z toho mám mít. ()

Diskantka

Pokud se vám nechce vzít penis do ruky ani u tohoto, jste nejspíš frigidní ženy. Co je totiž víc, než buchta co haslí uprostřed války se všema typama zbraní. A kdo si stěžuje, že nepochopil konec, je uplnej mentál. ()

pafka

Vizualne velmi zajimave, ale dohromady pomerne ne uplne zajimavy film, kde ma dost mist parodie jinych del, coz je u me trapas diky nedostatku vlastnich napadu. Skoda, ten vizualni potencial se mohl lip zhodnotit. ()

wallax

Absolútna bomba pre oko a ucho. Audio-vizuálne orgie! Muzikálno-Pseudo Realistický film s veľkou porciou našlapaných efektov. Príbeh neriešim, nie že by nebol, je tam, ale v tomto prípade kašlat na príbeh, je zanebatelný (aj keď bol dosť nápaditý)...toto je film ktorý ohúri vaše zmysly. Vidieť to vo Full HD s Ambilightom a 5.1 zvukom - WAU. Snyder len pokračuje v tom čo čo začal pri 300, rozvinul vo Watchmen a dotiahol k dokonalosti práve tu v Sucker Punch. Mám rád filmy s tažkým dejom či brutálnou zápletkou, ale aj tak musím napísať: Chcem viac filmov ako je Sucker Punch! (Pri filme sa má človek buď baviť, alebo premýšlať. Toto je film ktorý Vás chce ohúriť, zaútočí na vaše najpoužívanejšie zmysly, teda nečakajte žiadnu premyslenú zápletku nad ktorou si budete pri ceste z kina lámať hlavu ale obrazy a zvukove efekty Vám ešte nejaký čas zostanú v mysli). ()

Domas88 odpad!

Bylo to tak divné.. Asi se to musí líbit a nebo nelíbit.. mně se nelíbí už ani ten nápad a určitě to šlo i líp.. protože hůř už ne :D ()

elanista1

Uz po polhodine sa da pochopit, ze intelektualna hodnota je na nulovej urovni. Rozporuplny film, ktory ma stupajuce tempo ale prave vtedy ked ma prist uplne vyvrcholenie, tak pride prudky pad dole a poslednych 15 minut vsetko pochova. Bavil som sa na fantasy pasazach, a aj ked tu su masivne logicke diery, s nadhladom sa nad tym da zabavit. Od momentu ked 5 dievcat zacne zhanat 4 potrebne veci je to jeden kvalitny mozgovy vyplach s nadhernou efektnou akciou, spomalenymi zabermi, sexi kostymami, skvelymi protivnikmi, krasnymi dievcatami /ktorym kraluje vzrusujuca Emily Browning s blondavymi vrkocmi/ a vsetkym co ma pravy vymymac mozgov obsahovat. Ked sa film na nic nehra tak je zabavny, ale akonahle sa chce tvarit filozoficky, vznesene a chce nam naservirovat nejaky hlboky zmysel, tak prestava vsetka sranda. Chcel som dat rozne hodnotenia, od odpadu az po 4 hviezdy, nakoniec sa to ustalilo takto, ale najradsej by som vystrihal prvych a poslednych 20 minut, pridal tam nejaky lacnejsi zachodovy koniec a bolo by to lepsie ako toto. A urcite nie som jediny, kto by si rad pozrel ten omamny tanec, ktory nam ani neukazali. ()

only_serials

Proč jenom 61 %??.. Vždyť jsem právě dokoukal neskutečnou bombu.. Ani proti kritizovanému scénáři nemůžu vůbec nic mít. Bavilo mě odkrývat mechanizmy tohohle fantasy světa a příběh mě fakt vtáhnul. Brzo si to pustim znova, jelikož mi v těch vizuálních orgiích určitě utekla spousta věcí. ()

scheni

Kdyby mě včera někdo řekl, že lze natočit nudně film se sexy holkama v prádle, které porcují pomocí velkých kverů a samurajských meču každého, kdo se jim postaví do cesty, řekl bych mu že je debil. A dnes bych se mu musel omluvit, protože jsem ten film viděl... ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)