Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

Diwebrain

Film má opravdu pěkný trailer. Při jeho sledování jsem se těšil na čtyř až pětihvězdičkový film. Fantasy svět hlavní hrdinky je po vizuální stránce pecka, ale už tam není nic k tomu. Muselo dát hodně práce ten trailer seskládat, protože ve filmu je té stylovosti právě a jen tolik, kolik se vešlo do toho několika minutového traileru. ()

welena

Prostě jsem si to užila od začátku do konce. Nádherně vizuelně propracovaný kousek, kde se děj prolíná ve více rovinách a připomíná svým zpracováním spíše RPG hru. Navíc s výborně zvoleným OST. Dějová linie velice jednoduchá a SPOILER o to více je pak překvapivý závěr filmu, u kterého jsem seděla s otevřenou pusou. Když si vzpomenu na Emily Browling v Lemony Snicket, tak si jen říkám: no páni! A zajímavou perličkou je SPOILER, že ji ani jednou neuvidíte doopravdy tančit, dodává to příběhu dávku vzrušení a tajemna. Tenhle film má prostě šmrnc. ()

Barasku

Takový fantasy blázinec bez nějakého originálnějšího nápadu. O "neuvěřitelných dobrodružstvích" - jak se mluví v popisu obsahu, bych tedy opravdu nemluvila. Každopádně, kdo si libuje v umění dokonalé grafiky a fantastična, určitě si tu přijde aspoň trochu na své. ()

Jacguess88 odpad!

ježiši marja,jak já se modlil za závěrečný titulky,jsou filmy,kterým dám odpad a bude mi jich líto,ale když uslyším název Sucker punch,tak budu mít osypky snad ještě týden ()

stuj

Krapet slátanina.Časté klišé pózy a kýčovité záběry. Znáte to - za doprovodu hlasité hudby jdou zpomaleně drsné sexy hrdinky válečným polem, kolem nich lítají kusy zeminy od výbuchů a ony se s nehnutým výrazem koukají přímo do kamery. Sice to je fantazie, ale stejně... Začátek filmu vypadá zajímavě a lákavě, ale pak jde bohužel ke dnu. Akční scény se podezřele často mění přímo ve sračku (pardon). Zklamání, protože všechny předchozí filmy Zacka Snydera byly super. ()

papez12 odpad!

Bože môj, sám sebe sa čudujem, že som vydržal skoro dvojhodinové peklo zvané znechutená nuda. Toto nemôže nikto myslieť vážne, videl som už veľa zlých filmov, ale toto je hravo v prvej 5ke môjho shitlistu. Hrozné už nikdy si nepožičiam film podľa toho že na obale sú docela sexi baby. A zaujímalo by ma koľko siloniek a podväzkov "spotrebovali" pre tento film :D ()

The Count

I když dávám dost vysoký hodnocení, naprosto chápu kolik má tady film celkově a jaký jsou rozpory v hodnocení a skoro to i považuju za dobře. Sám jsem měl během filmu dost rozdílný názory na to jak moc je dobrý, jak moc mě baví a podobně. Začátek mě naprosto dostal, vypravěč vede svůj monolog a přitom se přede mnou odvíjel vizuálně dokonalý a strhující děj, který mě sakra navnadil na to co mělo přijít. (Knoflík mě neskutečně dostal, ani sám nevim proč.) Jenže pak se mi místy nedostávalo toho co jsem čekal. Například "bojový" scény, které se odehrávají v hlavě hlavní hrdinky, a které tu většina tak moc vychvaluje a přáli by si, aby celý film byl ve stejném stylu, mě zas až tak neuspokojily. Nebo ne všechny. Ne, že by byly špatné, ale byly trochu nedotažený občas, trochu jak z nějakýho béčka, ale možná to tak bylo plánovaný. Na druhou stranu jejich použití byl podle mě excelentní nápad. Takhle přeci naše fantazie funguje, jednoduchou záležitost si v hlavě přehráváme jako epickou podívanou, nebo já aspoň jo. :) Pak ty holky. Tak nějak ... vim, že byly schválně přestylizovaný, ale trochu mi to občas nesedělo. Možná z nich mohli na bojový scény udělat víc skutečný sexy válečnice, teda sexy byly ale trochu míň válečnice, pořád zůstaly holkama v bojový vřavě a to mi trochu vadilo, ale to je jenom můj problém, někdo se určitě nemohl nabažit. No, abych neplácal furt kraviny. Občas jsem měl pocit, že mi něco chybí, něco mi občas vadilo a pocity se občas střídaly, ale celkově mě film dostal hlavně vizuálním pojetím, které je bezpochyby brilantně zvládnuté a skvěle využívá barev i rekvizit a jejich "dobové" nálady. Stejně tak jsem si tam našel mě sympatickou myšlenku, i když tentokrát byla možná trochu pouťově podaná, ale originálně zabalená. Byla, ale trochu jiná v každé ze tří rovin filmu a možná i jedna navíc ze všech dohromady, ale to už si dost možná vymýšlím. Plus výborný Oscar Isaac. Na svojí roli se hodil výborně a i v odlišných rovinách vystupoval stejně a přitom odlišně, možná i částečně podržel film, stejně jako Carla Gugino! Emily taky nebyla špatná a závěrečná scéna u autobusu mě vzala asi stejně, jako úvod. Nevím přesně čím a proč, ale o to víc si toho cením. A jak se mi líbí konec filmu, tak má u mě skoro vyhráno. ;) Tak po druhym shlédnutí bych nejradši zvednul laťku, ale na pět zas ne. Takže mě to jenom utvrzuje v tom, že jsem hodnotil dobře. Zvláštní, že po druhý některý scény fungovaly mnohem líp. ()

RonnieR

Snyder je úchyl, ale ja sa rozhodujem medzi tromi a štyrmi. Absolútna fantastická šialenosť! Po druhom videní možno svoje hodnotenie zmením. 63%. ()

jurijuri

Snyder sa opat vyhral s animaciami. Ale ten pribeh- nic moc. Postavene na sexi hereckach, ktore toho nemaju prilis vela na sebe. Ale urcite by som sa nebranil si to niekedy pozriet znova. ()

gazima

Na tento film som sa tešil, ale poriadny dej sa skonči asi po 5 minútach. Ďalej sa ani nedá povedať, že by sa dej nejako nedostával do popredia, pretože dej úplne zanikol. Ani nápad v tom nebol, ani štipka pointy, ani nič. Ak toto má byť dobrý fantasy film, tak neviem čo príde potom. Jediné čo podľa mňa stálo v tomto filme za to bola hudba. Nič proti tým, ktorým sa film páčil, ale pre mňa rozhodne strata času. Moje hodnotenie 3,5/10. ()

coolglitterk

Podle mě skvělý film, ikdyž trošku slátanina. Líbila se mi akčnost filmu, akorát že po čase nabývala na monotónosti. Akorát když už byly dívky v tom bordelu, mohl tam režisér přidat trochu pikantností. Jinak dobrý film. ()

treeny

Tak nevím co tím chtěl autor říci. Film je celkově nudný, chaotický a postrádá kvalitní scénář. Nevím jetli byl Snyder na drogách, ale toto byl veliký přešlap. ()

Regig

Super tanec, krásné ženy, skvělé vizuální triky v bitvách, hlavně s těmi ninji to byl mazec a hlavně celí film doprovází skvělá hudba. Jediná vada co mě připadla na tomto filmu byla realita, tu bych zúžil na 2-3minuty a víc času bych nechal fantasii. ()

Rapollo

Fantasy nadruhou, která pod doménami videogames a kabaretního bordelu skrývá hodně drsnou realitu cvokhausu, kde jsou svěřenkyně sexuálně zneužívány. Nebýt tohoto jádra, asi by se jednalo o pouhou efektní show exceletně zpracovaných klipů bez nijak propracovaného děje. Konec je trochu hamletovsko trierovský aneb všechno se posere, ale jedna se zachrání. Možná jen díky nevyváženosti děje zde chybí působivější vodící linie, ale štěstí pro mě, takhle z toho mám depku jen dva dny, po jejichž dobu zase já ulítávám do fantazijních levelů a zachraňuju všechny ty hezounké děvenky (krom toho, že strašlivě a brutálně lámu hnáty všem těm prasákům, Oskare Isaacem počínaje). Co se týče komentářů pode mnou, tak kromě vzácných výjimek (jako je již tradičně můj oblíbený Enšpígl), s nimi zásadně nesouhlasím - buď ty lidi jsou tak citově otupělí, anebo vůbec nepostřehli, o čem ten film je. Dávám plně kvalitní tři hvězdy a k nim ještě jednu poloviční. Suck my dick assholes! ()

eNesiss

Sucker Punch .. přišla jsem na něj na doporučení jedné mé kamarádky. Většinou nemáme stejný vkus na filmy,takže jsem se dlouho rozmýšlela a i hodnocení tady mne trošku odrazovalo,ale nakonec jsem si film pustila a rozhodně nelituju,naopak ! Je to přesně film podle mého gusta. Krásné dívky spoře oděné,zbraně.. trocha nadsázky. Ale vždyť co je sen a co realita ? Perfektní. A Emily Browning ? Nádhernáá herečka,která zahrála tuto roli bezvadně ! Přemýšlela jsem 4 nebo 5 hvězd ? Ale dávám 5,protože to bude jeden z mých mnoha oblíbených filmů,které budu rozhodně doporučovat ke shlédnutí dále. ()

jirpil

Logiko, kde jsi? Logiko, vylez. A to samé i příběh. Ale jako milovník anime jsem se neskutečně bavil. Audiovizuální orgie, u kterých se vypne mozek a člověk se nechává unášet na stejné vlně, co je režisér. ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)