Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Dva herci v několika rolích. Poznejte, jak vypadá skutečný život v Americe - zemi splněných snů, z několika pohledů. Lesbická babička, teplý britský premiér, ukecaná chovankyně v nápravném zařízení, ochotná sekretářka v „české" nemocnici, majitelka psa, milovaná dcerka a mnoho dalších nám ukáže, jak to v Americe skutečně chodí… (fujarik)

(více)

Recenze (101)

Wysch 

všechny recenze uživatele

[shlédnuty ?? ČTYŘI ?? díly před promítáním 82. Oscarů ve Světozoru 7.-8.3.2010] Je mi líto, ale i když jsem se první díl určitě tak deset minut smál, z neustálého opakování stejně fekálně dementních vtipů se hodnota mého IQ snížila během dvou hodin o dvacet bodů. Budiž pochvala za těch pár minut z prvního dílu a budiž pochvala, že se venku daly vykouřit hned tři cigarety za sebou. Prachbídná demence tohoto "seriálu" je opravdu k zamyšlení. Po zamyšlení snižuji nakonec na finální jednu hvězdu. Děkuji. ()

Z0oMb3E odpad!

všechny recenze uživatele

K tomuto sa opäť nemá dôvod vyjadrovať. Nechutnosti, trápnosti a urážky servírované zaradom čo to dá, a čo je telka ešte schopná odvysielať. Opäť vysoký raiting pre úplné dno kinematografie. ODPAD! Pri tomto mám chuť dať Manuele a Prcičkám 5*. A tu 76%, ľudia vy ste úplne vygumovaný? Toto sa vám páči? ()

Reklama

Bodega_Bay 

všechny recenze uživatele

Tak TOHLE, tohle vypadá na luxusní záležitost. Zatím nemám celé nakoukáno, ale pro tuto chvíli neskutečná zábava. Výborná je recepční u lékaře nebo pes a jeho panička. A pozor- poprvé jsem ráda, že jsou přítomny i děti :-D Asi už nikdy nevyženu z hlavy roztomilou Ellie-Grace a její: I love you more than interracial gang bang...:-) Nesmrtelné. ()

dubinak 

všechny recenze uživatele

Proč do všeho motat USA. Je to akorát na škodu. Samozřejmě, tak jak jsem to čekala, poameričtění kazí dojem. Humor docela výrazně opadá, avšak staré dobré známé postavy (netvrdím, že všechny) si zachovaly svoji image a nabízely pořád stejnou porci srandy. Ovšem já nemám ráda změny a tady jich je až příliš. Největší problém: změna prostorů, změna postav v gagech ( viz Sebastian a prezident). Bezkounkurenční dvojka to ale pořád zachraňuje a ty čtyři hvězdy si zaslouží. Až mě bolí u srdce, že se musím po čtvrté řadě už rozloučit. ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Rozšíření toho, co bylo pár let před tímto projektem a narážky na USA :) Celý je to potřeba brát s nadhledem, hlavně se tomu zasmát a nic v tom nehledat :) Nejlepší je "rajda pošahaná", která je hlavně dáma a dělá všechny takovýty "další píčoviny" :) Vicky Pollard :D :D A týpci z fitka :) Těch rolí je tam neskutečně moc :) A i když je to často dost nechutné a zvrácené, je to skvělé :) ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama