poster

Krvavá stopa

 • USA

  Blood Work

 • Slovensko

  Krvná pomsta

 • Slovensko

  Krvavá stopa

Krimi / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2002, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radiq
  **

  Průměrnej film s průměrnými výkony (teda Eastwood hraje toho dědka celkem dobře, oj, sorry, on to nehraje), s předvídatelným pachatelem (kdo jinej by mohl být vrah, když ne jedinej další více známej herec a koneckonců jinak by mě to možná během vyšetřování asi ani nenapadlo - takže to pěkně pomhouřili do zahnědlého klišé na konci tlustýho střeva) a s jednou pro mě nezapomenutelnou trapnou scénou, když se rozehrávala milostná zápletka mezi Mexickou cigoškou a chátrajícím gerontem, kdy mu do ouška šeptala: show me your heart, show me your heart, a zapomněla dodat, že transplanted heart. Jinak sem tam se mihla dobrá hláška, hlavně černohumorný výklad místa činu hned na začátku jedním z detektivů nebo "Příště si nech rači transplantovat svýho šulina!"(21.3.2007)

 • Triple H
  ***

  Ľahko nadpriemerný thriller. SPOILER!!!! Hoci spolerovať nezvyknem, tentokrát to urobím. Film bol celkom dobrý, ale obsadenie Jeffa Danielsa bolo veľmi mimo. Podozrivý bol v podstate od začiatku, lebo postava kamoša bola až príliš zbytočná na to, aby ju hral takto známy herec. Podozrievať sa dali všeho-všudy len dve postavy a u tej druhej to dosť pokrivkávalo. Ako natvrdlý susedko by bol Daniels ešte OK, ale ako psychopatický, chladnokrvný a svojím spôsobom geniálny (jeho plán a následná realizácia) vrah absolútne zlyháva. Stále má v tvári výraz hlúpeho Jana a toho vraha mu uveriť skrátka a dobre NEJDE. Chyba castingu. Rovanko sa mi zdala dementná celá "šifra" s číslami a jej rozuzlenie. Vrah tie čísla predsa nechával Eastwoodovi už na začiatku - t. j. pred infarktom. Keby ho Clint nedostal a následne vedľa neho nebýval, čo vrah tou svojou posratou šifrou vlastne myslel? Žeby diera? KONIEC SPOILERU!!!(5.6.2007)

 • Deyw
  ***

  Silny 3hvezdy, 4 jsou moc..je to tak 7/10 mozna 7,5/10 - docela tomu dava naprdel scenar, jinak Clint to tahne a jeho nasranej penzista nema chybu, zapletka uchazejici, ostatni herci nic moc - daniels je vklidu ale nic extra, ostatni zamenitelny - videno s dabingem (dobrej jako svine!) v ramci ct2 velikani filmu. :D(10.4.2018)

 • tom.cube
  ***

  Víceméně průměrná záležitost, paradoxně se snímek v mých očích zvedl až odhalením vraha, na kterého jsem přišel přesně 10 vteřin před Clintem :) Přemýšlím, jestli není ta proklamovaná předvídatelnost dána spíše tím, že si většina lidí ještě před projekcí přečte zdejší komentáře, které přeci jen mohou něco naznačovat. Něco podobného mě nejspíš potkalo u Obvyklých podezřelých, kdy jsem zlouducha odhalil v polovině filmu a zážitek byl v čudu; každý komentář je potenciální spoiler ;) Nicméně na čtyři hvězdičky nepůjdu, tentokrát to bylo od Clinta přece jen slabší.(22.8.2010)

 • Raziel_cz
  ****

  Blood Work jsem dlouho odkládal, a zase mi jednou nezbylo, než se mlátit do hlavy. Drsná detektivka s hrdinou, který by klidně mohl být Harrym Callahanem v důchodovém věku a záporákem, jehož jsem neodhalil, přestože mi k tomu film dal všechno potřebné. Dvaasedmdesátiletý Clint Eastwood paráda, sekundující Jeff Daniels pochopitelně taky a navrch slušná zápletka, zkoumající propojení vyšetřovatele a sériového vraha. Nejde to tak do hloubky jako Mlčení jehňátek, ale vedle Červeného draka to obstojí víc než dobře.(1.6.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace