Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

e(l)a odpad!

Když jsem byla na kolejích nucena párkrát zhlédnout kousek tohoto pořadu (časově mezi zapnutím televize a tím, kdy jsem našla sluchátka a Mp3 přehrávač), nestačila jsem se divit - co to v té televizi běží? On se na to někdo kouká? Proti tzv. "reality show" je každý brak moc kvalitní. Tohle prostě nemá konkurenci! ()

topi80 odpad!

Nemohu si pomoci, ale mně připadá sledování toho, jak spolu pár lidí tráví dny a noci zavření ve vile, neuvěřitelně nudné. Tento pořad podle mě patří tak po půlnoci na ČT 2, aby ho mohli sledovat různí profesionální i amatérští psychologové a sociologové, ale jak mohlo proboha někoho napadnout, že to bude zajímat masy? Naprostá nuda. ()

JohnZ87

První řada velmi slušná (narozdíl od příšerného nováckého Big Brothera), další už za moc nestály. 60% za první řadu. ()

Misulka93 odpad!

První sérii jsem hltala a sledovala pravidelně, pečlivě a svým oblíbencům u televize hezky fantila (byť ode mě žádnou SMS neviděli :D ) ... když po několika letech byla další serie, myslela jsem, že mě to zase chytne. Po prvních dvou - třech dílech jsem znechuceně přepínala na jiný program a zjistila jsem, že první série se mi asi líbila jen díky tomu, že ji dávali, když mi bylo nějakých 11-12 let. O třetí sérii nemluvím vůbec, protože jsem viděla asi 2 výběrová kola a to ještě ani ne dobrovolně. Zkrátka ODPAD NA Ntou... Inteligenční kvocient tohoto pořadu pod bodem mrazu... ()

J.e.r.e.c

Směs hádek, psychotických výlevů (časem okoukaných) a nudy. Nic se tam nedělo na úrovni skupinové, ani osobní, žádné vztahy, natož sex, nebo vzájemné sympatie. Absence skutečných hráčů, stratégů, pouze partička nezajímavých zoufalců či narcisů (Regina, Petr Zvěřina), které Vladko zválcoval jenom tím, že se zahoupal v křesle. K tomu příšerně otravná „Big Sister“ Pergnerová, kterou jsem měl chuť ubít řetězem do slavný tváře. První řadu jsem viděl víceméně celou, ze druhé asi polovinu. ()

MFloyd odpad!

Pro mě absolutní odpad, který ukazuje úroveň dnešní televize. Přebíráme pořady nejlíp s Ameriky a myslíme si, že jsou lidi tady úplně stejný, mají stejný smysl pro humor, stejné nároky na zábavu. Podle mě tomu tak není a jediný kdo si to myslí, jsou ti co ty pořady dělají. Neříkám že všichni jsou jako já a nebaví je to, ale když vidím, že smyslem pořadu jsou hádky a pak tam přijde příšerná Pergnerová a snaží se dostat z účinkujících všemožné blbosti, co si kdo myslí o... atd, tak mě to teda nepřijde vtipný, ale spíš nechutný. ()

IvonaK

Sledovala jsem sérii 2013 a nebyla špatná. U některých pasáží jsem se i bavila. Ale asi jsem byla příliš naivní že jsem věřila že Vlada někdo porazí. Tím že vyhrál člověk co už se ukázal v první řadě a zase vyhrál zkazilo celou reality show. ()

Daginka

(Štáb dal soutěžícím za úkol si vyznat lásku, pokud to tak cejtí.) Ve chvíli, kdy jakási svalnatá supertupá a plešatá gorila upřeně civí do očí ňáké buchtě a předříkává svoje "TEZE" rychlostí zhulenýho slimáka po mrtvici, to začlo bejt vlastně ZAJÍMAVÝ. ,,Takže, Zdeničko, jenom jsem ti chtěl říct, že....... (pauza asi 2 minuty, pak nádech) Tě mám rád, že... (pauza další 2,5 minuty, hromotlucký zakoulení vočima) Tě asi miluju. Éééééééé. Jo." Vladko tam do toho každopádně furt freneticky házel vlasama tak zuřivě, že vlastně nemám ponětí, jak to celý "vyznání" vůbec dopadlo-l. ()

LuNaj

Asi málokdo má něco proti 1. sérii. Bylo to něco nového, neotřelého a my sledovali bandu lidí, kterak po sobě řve, machruje a přetvařuje se. Dívali se na to naši a mně se nechtělo kazit tu rodinnou atmosféru u VyVolených. Zní to divně, co? Ale fakt to tak bylo. Komentovali jsme to, rozebírali a celkově jsme byli nějaci divní:-)) Ve mně se vzbuzovala agrese pokaždé, když mi někdo řekl, že fandí Regině a záchvěvy erekce při pomyšlení na Monču. Další série stály za prd. ()

herrbierer odpad!

Naprostá sračka, kterou jsem svého nenáviděl. Dnes, když si na ni vzpomenu, zjišťuji,... že se na tom vůbec nic nezměnilo. I odpad je pro ni málo, neboť hodit ji do odpadkového koše, to by byla urážka pro všechny ty shnilé slupky od banánů, které se tam nacházejí. Ze všeho nejvíc mě štvala první řada, jelikož se jí svého času absolutně nedalo vyhnout a člověk se s ní setkával na každém rohu. To druhá a třetí řada se aspoň daly v pohodě ignorovat. Všem soutěžícím jsem upřímně, z hloubi duše a z celého srdce přál rakovinu varlat nebo něco podobného. Jinak samozřejmě naprosto uznávám subjektivitu názoru, a proto jestli se vám tato sračka líbila, jděte domů a střelte se do hlavy. Ne, počkejte, dělám to já. Třeba se pak doktorům povede mě zachránit, přičemž budu mít poškozený mozek, čímž se dostanu mezi cílovou skupinu této sračky a další řadu (bude-li nějaká) si konečně užiju. PS: Jsem neskonale šťastný, že TV Prima, toho času velice nabubřelá, se po skončení první série dostala do stejných sraček jako předtím. ()

hull

Ať už si o reality show myslí každý co chce, opět se jasně ukázalo, že novinky fungují, ale jsou velmi závislé na obsazení. To je odpověď na otázku: "Proč novácký Big brother neuspěl v přímém střetu s "prima" Vyvolenými." Dle mého je nejlepší reality show pozorovat lidi na ulicích, v práci, či jinde jaké postoje k danému pořadu zaujímají - *****. ()