• MM_Ramone

Nech premýšľam ako premýšľam, nemôžem prísť na nič, čo by pri tejto relácii zabodovalo. Víkendový televízny poradca pre kutilov, záhradkárov a podobných čudákov. Pri rovnakej somarine v podobe "Receptára" som dal aspoň jednu hviezdičku za dlhoročnú trvanlivosť, žánrovú originalitu a nezničiteľného Přemka Podlahu. "Rady ptáka Loskutáka" sú len nováckou kópiou. A ani moderátorská dvojica súrodencov Gondíkových tomu veru nepomohla. Je to odpad!(23.11.2008)

• kulyk

Neuvěřitelný. Další pořad, který nemohu hodnotit...Rady mozkodlabáka Gunda a jeho pokrevní Gundice na mě totiž působí přímo zázračným způsobem. Nechápu, proč se snaží vydělat na chléb jejich tamnější šaškováním v bedně? Vždyť je tolik spánkových laboratoří, ve kterých by za svou schopnost uspávat obdrželi pod patronaci celý neurologický primariát! Na mě působí zcela zázračně již řadu let.(2.6.2012)

• kratajirka

V neděli je Loskuták - je to tak. Tenhle pořad skvěle funguje pro lidi, kteří se hodinu nasraně koukají na politické debaty s Václavem Homoravcem a pak přepnou z čistě veřejnoprávní (i když je to kurevská komerce) na čistě komerční kanál, kde vám malý a velká radí, co se shnilým stromkem nebo jak zaspárovat spáru - světe div se, ale stačí ji prostě jen zaspárovat! Takže jo - kdo je blbý a ještě blbější, tenhle pořad miloval a bude milovat dál.(15.5.2017)

• Herr_Flick

Miluji vzdělávací pořady. Člověk se poučí a získá i manuální zručnost. Já se poučil, že sledování televize v sobě skrývá obrovské nebezpečí v podobě možného zažití buď nepopsatelné nudy, zhlédnutí absolutních nesmyslů a scének natolik trapných, až je trapně člověku samotnému, když sedí sám v obýváku a kouká na takovou věc. Pozitivum vydím v lepší práci s ovladačem, kdy jsem díky tomuto pořadu schopen přepnout za zlomek vteřiny na jiný program.(28.8.2011)

• infernet

Co se mi má líbit na pořadu, který je z poloviny reklama na různý předražený krámy z OBI, který si může koupit tak leda retard a z poloviny prezentuje "zlepšováky" pro znuděný paničky ze satelitů, který umí tak akorát kouřit starýmu a teď, díky tomuhle pořadu, i malovat na sklo, sešívat k sobě starý hadry a podobný hovadiny. Tu jednu hvězdičku vlastně dávám sobě. Za představu, co by se dalo dělat s Gondíkovou, protože ikdyž už má něco nalítáno, dala by se zneužít. Jinak je tahle blbost typickým výplodem KANÁLU Nova.(27.5.2012)

• - Dalibor Gondík se nechal slyšet, že mu moderování pořadu zničilo život. Prý kvůli němu nedostává jiné nabídky. (Bioscop)