Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pořad pro všechny kutily, který můžeme vidět na TV NOVA sedmý den v týdnu ve večerních hodinách. Když např. stavíte dům, nebo si chcete něco vyrobit pro potěšení, či vypěstovat nějakou nezvyklou květinu. Loskuták vám vždy poradí a nabídne tu správnou inspiraci, nápad, nebo radu. Každý díl obsahuje sedm reportáží. Moderují sourozenci Gondíkovi. (duklak2)

(více)

Recenze (196)

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Nech premýšľam ako premýšľam, nemôžem prísť na nič, čo by pri tejto relácii zabodovalo. Víkendový televízny poradca pre kutilov, záhradkárov a podobných čudákov. Pri rovnakej somarine v podobe "Receptára" som dal aspoň jednu hviezdičku za dlhoročnú trvanlivosť, žánrovú originalitu a nezničiteľného Přemka Podlahu. "Rady ptáka Loskutáka" sú len nováckou kópiou. A ani moderátorská dvojica súrodencov Gondíkových tomu veru nepomohla. Je to odpad! ()

Karlos80 odpad!

všechny recenze uživatele

Gondíci jsou asi takový kutilové jako já moderátor:-) Ale za ty prachy se už naučíme a přiučíme ledačemu že? Zlatej Podlaha v tomhle ohledu! Vodochodský je pak takovej přicmrdálek podobně jako Maděrič, Zounar, Jančařík st. a ještě jeden (teď si bohužel nevzpomenu na jeho jméno?) kteří vlezou všude tam kde jendostanou alespoň trochu nažrat a nebo kde mají alespoň nějaké ty výhody, to samí platí i o rádoby-motorkářovi Berkovcovi, čím ten tam je přínosnej nechápu..2x Gondík = 2x odpad! ()

Reklama

kulyk

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelný. Další pořad, který nemohu hodnotit...Rady mozkodlabáka Gunda a jeho pokrevní Gundice na mě totiž působí přímo zázračným způsobem. Nechápu, proč se snaží vydělat na chléb jejich tamnější šaškováním v bedně? Vždyť je tolik spánkových laboratoří, ve kterých by za svou schopnost uspávat obdrželi pod patronaci celý neurologický primariát! Na mě působí zcela zázračně již řadu let. ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Nebýt ultratrapných Gondíků (naštěstí zde nerozbalují svůj "šarm" naplno) dala by se tomuto pořadu přidělit třetí hvězdička, občas se z něj člověk dozví i něco užitečného či alespoň zajímavého. Ovšem s tímto duem pseudomoderátorů se to z podprůměru bohužel nevyhoupne. 41% EDIT: Po dvou letech a jednom náhodném shlédnutí přehodnocuji, stal se z toho Teleshopping - místo rad kutilům a zahrádkářům má divák uvěřit, že právě bez tohoto předraženého hrnce či sněžné frézy se prostě neobejde. 25% ()

Radyo odpad!

všechny recenze uživatele

Jeden z řady námětů, který Nova šlohla odjinud a zprznila způsobem tak nehorázným, že by jeden vzteky ztloukl i ptačí budku. Gonduo v roli moderátur (odvozeno od slov "moderujících kreatur") by zabilo i výrazně inteligentnější pořad, než je tahle reality show v duchu seriálu A-Team (borci z A-teamu byli také kutilové, kteří dokázali dětskou tříkolku s pomocí kladiva, krabice hřebíků, tavné pistole a dvou kartonových krabic předělat na letadlovou loď). ()

Galerie (22)

Zajímavosti (2)

  • Dalibor Gondík se nechal slyšet, že mu moderování pořadu zničilo život. Prý kvůli němu nedostává jiné nabídky. (Duoscop)

Reklama

Reklama