• ivishka

Asi jeden z těch špatných příkladů, které přímo řvou po dvousloví - KOPNI MĚ... Nikdy mi Gondíkovic sebranka nevadila a myslím,že i do určitého mého věku jsem tento pořad občas očekávala.. Jakožto vystudovaný zahradník musím s určitostí tvrdit,že podobné zahrádkářské rady najdete v knihách,které jsou určitě specifičtější a více srozumitelné a hlavně ne tak trapné jako tento pořad. Občas se dokonce i s pár věcmi seknou...Velice mi vadí reklamní blok či jak tomu říkají, kde nám na nově velice rádi sdělí,že reklamy nacpou prostě VŠUDE ať se díváte na co chcete...(10.6.2012)

• mzss1

Sourozenci Gondíkovi jsou celkem zábavní, někdy jsou jejich vtípky či co lehce nepochopitelné, ale nevadí. Nalezneme zde pár dobrých, zajímavých a užitečných rad. Jenže ne ve všech dílech pořadu to vše nalezneme. Můj dojem na tento pořad není moc úchvatný, ale sledovat se dá. Ve výsledku slabší průměr, což ještě jde. 46% = **(18.2.2013)

• cheyene

Když dva dělají totéž, není to totéž :) Zatímco Přemek Podlaha je moderátor na úrovni, který dané problematice více či méně rozumí, Dalibor Gondík s Adélou neví, jaký je rozdíl mezi sázením a setím, zeleninu a ovoce znají jen z objednaného talíře (popř. z hypermarketu) v luxusní restauraci a květiny znají v květinářství, když je právě kupují. Rady ptáka Loskutáka jsou prostě nutnou konkurencí Receptáři aneb Nova nesmí zůstat pozadu.(9.1.2011)

• SOLOM.

Kam sourozenci Gondíkovi šlápli, tam jim dlouho pšenka nekvetla. Nikdy mi úplně ten jejich humor neseděl, ale občas jsem se i některým jejím hlodům zasmál. Pak se vrhli na kutilství a ze začátku se mi tento pořad i líbil. Sice nejsem žádný náruživý kutil a už vůbec ne zahrádkář – sice zahrádku máme, ale práci na ní přenechávám jiným…občas se tu ale objevila nějaká ta zajímavá rada či nápad – to jim upřít nemůžu. No a teď v poslední době to moderuje Petr Rychlý, ale nějak výraznější obrat k lepšímu jsem nezaznamenal.(12.4.2018)

• kulyk

Neuvěřitelný. Další pořad, který nemohu hodnotit...Rady mozkodlabáka Gunda a jeho pokrevní Gundice na mě totiž působí přímo zázračným způsobem. Nechápu, proč se snaží vydělat na chléb jejich tamnější šaškováním v bedně? Vždyť je tolik spánkových laboratoří, ve kterých by za svou schopnost uspávat obdrželi pod patronaci celý neurologický primariát! Na mě působí zcela zázračně již řadu let.(2.6.2012)

• - Dalibor Gondík se nechal slyšet, že mu moderování pořadu zničilo život. Prý kvůli němu nedostává jiné nabídky. (Duoscop)