Pořad pro všechny kutily, který můžeme vidět na TV NOVA sedmý den v týdnu ve večerních hodinách. Když např. stavíte dům, nebo si chcete něco vyrobit pro potěšení, či vypěstovat nějakou nezvyklou květinu. Loskuták vám vždy poradí a nabídne tu správnou inspiraci, nápad, nebo radu. Každý díl obsahuje sedm reportáží. Moderují sourozenci Gondíkovi. (duklak2)

Tommassi3

Sourozenci Gondíkovi se chtě nechtě stali tvářemi odpudivé a naprosto pokleslé novácké estrádní pseudozábavy, leč v pořadu pro kutily, nimrody a další šílence, jehož formát nutně nemůže postrádat ve svém repertoáru žádná tuzemská televize bez ohledu na jeho zbytečnost, jsou ještě otravnější než obvykle !! Takže ta jedna hvězdička patří Ivanu Vodochodskému.. ()

Radyo odpad!

Jeden z řady námětů, který Nova šlohla odjinud a zprznila způsobem tak nehorázným, že by jeden vzteky ztloukl i ptačí budku. Gonduo v roli moderátur (odvozeno od slov "moderujících kreatur") by zabilo i výrazně inteligentnější pořad, než je tahle reality show v duchu seriálu A-Team (borci z A-teamu byli také kutilové, kteří dokázali dětskou tříkolku s pomocí kladiva, krabice hřebíků, tavné pistole a dvou kartonových krabic předělat na letadlovou loď). ()

Karlos80 odpad!

Gondíci jsou asi takový kutilové jako já moderátor:-) Ale za ty prachy se už naučíme a přiučíme ledačemu že? Zlatej Podlaha v tomhle ohledu! Vodochodský je pak takovej přicmrdálek podobně jako Maděrič, Zounar, Jančařík st. a ještě jeden (teď si bohužel nevzpomenu na jeho jméno?) kteří vlezou všude tam kde jendostanou alespoň trochu nažrat a nebo kde mají alespoň nějaké ty výhody, to samí platí i o rádoby-motorkářovi Berkovcovi, čím ten tam je přínosnej nechápu..2x Gondík = 2x odpad! ()

alambert odpad!

Když jsem náhodou viděl tu maskovanou reklamu na Škodu Roomster, tak sem si málem natrhnul bránici... :-D víc superlativů, než na oficiální stránkách Škodovky :-D PS: Musím to tu doplnit. Kdysi byl tenhle pořad docela zábavný a možná i "poučný", tím myslím, že se na základě reportáží dalo něco vyrobit, vytvořit nebo upravit. Dnes je to ale jen reklamní blok. Každá jedna reportáž je jen reklama na něco, na výrobek, na službu, na firmu, na všechno možné...Roomster byl jen taková první vlaštovka, kterou jsem zaregistroval, ale je to tak se vším... ()

ravalah

Ze zacatku to slo a celkem tam bylo i par zajimavych reportazi. V roce 2011 je to uz ale jen reklamni blok, ktery vicemene nema co rict. Kdo si doma bude delat sperky a dekorace, kdyz je za par korun muze sehnat v podstate kdekoliv. Receptar uz taky neni co byval, ale porad si jeste drzi jakoustakous uroven pro cilovou skupinu, pro kterou byl zrejme puvodne navrzen. ()

• Dalibor Gondík se nechal slyšet, že mu moderování pořadu zničilo život. Prý kvůli němu nedostává jiné nabídky. (Duoscop)