• Drom
  odpad!

  Blbečkoidní verze Receptáře s naprosto vlezlými konzumáckými sourozenci Gondíkovými. Samá sranda, hihihi, ale bulvární šou (to je to totiž doopravdy) má sotva na šoty Horsta Fuchse a jeho nádobí. Však vám Přemek Podlaha jednou ukáže. Ukáže všem! Jen musí přikoupit pozemek, na zahradě už není místo na mrtvoly. Loskuták nebo Televizní noviny, já na tohle hnědý beru hajzlpapír.(22.9.2013)

 • heyda
  **

  Já osobně tento typ pořadu nemusím. Ale chápu jeho smysl pro starší publikum a nebo i pro moji sestru, kterou zajímají různé metody vyšívání, háčkování, batikování a já nevím čeho dalšího ještě. Tento pořad určitě na odpad nevidím a kdo ví? Třeba si ho budu, jednou až mi bude 60 let, pouštět a zapisovat si všechny rady do deníčku. Jak se starat o zahrádku, jak o stromky, jaké hnojivo je na ty okurky nejlepší atd. :-D A co se týče Gondíků, tak jim nemám co vytknout.(18.9.2009)

 • kratajirka
  odpad!

  V neděli je Loskuták - je to tak. Tenhle pořad skvěle funguje pro lidi, kteří se hodinu nasraně koukají na politické debaty s Václavem Homoravcem a pak přepnou z čistě veřejnoprávní (i když je to kurevská komerce) na čistě komerční kanál, kde vám malý a velká radí, co se shnilým stromkem nebo jak zaspárovat spáru - světe div se, ale stačí ji prostě jen zaspárovat! Takže jo - kdo je blbý a ještě blbější, tenhle pořad miloval a bude milovat dál.(15.5.2017)

 • cubiculla
  *

  Zlatej Přéma Podlahujc a jeho nedělní Receptář... Loskutáky a Kozlíky Šikuláky nebrat! Adélka a Daliborek jsou opravdu strašidelná moderátorská dvojice, ale svoji vrcholnou formu již naštěstí předvedli v době svého působení v Kolotoči. No a motorkář Standa Berkovců to už taky moc nevytrhne... Jedinej kdo mě vždy potěší je pan Hořtus a jeho vypěstovaný kaktus! :-)(25.11.2008)

 • FireTight
  *

  Gondíci se z utratrapné GO GO show přeorientovali na něco méně trapného a proto si ode mě vysloužili o jednu hvězdičku navíc. Ovšem ta hvězdička není za jejich moderátorské umění, za jejich vtípky nebo za jejich über cool slogany (ty si naštěstí už nepamtuju), ale za některé normální lidi-hosty, kteří se do pořadu dostali se svými nápady. Ti si skutečně zasloužili respekt a právě jim je věnovaná tato hvězdička.(18.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace