• J. T. Kirk

Trojice buz*rantských bratrů šampónků si myslí že jsou nejlepší a nejslavnější rocková skupina, ale opravdu si to jen myslí. Podle mě ani jeden z nich nikdy neslyšel Rock... a nejhorší na tom je že vymývají mozek malým dětem (znám ze svého okolí). Chlapci nejprve vyjděte školu, naučte se hrát a zpívat a potom když vám to pujde založte kapelu!!!!(22.7.2010)

Jak už tady někdo psal: tak blbý, až je to vtipný... Ale myslím, že tvůrci si jsou této blbosti vědomi a dávají ji tam naschvál. Nikoho by vážně nenapadlo dát scénu, jak se propisky fanynek Jonas Brothers zabodnou do zdi ve tvaru srdíčka. Prostě trochu recese. Seriál taky řeší vztahy mezi členy kapely, v rodině, vliv slávy na vztahy mladých Jonasů... Navíc Joe, Kevin a Nick mají supr obleky, košile a kravaty. Oproti Hanně Montaně nebo Kouzelníkům z Waverly je tohle jeden z těch lepších počinů Disney Channel.(16.11.2011)

• Popluh

Normálně nehodnotím na základě dvou dílů, ale tenhle "počin" je předpeklí pekla zvaného Disney Channel. Opravdu jsem rád, že mi bylo umožněno vyrůst na Rychlé rotě a My z Kačerova a ne na podobných skvostech jako je tohle nebo Hannah Montana, které svojí podvratnou činností zapříčinily, že na těch mainstreamových hudebních stanicích hrají v "rock charts" spíš pop.(19.8.2010)

• stub

Snad nejstrašnější sra*ka, která je teď v bedně k vidění, možná jedna z nejtrapnějších vůbec. U špatně hodnocených filmů bývám rád shovívavý, ale tady to nejde. Otázka zní: Kdy přijde tvůrce, kterému se podaří ztvárnit americký sen ještě idiotštějším způsobem? Jak už někdo zmínil - i Hannah Montana je proti tomu filmařsky vyzrálá, uvolněná záležitost (a to už je co říct).(15.2.2010)

• Džef!

když měla být premiéra na Disney Channel řekl jsem si, že se na to podívám, ale nechápu jak se něco takového mohlo dostat televize. Hraje tam asi 5 herců, kteří tam prohazují své vtipy se snahou zaujatí. Myslel jsem že je to reklama na nové ručníky, pastelky nebo šampóny od Jonas Brothers, ale pak jsem zjistil že se jedná o seriál...(30.11.2009)