JONAS

(seriál)
  • USA Jonas (více)
USA, 2009, 34x25 min

VOD (1)

Hudební senzace Jonas Brothers hraje fiktivní rokové hvězdy v situační komedii, jež je v mnoha epizodách doplněna původní hudbou. V jednotlivých epizodách sledujeme rockové hvězdy a zároveň bratry Kevina, Joa a Nicka Lucasovy, kteří tvoří skupinu JONAS. Doprovázíme je při komediálních setkáních i dobrodružstvích, kdy se pokoušejí vést obyčejný život, třebaže s elegantními kytarami, na koncertních turné JONAS, vidíme jejich cool oblečení a davy fanatických fanoušků, kteří je pronásledují na každém kroku. Seriál se odehrává v domě bratrů Lucasových v New Jersey (přestavěná požární stanice), kde žijí se svými rodiči Tomem a Sandy a malým bratrem Frankiem, a na Horace Mantis Academy, soukromé škole, kterou navštěvují i jejich dlouholetá přítelkyně a stylový guru Stella Malone a Macy Misa, jejich samozvaná fanynka číslo 1. (oficiální text distributora)

stub odpad!

Snad nejstrašnější sra*ka, která je teď v bedně k vidění, možná jedna z nejtrapnějších vůbec. U špatně hodnocených filmů bývám rád shovívavý, ale tady to nejde. Otázka zní: Kdy přijde tvůrce, kterému se podaří ztvárnit americký sen ještě idiotštějším způsobem? Jak už někdo zmínil - i Hannah Montana je proti tomu filmařsky vyzrálá, uvolněná záležitost (a to už je co říct). ()

lardko

Někomu to přijde jako blbost , ale mě ne. Mě to přijde jako dost skvělý seriál. U každýho dílu jsem se strašně bavil , a strašně se mi líbí jejich hudba. Je taky dost vtipný že kevin jonas je v seriálu za takovýho blbce , který neumý sbalit holku , přitom v realitě se už oženil a má už i dítě. Podle mě úžasný seriál , s vtipnýmy hlášky a scénami. Viděl jsem všechny díly , a u mě rozhodně 100%. ()

davidone

|| Réžia: 6/10 | Scenár: 4/10 | Hudba: 10/10 | Kamera: 7/10 | Obsadenie: 5/10 || 1. Séria: Ako to píše - bestlama - Jonas Brothers hrajú v skutočnosti veľmi dobrú hudbu, len proste keď už nevedia čo vymislieť, tak urobia seriál "podľa toho ako žijú". Je tu len jeden problém... že nie sú to herci, ale muzikanti, a to málokto berie do úvahy keď na tento seriál dává odpad len preto, lebo je to Disney a Jonas. Ale jasné, keď človek si chce pozrieť seriál, tak očakává aj nejaké takzvané herecké výkony, čo v tomto kuse ťažko nájdu. Kto nieje fanušíkom Jonas, nech stým nestráca svoj drahý čaš. +1 Hviezda, lebo je to podhodnotené... || 64% | DVD, JVC, DTS || ()

Popluh odpad!

Normálně nehodnotím na základě dvou dílů, ale tenhle "počin" je předpeklí pekla zvaného Disney Channel. Opravdu jsem rád, že mi bylo umožněno vyrůst na Rychlé rotě a My z Kačerova a ne na podobných skvostech jako je tohle nebo Hannah Montana, které svojí podvratnou činností zapříčinily, že na těch mainstreamových hudebních stanicích hrají v "rock charts" spíš pop. ()

D28 odpad!

Ja sa priznám, že pár dielov som pozrela kvôli zvrátenej túžbe "pokritizovať si " dosýtosti, keďže väčšinou sa snažím nájsť dáke to plus pri každom filme.Ale nie je vôbec smiešne, že okrem toho, že seriál je fakt hlúpy, neoriginálny, trápny a zbytočný, je hlavne neuveriteľným školením pre malých narcisov, zveličuje pochybné hodnoty a uctieva nezmysly.Trochu to preženiem,ale v konečnom dôsledku je až nebezpečný pre menej inteligentné indivíduá,hlavne ktoré to pravdepodobne pozerajú. ()

• Nick Jonas v dokumentu Chasing Happiness (2019) řekl, že druhá řada pořadu je věc, které za kariéry kapely nejvíce litoval. Hlavní změna ve druhé sérii byla, že zatímco první řada byla rodinná komedie, tak druhá měla žánr drama. (Vitox)
  • Videonahrávky, na které se rodina dívá v epizodě Domácí videa, jsou ve skutečnosti opravdové domácí záznamy členů Jonas Brothers a Chelsea Staub. (Vitox)