• stub

Snad nejstrašnější sra*ka, která je teď v bedně k vidění, možná jedna z nejtrapnějších vůbec. U špatně hodnocených filmů bývám rád shovívavý, ale tady to nejde. Otázka zní: Kdy přijde tvůrce, kterému se podaří ztvárnit americký sen ještě idiotštějším způsobem? Jak už někdo zmínil - i Hannah Montana je proti tomu filmařsky vyzrálá, uvolněná záležitost (a to už je co říct).(15.2.2010)

Někomu to přijde jako blbost , ale mě ne. Mě to přijde jako dost skvělý seriál. U každýho dílu jsem se strašně bavil , a strašně se mi líbí jejich hudba. Je taky dost vtipný že kevin jonas je v seriálu za takovýho blbce , který neumý sbalit holku , přitom v realitě se už oženil a má už i dítě. Podle mě úžasný seriál , s vtipnýmy hlášky a scénami. Viděl jsem všechny díly , a u mě rozhodně 100%.(3.1.2014)

• Judy24

Omlouvám se, ale už jsem na tohle asi moc velká holka. No tak! Vždyť je to taková nuda! Nic pořádného se tam neděje, akorát se tam ti nagelovaní kluci s mikrofonama u ucha snaží "žít normální život" bez "hloupé publicity" a šílené fanynky v podobě (nebo dost možná skutečných fanynek) těch nejzačínavějších hereček jim v tom brání, skáčou jim po kotnících a piští. Tohle mě tedy vážně neoslnilo. Další minusové body dávám za ten šílený umělý smích a suma sumárum, jsme na 20%, která dávám Jonasovým klukům za těch pět vtipů, kterým jsem se zasmála a proto, že moc dobře vím, že může být ještě mnohem hůř a nechci být nespravedlivá.(19.11.2011)

• Fantasy

Rovnou říkám, že je to lepší než Hannah Montana, ale ani to nic nemění na tom, že je to blbost. Kluci sice jakž takž umí zpívat, takže světlé chvilky ten seriál má, ale sledovat několik dílů náfuku Joea a těžce natvrdlého Kevina, to je vážně nuda. Jedinej, kdo tam pobral trochu normálnosti je Nick, ale ten sám celej seriál zachránit nedokáže. Navíc ty dvě "kamarádky" -> jedna šíleně zamilovaná a druhá nafrfněná tak, až to neni vůbec hezký. To byl konec všeho. Jonas jsou pěkní kluci, zpívat taky zvládají celkem bez problémů, ale aby točili seriál o svém normálním každodenním životě? To snad radši ne...(18.6.2015)

• J. T. Kirk

Trojice buz*rantských bratrů šampónků si myslí že jsou nejlepší a nejslavnější rocková skupina, ale opravdu si to jen myslí. Podle mě ani jeden z nich nikdy neslyšel Rock... a nejhorší na tom je že vymývají mozek malým dětem (znám ze svého okolí). Chlapci nejprve vyjděte školu, naučte se hrát a zpívat a potom když vám to pujde založte kapelu!!!!(22.7.2010)