Reklama

Reklama

JONAS

(seriál)
  • USA Jonas (více)

Hudební senzace Jonas Brothers hraje fiktivní rokové hvězdy v situační komedii, jež je v mnoha epizodách doplněna původní hudbou. V jednotlivých epizodách sledujeme rockové hvězdy a zároveň bratry Kevina, Joa a Nicka Lucasovy, kteří tvoří skupinu JONAS. Doprovázíme je při komediálních setkáních i dobrodružstvích, kdy se pokoušejí vést obyčejný život, třebaže s elegantními kytarami, na koncertních turné JONAS, vidíme jejich cool oblečení a davy fanatických fanoušků, kteří je pronásledují na každém kroku. Seriál se odehrává v domě bratrů Lucasových v New Jersey (přestavěná požární stanice), kde žijí se svými rodiči Tomem a Sandy a malým bratrem Frankiem, a na Horace Mantis Academy, soukromé škole, kterou navštěvují i jejich dlouholetá přítelkyně a stylový guru Stella Malone a Macy Misa, jejich samozvaná fanynka číslo 1. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (75)

Zíza 

všechny recenze uživatele

To je tak děsně blbý, až je to vtipný. Ohraný vtipy. Směs Hanny Montany, High School Musicalu a "peprných dialogů" :-D Když ráno vstanete a mladší sourozenec nechá zapnutou televizi a tam tenhle program, prostě se kouknete - omlouvá vás to, že jste rozespalí :-D Myslim, že existujou mnohem větší výplachy mladých mozků :-) ()

stub odpad!

všechny recenze uživatele

Snad nejstrašnější sra*ka, která je teď v bedně k vidění, možná jedna z nejtrapnějších vůbec. U špatně hodnocených filmů bývám rád shovívavý, ale tady to nejde. Otázka zní: Kdy přijde tvůrce, kterému se podaří ztvárnit americký sen ještě idiotštějším způsobem? Jak už někdo zmínil - i Hannah Montana je proti tomu filmařsky vyzrálá, uvolněná záležitost (a to už je co říct). ()

Reklama

DJ Obelix odpad!

všechny recenze uživatele

Tak dlouho chodil Disney a jeho velký šéf Mickey Mouse se džbánem pro vodu, až konečně vytvořil seriál tak hrůzný, že mu rovno není. Hlavní problém je v tom, že ústřední trojice neviděla herecké schopnosti ani z jedoucího Pendolina, scénář nejspíš psali sami fanoušci této kapely stylem - "JŮ a teď by mohli ukázat své záběry svého dětství, jů" - no a ... a víc už nic. O nic jiného totiž v této frašce nejde. ()

Lama.Lama 

všechny recenze uživatele

Tak první série - viděla jsem snad dva díly a musím říct, že to je příšerné. Nápad nijaký, co se mělo jevit komické v mých očích vypadalo a znělo opravdu tragicky. Opravdu pro vypatlané teenagery. Druhá řada - z nudy jsem se podívala na pár dílů a musím přiznat, že se mi vcelku i líbilo. Podstatným rozdílem bylo, že druhá řada měla nějaký původní smysl. Něco, co mělo začátek a konec - prázdniny v LA a jejich vývoj. Za druhou řadu ode mě mají dvě hvězdy. ()

Radyo odpad!

všechny recenze uživatele

Nic proti, ale tihle hošani jsou zralí na ránu... :-/ Konzumenti (či spíše konzumentky) těchto seriálů pak o 15-20 let později budou slzet u televizních náhražek současných rádobyromantických telenovel jihoamerické provenience či "realistických" seriálů z lékařského prostředí (to si snad doktorská lobby u televizí předplatila, ne?). ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Videonahrávky, na které se rodina dívá v epizodě Domácí videa, jsou ve skutečnosti opravdové domácí záznamy členů Jonas Brothers a Chelsea Staub. (Vitox)
  • Nick Jonas v dokumentu Chasing Happiness (2019) řekl, že druhá řada pořadu je věc, které za kariéry kapely nejvíce litoval. Hlavní změna ve druhé sérii byla, že zatímco první řada byla rodinná komedie, tak druhá měla žánr drama. (Vitox)

Reklama

Reklama