• Popluh

Normálně nehodnotím na základě dvou dílů, ale tenhle "počin" je předpeklí pekla zvaného Disney Channel. Opravdu jsem rád, že mi bylo umožněno vyrůst na Rychlé rotě a My z Kačerova a ne na podobných skvostech jako je tohle nebo Hannah Montana, které svojí podvratnou činností zapříčinily, že na těch mainstreamových hudebních stanicích hrají v "rock charts" spíš pop.(19.8.2010)

• DJ Obelix

Tak dlouho chodil Disney a jeho velký šéf Mickey Mouse se džbánem pro vodu, až konečně vytvořil seriál tak hrůzný, že mu rovno není. Hlavní problém je v tom, že ústřední trojice neviděla herecké schopnosti ani z jedoucího Pendolina, scénář nejspíš psali sami fanoušci této kapely stylem - "JŮ a teď by mohli ukázat své záběry svého dětství, jů" - no a ... a víc už nic. O nic jiného totiž v této frašce nejde.(3.11.2009)

• Radyo

Nic proti, ale tihle hošani jsou zralí na ránu... :-/ Konzumenti (či spíše konzumentky) těchto seriálů pak o 15-20 let později budou slzet u televizních náhražek současných rádobyromantických telenovel jihoamerické provenience či "realistických" seriálů z lékařského prostředí (to si snad doktorská lobby u televizí předplatila, ne?).(5.4.2012)

• J. T. Kirk

Trojice buz*rantských bratrů šampónků si myslí že jsou nejlepší a nejslavnější rocková skupina, ale opravdu si to jen myslí. Podle mě ani jeden z nich nikdy neslyšel Rock... a nejhorší na tom je že vymývají mozek malým dětem (znám ze svého okolí). Chlapci nejprve vyjděte školu, naučte se hrát a zpívat a potom když vám to pujde založte kapelu!!!!(22.7.2010)

• unclejack

Užuž som chcel dať odpad. Naozaj séria o ničom , vytvorená pre jonaschtivé fanúšičky v Amerike. Neuveriteľne banálny dej , postavy vykreslené totálne zle , nezaujímavo. A pokračovanie , Jonas LA je ešte horšie. Ak bol Jonas v niečom dobrý , tak v tom , že ste sa aspoň občas zasmiali , pokračovanie už je o ničom totálne. Veľká chyba , že som nedal odpad.(6.3.2012)