V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

Bohemák odpad!

Z původně dobrého námětu se v nešikovných a senzacechtivých nováckých pazourách stala jenom přehlídka prvotřídních buranů, kteří se chtějí předvádět. Hnus! ()

Merkin

V rámci žánru jde o celkem originální reality kousek. Nedívám se na něj, jelikož je pobuřující, že se jej vůbec někdo účastní, smutné, že mnozí jsou k tomu dohnáni svou nejistou finanční situací a směšné, že nějací účastnící, ba i diváci, vyjdou poučeni a ještě zábavnější je fakt, že někteří poučeni nevyjdou. Ale jde o zajímavou příležitost, námět, disciplinu a koneckonců pro některé páry i o životní inspiraci. ()

Paity

Nebudeme si nic nalhávat, je to okénko do českého národa a pohled to často není vůbec hezký. Často vidíte, že se rodina o své děti nestará, že žijí ve špíně, nebo že vlastně manžel ovládá manželku. Ale asi je to ten správný vzorek populace a takhle to u nás prostě chodí... ()

Ledkodlaq odpad!

Nejlhlubší dno. Režie záměrně (zřejmě pro větší zajímavost) vybírá ty největší gumy (ať už muže či ženy) a dává je do kombinací s normálními lidmi, a když se nic neděje, tak se do toho opět vloží a poňouká aktéry k větší agresivitě, ať všechno řeší a čím víc se nesnáší a lezou si na nervy, tím víc je režie spokojená. Kdyby se těch deset dní snesli v pohodě (což by jistě většině nedělalo žádný problém), tak to není zajímavé že? Tohle má být jako zábava? Otázka zní, kdo je na vině, zda-li režie, která produkuje takový hnůj, nebo pouze vyrábí produkt "na přání" tupého spotřebitele. Je mi z toho poněkud smutno a trochu mě to uráží. ()

Janega odpad!

Jedna z najodpornejších reality show. Zoberú jednu "dobrú" rodinu a jednu "zlú" rodinu a ich zmiešaním človek sleduje zvrátenú psychologickú orgiu psychicky nevyrovnaných účastníkov. Je dosť smutné, že väčšina manželských párov tvrdí, že práve táto zvrátenosť je ich posledná šanca na záchranu vzťahu. Že je to najmä show než realita svedčí aj prípad samovraha, ktorý počas nakrúcania spáchal samovraždu kvôli zasahovaniu režiséra do tejto reality. ()

kill-tec

Je to smutný, ale bohužel je to asi jeden z 5 pořadů na který se dá na Nově alespoň na 5 minut koukat (tedy když tam jsou alespoň 4 minuty reklamy).. ()

ondrula

Zajímavé je, že reality show fungují po celém světě. Lidi prostě baví koukat se cizím lidem do soukromí a pak se nad tím ošklíbat, protože mají ze sebe lepší pocit. Pro ten účel se producenti vynasnaží jim naservírovat pořádný socky. Pořad tedy má zjevně terapeutický význam, ale k újmě jeho diváků si myslím, že když už si chce člověk pozvednout sebevědomí, měl by dělat něco sám se sebou a ne se posmívat nějakým chudákům. Jedinou zásadnější výtku bych měl k pracovníkům sociálky, protože vůbec nechápu, proč něco nedělají poté, co vidí v mnohých případech v TV děti žijící ve špíně a "matky", který by zasloužily nakopat do prdele. ()

factoryBrick

Na tomhle pořadu je spousty pozitiv i negativ. Za největší pozitivum shledávám zejména to, že už při úvodních znělkách víte, že vaše IQ je minimálně o 80 bodů vyšší, než všech, kteří se na tom podíleli a zejména těch, kteří v tom účinkují. Krásný úkaz české společnosti. ()

Asmodin

Kritizovat cizí lidi je tak snadné. Bohužel tato reality show ukazuje jací lidé žijí mezi námi a to IQ národa velmi rychle klesá za ty roky co uvedly první řadu. :o( Depresivní. Chytří lidi se asi nerozmnožují nebo nepotřebují být v pípshow. ()

Foxhound#1 odpad!

Princip téhle show je jednoduchý, najít co největší bizár. A pokud vybraná rodina vypadá celkem normálně, tak jí ten bizár nařídí scénář. Pokud jste sociální případ, chybí vám zuby a máte tak nějak v 3,14či, jste horkým kandidátem na natáčení. V podstatě má divák dvě možnost, buď přistoupit na to, že to je fakt jen vyeskalovaná show a realita nebude tak hrozná. Nebo uvěřit, že to opravdu nemá do skutečnosti daleko a někteří účastníci by měli jít na léčení, vzdát se volebního práva a okamžitě předat děti sociálce. Pravdu asi znají jen přímí účastníci, ale reálně když zkouknete pár dílů, tak jen kroutíte hlavou kde se tohle vylíhlo. ()

Oyer

Proti srsti !! Nevkusné, nepříjemné, hnusné... Výměny manželek, co to pro boha je? Jen další důvod k tomu, aby jistá sorta lidí hltala hádky, boje, nadávky a další výjevy, které někteří dnešní lidé prostě baští... ()

dan4815

Na úplném začátku bych věřil, že se jedná o autentickou show ukazující pravou podstatu rodin. Dnes má tento pokleslý druh zábavy na krku konspiraci, že se jede podle scénáře. Má zúčastněná kamarádka říkala, že se bavili každý den, co se bude dít, věřím však, že to pokročilo ještě dále a štáb vyloženě tlačí na hlupáky tak, aby se neuronová absence projevila. Vskutku, někdy se to podaří tak, že ani samotný štáb to nečekal. Ono to asi někdy nebude tak těžké. Budu ale škodolibý, zatímco se lidem z mého okolí líbily první nekonfliktní série, já jsem za ty poslední velmi rád. Ano, asi je štáb do něčeho tlačí, ale také věřím, že se někdy sejdou taková individua, že to jde samo. A mně se to líbí. Mám rád přednášky, mám rád vědecky hodnotné dokumenty, nerozesměje mě žádné video z kategorie - Zkus se nezasmát, ale tohle, tohle mě baví sledovat. Vždy si říkám, že takto nikdy nedopadnu. Ať si říká kdo chce co chce, přece jenom tato show dokáže nahlédnout na obrovské společenské rozdíly. Jsou zde názory, že i bordel v domácnosti, že za to může štáb, ale mám takové tušení, že je to jenom častá výmluva extrémních špín, které potřebují peníze na cigára a Braníka, a tak se přihlásili. Jedná se o solidní nahlédnutí do horší společnosti lidí, samozřejmě nelze Výměnu manželek brát jako objektivní zdroj, ale na všem je vždy trochu pravdy. ()

Perfo odpad!

To si zase někdo z novy sed na stůl, podepřel si ruce, tupým pohledem čuměl do stropu a přemýšlel čím zase zaplácne televizní vysílání, aby to mělo sledovanost, patřičné zvraty a emoce, aby to bylo nejlépe na pokračování a později z toho vytěžit "hit". Né, není to hit. Je to nechutně stupidní podívaná pro lidi bez mozku a vkusu... ()

arcticsky odpad!

Myslím, že platí to, co se o tomto paskvilu napsalo v jednom z deníků - za toto by se mělo zavírat!!! To strašlivé ponoukání a popichování ke konfliktům, aby se "něco dělo". Odporný pořad... ()

RomeroIsGod

A zrovna tenhle odpad mě párkrát docela pobavil. Veme se rodina, která je o trochu víc asociální než ta druhá, a pak se to zamíchá. Vznikne mix hádek, trapnosti a intelektuálního zvracení. Takže občas dobrá zábava. 50% ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů