V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

lardko

Ze začátku mi tohle přišlo jako dost velká blbost a chtěl jsem tomuhle dát odpar , ale když jsem viděl pár dalších dílů tak mi to přišlo celkem zajímavé , někdy i zábavné. Je celkem srandovní se koukat na jiné rodiny v kterých to moc neklape. Vždycky jsem se rozesmál když na sebe začali řvát. Ale až tak skvělý tohle teda není. Celkem nechápu ty lidi který se do tohohle přihlásí a ta rodina má hodně nedostatků. 45% ()

RadimFišer

Nejlepší reality show světa přišla do našich luhů a hájů a já ji ještě musím utvrdit ve vyjímečnosti. V čechách tomu dala něco extra. Bylo to opravdové, bolestné, krásné a napínavé. Vedle tohoto bledne vše ostatní, včetně superstar. Tohle je špička začátku 21. století. Všem vřele doporučuji. Něco jako sociální experiment naživo. Nemohu dostatečně vychválit. Jsem ovlivněn krásou a dojetím. ()

Košoun odpad!

Ne, ne, ne a zase ne! Pokud by mi chtěl někdo tvrdit, že polovina těch dramatických situací neni zahraná pod úplatkem několika desítek tisíc, tak si myslím, že je blázen. Je opravdu trapné, jak naschvál posílají matky do různých domácností, které jim evidentně na první pohled nesvědčí (dělají vůbec nějaké psycho testy?). Reality show o ničem, pro babky na vesnicích, které chtějí vidět nějaké "skutečné drama". Je to trapné parazitování na rodinách, uplácení a snaha o to, být populární a sledovaný. Ubohost, za kterou by se měla stydět i TV Nova. ()

jasanka

První epizody se mi docela líbily. Postupně šla ale kvalita dolů. Chystá se nová řada, tu už bych asi nesledovala. Před šesti lety ale dobrá zábava. ()

Brusíček odpad!

Nelíbí se mi že nejde o spontánní děj, ale o nadiktovaný ve kterém se mají všichni naoko shádat aby to přitáhlo více lidí k obrazovkám. A tohle já rozhodně nepodporuju, jelikož je to umělé. 0%. ()

Everyone

Unikátní realistická, až naturalistická, jistě sociologicko-ekonomická a zejména psychologická sondáž k svérázným, marnivým, povrchním, hloupým, pohodlným, hysterickým, psychicky labilním a jiným jedincům, kteří jsou konfrontováni s opačnou polaritou světa, než v kterém žijí oni sami. Tragikomedie reality je na výsost přitažlivá. ()

tyna97

Jak se pobavit nad zkaženými životy ostatních, okukovat nehezký vzhled jak jejich, tak jejich domácnosti, poslouchat, jak to mají s rodinou těžké, jak je nikdo neposlouchá, jak jsou na všechno sami (samy) a sledovat, jak jsou za peníze schopni vlézt kamkoliv. Proč ne, když jim to za to stojí? ()

theSaint

Hodnocení u dna, ovšem všichni na to čumí. Neviděl jsem v životě jediný díl avšak pobaveně čtu komentáře, které zatracují onen pořad i přes to, že jsou jeho diváky. Tomu říkám ironie. ()

kacirek_

Podle mě celkem na NOVU zdařilá reality show, já se u toho bavím. Osobně bych do toho ovšem nikdy nešla - 50 litrů není zase tolik, že. A představa, že by se ke mě domů dostala nějaká občanka tmavší pleti, mě děsí, ovšem ještě více mě děsí představa, že já bych se dostala do její jistě velmi početné rodiny (to bych se pak asi taky rozbrečela:-)). Pár dílů podle mě jistě stojí za shlédnutí (věřící z Moravy-lesbičky z Prahy, vegani, návštěva Zakarpatské Rusi či potrlhý katolík), ovšem některé jsou taky o ničem, to nezapírám. Ale věřím, že kdyby dávali po 22hod. verzi jen pro dospělé, tak ta by měla asi větší sledovanost, zejména mezi muži... ()

mackey

Tuhle sérku lze lacině odsoudit už jen za to, jakej námět vytěžuje. Ale ruku na srdce, (nejen) díky týhle sociologický sondě si jeden uvědomí, proč je tahle země v takovejch sračkách a proč nejspíš budeme ještě hodně dlouho vzhlížet za hranice a čekat zázrak. A ne, komunisti za tohle opravdu nemůžou. Podnikatelský baroko ale určitě. ()

Ydrosten odpad!

Přijít mi do MÉHO baráku cizí fuchtle , která v životě nevyděla lopatu jinde než na obrázku , a začít mi tam dávat moralní výprask o tom že něco dělám špatně , okamžitě na ni podávám žalobu za poškozování dobrého jména sbalím jí kufry a vyhodím z baráku takovým fofrem že by kamraman a režisér nesthly říct ani " AKCÉÉÉ " ( kameramani a celej ansámbl by letěl za fuchtlí tak o 10 vteřin později ) .Je celkem zajímavé , že do takových pořadů , lezou lidi , kteří mají 90 pytlů problémů a ještě jeden nesnáší toho druhého. V mém okolí a ani tak nějak mezi ostatníma lidima třeba v práci , jsem ještě neviděl nikoho , kdo by měl doma takový problémy. Je mi jasné že do podobných pořadů asi nedaj obyčejnou českou rodinku bez trablů , ale musím říct že jestli tohle má být obrázek třeba o tom jak vypadá průměrná rodina v ČR , tak zahraničním divákům , nedáváme zrovna pěkný obrázek. Když už i moje drahá polovička naznačila že je to ubohost na Entou , tak to už je opravdu co říct. ODPAD jak vyšitej. ()

Hubis_

Abych řekl pravdu tak já se u téhle kraviny občas docela pobavím.Je zajímavé jak některé rodiny žijí a člověk si pak uvědomí,že je rád to co má doma. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů