Pořad na pomoc zvířatům. (oficiální text distributora)

Phobia

Hvězdičku za to, že mám ráda zvířata. Hvězdičku za to, že tímto způsobem mohou někteří opuštění psi (dříve i kočky) získat trochu lásky. Hvězdičku za to, že navzdory časté trapnosti projevu Srstky jde zkrátka vidět, jak zbožňuje zvířata (Kubiška mě s*ala těma rukavičkama, aby se náhodou nemusela těch špinavých psů dotknout holou rukou, a taky psy často držel na vodítku někdo jiný). Kultovní Srstkova věta: "Je to hodný pejsek, miloučký, akorát nesnáší ostatní pejsky a děti. Taky nemá rád kočičky a trhá slepice..." 55% ()

cheyene

"Jmenuje se Dan...Já mu říkám Daneček....Vidíte jak kouká?" Dávám 3*, protože šlo o záslužný pořad...i v uspěchané době je třeba najít si čas na pomoc zvířatům. ()

paascha

No, svůj smysl to určitě má, význam taky, těm nebohým zviřátkům je třeba pomáhat, ale já se na to dívat nemůžu. Já už jsem si kocoura z pasťáku vzal, takže jsem si svůj díl splnil. A co vy, chcete je? ()

Hromino

Kult České televize, tradičních hlášek Zdeňka Srstky a nudné Marty Kubišové. –– „No podívejte, takový pěkný kříženeššek! A jak je milej, hravej! Jen se podívejte na ty jeho krásná ošišška! No není k seššrání?” ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Efekty 5/10/// +ty roztomilý a někdy smutný zvířátka, určitě oba průvodci pořadem -čistě jen záležitost pro určitou skupinu diváků/// Pořad na kočičku a taky pro pejska :-))) Ale teď vážně: nevím do jaké míry, ale myslím si, že tohle je užitečný pořad. Je to způsob jak něco udělat pro ty němé tváře. Pořad jsem nesledoval pravidelně. Dokonce jsem ho ani nevyhledával, ale při tak dlouhé životnosti pořadu nejde aby jste si ho nevšimly. Je pěkný, občas zábavný, můžou ho vidět děti...jen jsem si někdy připadal jak v autobazaru :-(/// Celkem 55%/// ()

kingik

Malej, hezkej, šikovnej, ale nehodí se k dětem. Volejte 911 nebo 1180 a můžete si pro prvotřídní opelichance přijít osobně. A kdybyste doma měli nějaké žrádlo, tak je přineste pro Kubišovou a Srstku. Našli jsme je minulý týden přivázané u stromu. A v útulku v pražských Bohnicích jsme jim poskytli prvotřídní komfort. V neděli se pro tyto dva mazlíčky nestavujte. Máme zavřeno. Mé hodnocení: 20% ()

Anderton

Ksicht, vyzáž, charizma a hlavne hlas Zdenka Srstku je neuveriteľný. Klasický slon v porceláne. Keď budem chcieť psa, tak to začnem (možno) pozerať. Srstkovým zverencom potom neodolám. ()

MikeCool

TV-pořad. Dominanta tohoto pořadu je bezpochyby Zdeněk Srstka. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 40% (2*) | ()

Smok

Ako prínos pre zvieratká je tento formát za 5, ale ak mám hodnotiť filmovú kvalitu, alebo mieru zábavy, tak odpad. Takže budem diplomatický. ()

WANDRWALL

O vztahu člověka a psa. Pejsci jsou nabízeni jako na tržišti a kdo chce pejska, tak má šanci. Ale musí to být hodný člověk! Zajímavé charakteristiky pejsků. ()