Fajt odpad!

Zpočátku skvělý pořad, ale nyní se z Moravce stal namyšlený, otylý a zaujatý moderátor. Proč v neděli mám v tomto nejsledovanějším programovém čase, sledovat člověka jiné orientace, který neměří všem stejně. ()

PaulCZE odpad!

Patetický soudruh a kolaborant Moravec ve svém růžovoučkém termostudiu přináší kýbl lejn z Kavčích hor a dodává i některé vlastí. Neodolatelná kombinace pro všechny dekadentní a jinak vyšinuté osoby. ()

tatopulos odpad!

To nejsou otázky, to je manipulativní návod, jak správně myslet podle pana Moravce. Pan Moravec ukazuje v jakém žije veřejnoprávním skleníku. V každém pořadu je vidět, kdo jsou jeho favorité a koho nemá rád, tomuto ideologickému nepříteli to dá řádně sežrat. Názorové oponenty kárá jako učitel ve škole, zkouší je, opravuje, dává jim najevo svou veřejnoprávní moc. A naznačuje, že v budoucnu by se s ním v politice dalo počítat, že by měl zájem. Podle kodexu ČT se tomu říká vyvážené a objektivní vysílání. Pokud ovšem berete Českou televizi ne jako nezávislého moderátora, ale jako dalšího zástupce určitých politických konvenčních mainstreamových názorů. V posledním pořadu jsem se dozvěděl, že Václav Moravec byl povýšen na nejvyššího soudce, vytváří nejen správný názor, ale za co má kdo nést názorovou odpovědnost. A jak se bude mluvit u vás doma ? ()

Beckett

Pokud jde o publicistiku, tak kvalitě tohoto pořadu se za celou existenci českého televizního vysílání nikdo ani nepřiblížil. ()

yazik

Podobný pořad bez Moravce by tak vysoké hodnocení mít nemusel. Kvalitu tohoto pořadu zvedá právě pan Moravec, což je hlavní důvod, proč tento pořad občas sleduji. ()

xLOBOx

Kvalita moderátora vysoce převyšuje úroveň hostů. Na druhou stranu, podívejte se např. na některé anglické podobné pořady a hned Vám dojde, že to opravdu tak skvělé není. Stejně je to to nejlepší v ČR (bohužel). Největší problém vidím zase v té naší politické "elitě" podle které to musí být nastaveno - kdyby se ptali přímo a na věci které nás ("obyčejné lidi") zajímá, pochybuji, že by politici vůbec přišli.. ()

simon111

Musím říci, že OVM nepovažuji za nejkvalitnější počin v téhle kategorii. Šimůnek měl Partii na Primě o třídu víš. ()

magu

vpravo hore čítam: "tento film jsi nehodnotil". No samozrejme, pretože to nie je film! Tak čo to sakra robí na csfd!!!??? ()

Oudis

Z mého pohledu výborný publicistický pořad. Pan Moravec si s nikým servítky nebere a dokáže být nestranný, což se mi na něm líbí. Umí dostat politiky do úzkých, tak chytře, že to žádný jiný moderátor u nás tak dobře neumí. Celá redakce odvádí výbornou práci, protože dokáží podat stručně a jasně ucelené informace o jakékoliv zprávě. ()

JosefIII

Tento televizní pořad podle mě dokonale řeší dění v české republice a i mezi lidmi a mezi politiky. Podle mě moc užitečné já se na tento TV pořad rád dívám. ()

walkingdead odpad!

I pologramotný BlackOta věděl, že moderátor má pořad moderovat a ne v něm prosazovat své vlastní názory a stavět se v diskuzi na stranu svých oblíbených politiků proti jejich oponentům (jak Moravcovi ostatně předvedla i Witowská v prezidentské debatě, kde "hádky" kandidátů pouze usměrňovala a nedělala z toho souboj 2 na 1). Zbytečný pořad, snad i Sedmička s Vávrou byla lepší. ()

Kanee odpad!

Pan Moravec (Václav Moravec), jakožto zakomplexovaný moderátor, který byl zřejmě v mládí diagnostikován ADHD a kdo ví čím ještě, účinkuje od roku 2004 v Talk-Show Otázky Václava Moravce. Nechápu, jak na tyto rozhovory, debaty, může někdo koukat bez nutnosti tam dojít a jednu mu natáhnout. To není snad ani možné, jelikož tento moderátor je nestranný asi jako celá ČT dohromady, což z této Talk-Show dělá hodnotný seriál asi jako celá stanice TV Barrandov, to už bych radši dokoukal ty výplody co tvoří Jaromír Soukup a ta jeho partička nevzdělanců, než tohle. Opravdu, děs a hrůza. Chce se mi zvracet a hádám že zácpu z této žumpy budu mít ještě do nového roku. ()