Krchy odpad!

Jednak to tady nemá co dělat a jednak se Moravec chová spíš jako fracek než jako ostrý moderátor politické diskuze. O nestrannosti si může jenom zdát, jeho občasná umanutost a hysterické záchvaty jsou na pěst a co si začal zvát Paroubka, tak jsem na to přestal koukat úplně - vypadalo to totiž, že mu každou chvíli samou servilitou přeblafne a toho pohledu jsem se opravdu děsil. ()

mackey

To, že je to nejkvalitnější politickej debatní pořad u nás nijak nemůže ovlivnit to, že je i tak především poslední dobou těžce podprůměrnej, naprosto předvídatelnej a jednostrannej (ostatně jako celá produkce čt). Před pár lety by to bylo na čtyři hvězdy, za rok za dva to bude regulérní odpad, pokud teda sám Moravec nepochopí, že participovat na týhle mrtvole mu nic dobrýho do budoucna nepřinese. ()

Hubis_ odpad!

Nesnáším politiky,tudíž tohle hodnocení.Jejich předem připravené žvásty mi lezou krkem a ještě když se začnou hádat to už je vrchol. ()

kkarx

Přiteplený nartěnkovaný Moravec je k smíchu a k tomu je naprosto otřesný moderátor. A právě moderátor je ten, kdo z velké části (ne-li zcela) určuje kvalitu podobného pořadu. U nás je kvalitních moderátorů asi tolik co dobrých politiků a podle toho to také vypadá. ()

BeranSon

Politika není můj šálek kávy a tento pořad nepatří mezi pravidelnou relaci, kterou sleduji, tudíž nebudu hodnotit jeho postoje, názory či debaty, spíše se chci zaměřit na kvalitu a noblesu s jakou je do patřičné míry natočen. To cením, ale jak již říkám dílů jsem moc neviděl a tak si myslím, že tři hvězdy jsou pro mě pocitově střední hranicí, kterou rád udělím. - 5/10 - ()

animario

Přes všechen hate v komentářích bez debat pořád jeden z nejpřínosnějších diskusních pořadů na aktuální témata v tv (hovořím o český, ostatní nemaj váhu). Můžete VM nenávidět, ale co se informovanosti, tématický připravenosti, všeobecným přehledu a schopnosti režírovat debatu týká, nemá Vašek téměř konkurenci. (Výtky vůči neobjektivnosti, jednostranný volbě hostů a podobný lichý kecy na adresu Čt si můžete složit do matrjošky a nacpat do řitního otvoru, soudruzi). ()

Jerryy

Občas z tohoto pořadu nějaké "MOUDRO" zaslechnu, ale už hooodně dlouhou dobu ho nevyhledávám. Možná je to taky tím, že už pár let vyhlížím období, kdy tahle sestava nemocných modrých ptáků odletí do teplých krajin a nikdy se nevrátí zpět. :-P ()

Redix odpad!

Nějak nechápu to vysoké hodnocení. Moravec alias Termobratr je trapnej. Nejdřív z pořadu odejde s tím že toho má dost aby se nakonec zase vrátil. Pořad sám o sobě je možná zajímavej pro lidi který baví politika ale pro normálního člověka je to k zblití. ()

Lipi21

Václav Moravec je opravdu moderátorská špička... minimálně jednu hvězdičku musím strhnout za to, že Česká televize prakticky nedává příležitost projevit se neparlamentním stranám. To už je minulost. Václav Moravec je už zaujatý jako většina ostatních moderátorů a jeho otázky jsou někdy opravdu pitomé. ()

cogi

Dostalo by to víc hvězdiček, kdyby nebylo na moderátory poznat jeho zaměřenost a nedával více prostoru svým "oblíbencům" ()

Stíba

Z počátku jsem měl Václava Moravce jako zdatného moderátora politický debat rád, nyní už však o něco méně. Nevím zda to klást za vinu politikům a faktu, že právě oni jeho popularitu stahují nebo něčemu jinému. První skutečnost je asi nevyvratitelná ale to, že si Václav Moravec občas trošku přihřívá svojí polívčičku podle mě také není úplně nepravdivné. I tak je to asi určitě nejlepší politicko-publicistký pořad našich obrazovek na který se čas od času rád podívám. ()

Mukunda

Pan Moravec sice působí jako inteligentní člověk (a zřejmě jím i je), nicméně toto je zase jen o tom, že novinář určuje, jaká politická témata se ve společnosti diskutují. Většina národa nemá k politice jiný zdroj než jsou média, která tak určují, jaká politická témata jsou na pořadu dne. Diskuzní pořad, do kterého jsou zváni politici by měl být oním okénkem, kdy političtí soupeři debatují o tématech, která oni považují za závažná a hodná diskuze. Bohužel jím není, i zde jsou jim témata určována. Dosah tohoto vlivu je u tohoto pořadu o to horší, že je považován za kvalitu, standard, na který se lze spolehnout pokud jde o politickou informovanost, čímž ovlivňuje politickou situaci mnohem více než jiné, případně než zbytek médií. Tento pořad (ale nejen ten) je to, proč někteří hovoří o mediokracii. Novinář má informovat a moderátor moderovat, ne vytvářet diskuzi. ()

S.Robie

Jak napsal skrblík- dnešní politickou scénu opravdu nemusím, proto je vhodné, že je tu někdo jako VM, který se dokáže ptát narovinu a na opravdu štiplavé otázky... Nicméně pravidla služného chování a komunikace- alespoň si neskákat do řečí, tak bohužel nefungují ()

Koprska odpad!

Ne nadarmo brněnští (a tuším že i další) politologové nesnáší Moravce a jeho diskuzní pořad, bezdůvodně také nevyplývají na povrch zvěsti, že pan modrátor je namyšlený... Pořad čistě diskuzní a sdílím názor těch brněnských odobrníků, že s politikou to nemá co společného, že pan moderátor je opravdu jen ,,moderátor" s naučenými frázemi... I když je smutné, že českých vodách to na oko vypadá jako solidní nadprůměr... ()

vera27

Ať se jedná o jakékoliv téma, pan Moravec se ho vždy snaží rozvést do detailů. Schopnost řešení určitých probémů s politiky, kteří se neustále snaží prosadit ten svůj názor, zvládá perfektně a s nadhledem. Nebojí se odporovat a útočit a o tom to je. Cenu Týtý si rozhodně zaslouží... ()

FOCKE_WULF odpad!

Politika mne zajímá, ale na toto se dívat nemohu. V.M. i z nejzajímavějších témat dokáže udělat nudnou bramboračku. Nevím, co to s ním je, snad je moc konformní, těžko říct. Pod záminkou korektnosti nikdy nevyhrotí spor s politikem, je to takové o ničem, ale to už se dostávám na tenký led, protože mně vlastně připadá, že celá publicistika na ČT je tak trochu cinknutá, moc krotká, vstřícná víc k politickým křivákům než k voličům. A lepší, objektivnější médium, které by politikům pořádně zasolilo, asi (určitě) nemáme. V podstatě je to ale systémová chyba, u nás v ČR jsme si politiky nechali přerůst přes hlavu, nechali jsme je zvlčit a už se asi nenajde žádný publicista, který by je asertivně kladenými otázkami vyfackoval zpátky do stavu pokory a submisivity před voličem. Ještě mne napadla jedna věc - rádi píčujeme na adresu Ruska, jak tam není demokracie a jak tam má Putin média pod palcem, nabízí se ale otázka, jestli to u nás není jak přes kopírák? U nás přece taky vládnoucí elity nedopustí, aby tu byla svobodná, k politikům maximálně kritická veřejnoprávní televize. ()

Drakenovec

No to je neuvěřitelné, kolik nových věcí se dozví člověk, když sleduje takový pořad. Samozřejmě některé věci jsou na tomto pořadu velice vtipné jako např. že si neustále skáčou do řeči ať už účinkující mezi sebou anebo i samotný Václav Moravec mezi učínkujícími. Ale jinak chválím moderátora za jeho výkon, režie taky dobrá a i samotná nápň pořadu je dobrá, možná že 120 minut může být pro někoho poměrně dlouhá doba, ale když se baví o nějakém tématu, které vás zajímá, tak můžu jenom vřele doporučit sledování tohoto pořadu. ()