vasek.raul

Tak s panem Moravcem je tento pořád opravdová špička. Pro mě překvapivě a to příjemně si tento pořad drží stále vysokou úroveň. Mohu jen chválit, zvlášť když se na pořad dne dostane pro mě oborově zajímavé téma, pak si opravdu rád poslechnu... ()

jenprodnes

Výborný publicistický pořad, jen bych vyměnil dříve zajímavého, bohužel dnes již značně vyhořelého moderátora.. Když tě to Venco nebavi, tak se na to vyser.. ()

mamutt

Tento pořad shledávám nesmírně užitečným a pokud někdo tvrdí, že je hrozné co si v něm politici dovolují pak by si měl uvědomit, že pro něj už ten pořad vykonal co měl a tedy, ukázal, že páni politikové nejsou na svých místech právoplatně a je tedy na něm aby je příště nevolil. Televizní komentátor s tím jací politici jsou neudělá nic, může jen poukázat. ()

HennessyVSOP

Ono to sice souvisí s politickou scénou u nás, ale prostě tenhle pořad tu není pro lidi ale pro ty šašky co do něj lezou. Moravec je nestranný jak levá bota. Asi nejlepší komentář k tomuto má Enšpígl, tak se nemá smysl opakovat. ()

Jack_F.

Moravec si myslím není žádný partajní klaun, ale člověk s rozumem a názorem a to se některým zdejším určitě nebude líbit. ()

superzurda

Tento pořad mě naučil jednu věc. Demokracie slouží k tomu, aby si lidé mysleli, že jsou svobodní, avšak jsou bezmocní, aby zatočili s lidma, kteří jim vědomě lžou a okrádaj je o peníze. ()

Dino13

Bohužel Moravec s úrovní politiků neudělá nic... Nicméně jeho publistický pořad nám jasně ukazuje, na které úrovni to jsou.. Sám Moravec však pořad a diskuzi dokáže vést. A to je pro typ tohoto pořadu zcela zásadní. ()

easer07 odpad!

Politický odpady, na to se nemíním dívat, jednou jsem se na to podíval a opravdu nesmyslný pořad, tohle opravdu je humus, poslouchat tam, jak se Babiš a Kalousek hádají. ()

zvolsi

Velice potřebný pořad, který by se dal využít k opravdu důležitým věcem. Ovšem v podání štábu kolem Václava Moravce a hlavně podle kladených otázek Václava Moravce je z toho bulvár na úrovni Blesku :( ()

Kub21

Žádný lepší pořad o politice v České republice neexistuje.V pořadu je vidět ,že pan Moravec politice rozumí.Nevidíme tu slabé chvíle, kde tomu bývá v každém živém vstupu na Nově.Řekl bych ,že tento pořad je pro ČT tak klasický ,že už prostě nejde zrušit.Doporučuji lidem ,kterým není politická situace lhostejná. ()

TunoNegro

Pořad, který je čím dál tím více opepřený různými technickými vymoženostmi a líbivými prvky, které sráží úroveň věcné diskuze a akorát natahují čas. Václav Moravec, známý úderník z bývalé české BBC (dnes rádio Česko) se v OVM stává nevýrazným kladačem nedůrazných otázek, který si do studia s oblibou zve soudruhy Filipy a další stalinistickou verbeš, kterou bez nevybíravých otázek a poznámek nechává pronášet agitace. Moravcova "nekonfliktnost" pak vyvstává na povrch s přítomností doktora Ratha či Paroubka, kteří se ve studiu chovájí jako burani, kterými skutečně jsou a prochází jim bez větších potíží neustále skákání do řeči, demagogické odpovědi a bezdůvodné hrozby odchodu ze studia (video konference), načež se v příštím díle pánové opět objeví. Bohužel, princip moderované diskuze přímo ve studiu (neodehrávající se prostřednictvím audio-vizuálního přenosu jednotlivých aktérů, kde se nikdo z nich pořádně nedostane ke slovu, natož pak k reakci), který by třeba nemusel trvat 2,5 hodiny, padnul na úkor výše zmíňovanému. Smutné je však konstatování, že na české televizi přes to všechno lepší politická diskuze není. ()

Agent008

Vždy perfektně připravený a propracovaný pořad se skvělým - nejlepším moderátorem v českých vodách. Václav Moravec je člověk se všeobecným přehledem který dokazuje v každém díle. ()

e-pilot

"Pane premiére, už mlčte...!" Kterýpak z moderátorů má takovou odvahu, aby tohle řekl? V Česku je jen jeden. ()

Ounak

Nejlepší pořad o české politice, ale pořád pořad český a kvalitativně dost slabý. I když se na něj pravidelně dívám , nemohu hodnotit jinak. ()

wewrka

Na začátku byl na hvězd pět, ale upadá to upadá, začněte si zvát politology, filozofy, ekonomy, sociology ať komentují politiky... a ne politiky. Václave, je mi to líto, ale u mě za 2 (hvězy...) ()

Voxel odpad!

Proti sobě sedí politici/mafiáni a předhánějí se v argumentech proč je jejich strana lepší než oponentovo a jak jim záleží na voličích, obecném blahu, nízké ceně chleba atd. bla bla bla... Navzájem si často skáčou do řeči a moderátor je chvílemi bezradný, navíc se vyhýbá nepříjemným otázkám. Takové diskuze jsou k ničemu. ()