Noviik

Tak tohle můžu. Václav Moravec je vážně profesionál a jakkoliv nemusím české (nejenom) novináře rejpaly, tak jeho mám vážně rád. To nejlepší co na našich televizích ohledně politiky můžete vidět. ()

MJMilan

Václav Moravec je frajer. Myslím si, že jako jeden z mála českých moderátorů to vzal za ten správný konec a že svoji práci zvládá perfektně. ()

WinnJets odpad!

Kdysi před lety jsem pořadu udělil 4 - hvězdičky a myslím, že naprosto zaslouženě, ovšem to jak účelově a tendenčně bývá v současné době veden, je jedna veliká ostuda. ()

AntonG.

Rozhodně nejlepší pořad zabývající se politikou u nás. Jenom se mi v poslední době zdá, že chce mít Moravec v pořadu co nejvíce hostů a proto čím dál častěji používá všelijaké telemosty atd. Jenže pak se mu celý pořad začíná rozpadat, protože si respondenti začnou (oprávněně) stěžovat na prakticky nemožnost normálně a objektivně diskutovat. ()

TomStall

Pamatuji si, když Václav začínal moderovat tento svůj pořad, jak se musel rvát o každou známou tvář. Z nočního vysílacího času se postupně propracoval až na nejsledovanější politický diskusní pořad v ČR a politické star si dnes dokonce naštvaně dupou, když nedostanou k Václavovi pozvánku. Velký osobní Moravcův úspěch - a to především díky jeho přehledu, pohotovosti, smyslu pro humor a v neposlední řadě tomu, že se nebojí do věcí veřejných pořádně šťourat. ()

SniperG1

Nemám rád politiku a vše kolem ní, ale na otázky Václava Moravce se vždy rád podívám, protože dává těm našim velkým nenažraným pánům politikům pěkně pokouřit a uvařit se ve vlastní šťávě !! Normálně bych dal 2* , ale za skvělého Vencu, který mimochodem pochází z Letohradu jako Já dávám o jednu hvězdičku navíc... 55% ()

SG_ever

Mladý a úspěšný moderátor (publicista) Václav Moravec je asi tou nejlepší volbou pro televizní diskusní pořad. Zábavnější a přímejší politickou "show" si umím představit snad jen s Davidem Krausem, ale kdo by mu tam přišel když uvážíme jeho činost na F1. (85%) ()

Endyis

Musíme se také z části poklonit Václavu Moravcovi, je to jediný pořad, co se politiky týče, na který se dá dívat a větší profesionalitu a připravenost, než kterou předvádí Moravec jsem snad neviděl. Politici jsou v hodně případech z jeho pitvání docela v prdelce. S Pečínkou dva nejlepší politický publicisti na české scéně... ()

kurcatovium

Ano, ano... Moravec je extra třída, možná je některými zdejšími hodnotícími dokonce obřadně uctíván, kdo ví? Bohužel to nestačí... Pořad zkrátka v téhle prohnilé zemi doplácí na "ty druhé" ve studiu. ()

PavelR

"A o jakých tématech se po dnešních otázkách začne mluvit"? To vážně netuším, ale nejspíš to moc nebude o tématech z těchto politicko-servilních diskusí. ()

T-pack

Mám chuť něco hodnotit, jen abych se vyhnul učení, a z tohodle pořadu jsem, myslím, viděl dost na to, abych hodnotil. Václav Moravec je skvělý, což o to. Ale pořád je to jen politický diskuzní pořad a ten mě nebude bavit nikdy dost ani na čtyři hvězdičky, natož na pět. A krom moderátora je jediný další důvod, proč ten pořad občas nechám běžet, že v neděli v poledne obvykle není co dělat, než sedět na gauči a čučet na televizi a v neděli v poledne nic jiného prostě nedávaj! ()

oveckaoa odpad!

66 procent k dnešnímu dnu to jakože vážně jakýkoliv soudný člověk tomu nemůže dát více než 1 hvězdu. ()