Velmi otevřené rozhovory jedné z nejkontroverznějších postav českého kulturního nebe s jinak uzavřenými hosty. V talk show Jan Saudek vyzpovídá např. Báru Basikovou, Jana Hřebejka, Josefa Vojtka, Báru Nesvatbovou, Jiřího Berouska, Táňu Kovaříkovou, Štěpána Mareše a další. Na seznamu uvažovaných hostů nechybí ani Eva Holubová nebo Vilma Cibulková, architekti Jan Kaplický a Bořek Šípek nebo herec Oldřich Kaiser a počítá se rovněž s pornoherci Paulou Wild a Robertem Rosenbergem. (TV Barrandov)

NinonL

Jan Saudek mi vždycky připomínal Hannibala Lectera. S chutí povečeřel játra svého přítele a jede se dál. Hvězdičky dám za snahu a proto, že se mi líbí slizounci. Pořad ale nevyhledávám. ()

ivishka odpad!

Nejhorší talk show na světě!! Nikdy v životě by mě nenapadlo, že se bude Jan Saudek cpát i do telky - bohužel opak je pravdou. Televize Barrandov mě nechává chladnou co se týče vysílaných filmů a pořadů, jelikož na ni přepnu jen ojediněle, když si náhodou zapnu televizi a to je jen někdy. Bohužel jsem viděla tuhle talk show a brutálně mě naštval Saudek, když cokoliv co host řekl nějákým způsobem zhodil nebo podivně a nevtipně okomentoval. Nejlepší je jeho skákání do řeči a po většinu pořadu neprůhledné černé sluneční brýle - nešvar moderní doby přenesený do televizního pořadu mě jen utvrzuje v mém právoplatně zvoleném hodnocení ODPAD! ()

rakovnik odpad!

To, že Jan Saudek je sebestředný ...píp... vím, aniž by mě o tom musel přesvědčovat ještě v samostatném pořadu o jeho egu. Mimochodem, egu nějakým traumatem zjevně narušeném. ()

cariada

Saudek je blázen a tady to předvádí doslova, no co taky po umělcích chtít. Přesto je to místy vtipné, jen by mě zajímalo jak dlouho mu to vydrží vzhledem k jeho věku. ()

sheldonka.

Jan Saudek mi nikdy nebyl sympatický a jeho "pokus" o talkshow se nevyrovná výbornému humoru, který vždy předvádí Jan Kraus. ()

PollyJean odpad!

"Velmi otevřené rozhovory jedné z nejkontroverznějších postav českého kulturního nebe s jinak uzavřenými hosty." A to jako vážně??? ()

Lukoboss

Janu Saudkovi se asi rozbil foťák nebo ho už to focení nebaví, protože jinak si nedovedu vysvětlit, proč vlastně vlezl do takovýho pořadu. Dneska si evidentně může udělat talkshow kdokoliv, ale jaká bude kvalita, to záleží právě na moderátorovi, kterej prostě musí být zdatnej a ostřílenej v tomhle oboru. A to pan Saudek teda rozhodně není. ()

Paity

Honza Saudek by se měl držet toho co umí. Fotit nahé tlusté ženské. Talk-show je však zcela něco jiného. Celkově se snad na tom nepovedlo všechno, kulisy, nasvícení, skladba pořadu, témata.... snad kromě pozvaných hostů. ()