Peter Klaven (Paul Rudd) je úspěšný realitní makléř, který se zasnoubí s dívkou svých snů Zooey (Rashida Jonesová). K velkému zděšení však zjistí, že nemá žádného blízkého kamaráda, který by mu mohl jít za svědka. A tak se pustí do pátrání po opravdovém příteli. Po řadě bizarních a ponižujících setkání Peter potká Sydneyho Fifea (Jason Segel), šarmantního a zábavného chlapíka, s nímž si okamžitě padne do oka. Ale čím více se oba naprosto odlišní muži sbližují, tím více trpí vztah Petera a Zooey. Peter je nakonec nucen volit mezi svou snoubenkou a novým nejlepším přítelem v příběhu, který se tak stává komickou úvahou na téma, jaký je skutečný význam přátelství. (HBO Europe)

Lucie505

Jasona Segela mám ráda a u filmu jsem se celkem dobře bavila. Výjimečně mi nebylo jednoznačně jasné, jak to vlastně dopadne, což je taky u romantické komedie nevídané. Za mě ano. Byla to zábavná oddychovka, kterou můžu směle doporučit! ()

frannyberry

Jde o hodně povedenou komedii, která není romantická ani tak s ohledem na vztah hrdiny a jeho nevěsty, ale především tím, jak nahlíží na chlapské přátelství (naprosto heterosexuálním způsobem, nutno dodat). Oba "kámoši" jsou hrozně sympatičtí a naštěstí nejsou redukovaní na figurky. Příjemná podívaná ()

phoenix9

S týmto filmom mám kus problém, pretože prvykrát sa mi páčil , ale po druhov vzhliadnutí to bolo o dosť horšie . Tretiu hviezdu dávam za Jason Segel-a ktorý tu podal super výkon. 50 % ()

katikka

Jason Segel je sympaták, ktorý oživý aj nie až tak zábavnú komédiu. Vskratke príjemné pozeranie, vzťahovka bez núteného slaboduchého humoru, ale zasa žeby som sa extra bavila nemôžem povedať. Taký nezapamätateľný príjemný priemer. ()

sun.eagle

Když má člověk správnou náladu tak se u toho dá dobře pobavit. Ale nějaké hlášky nebo gagy které by mě dostali do kolen se nekonali. Nemyslím že bude trvat dlouho než se mi film vykouří z hlavy. ()

somme

Puvodne znam Paula Rudda fakt jen z podobnych romantickych komedii a jako ok, ale po Ant-Manovi? Ne a ne. Skoda ho tady. Jedine vtipne sceny s Thomasem Lennonem, ten nezklame :D! ()

BR23

Ničím neurážlivý snímok, ľahká a nenáročná atmosféra, humor primeraný, herecké obsadenie: nemôžem sa sťažovať: Jason Segel je mi sympatický už od HIMYM, Paul Rudd je mi sympatický už od Priateľov a nedávneho Antmana. Chýba trochu akcie alebo pútavosti alebo jak to nazvať ale inak dobré.... som rád že to nezašlo do fekálneho humoru (iba dva-tri krát), čo sa podobným filmom dosť často žiaľ stáva. Skrátka naprosto normálny film o hetero chlapíkoch čo sa skamarátili. Jedine jediná výtka- viem že je to len film a tak by to nedokázalo obsiahnuť celú históriu ale zišlo by sa keby sa tí dvaja kamaráti poznali o trochu dlhšie a nie len nejaký týžden. To len čo sa autentickosti týka ale inak good. Spokojných 80% :) ()

Oxytocin

NEKOUKAT s dabingem. Film je mnohem lepší v původním znění (pisklavý hlásek kámoše z posilky, ...). Paul Rudd se bude ženit. Zjišťuje, že nemá žádné kamarády, s kterými by si rozuměl. Natož aby měl někoho, kdo mu půjde za svědka. Začne si "hledat" někoho, s kým by si rozuměl a kdo mu bude na svatbě oporou. To je hlavní děj... v pozadí však stojí jiná zápletka z běžného života, kterou si ne každý může uvědomit. Život P.Rudda se změní tím, že má kámoše. Začne se chovat jinak, slyší jiné názory, má důvěrníka ... hlavně ve scéně na koncertě se ukazuje životní pravda. Chlap s chlapem si dokáží ve spoustě věcích rozumět zcela jinak a lépe než se ženou. Snoubenka začíná řešit sračky v podobě toho, že ho ztrácí a že se chová jinak... Jebu na to. Přes pár trapných momentek (např. slangové výrazy pro nekonečné loučení se do telefonu a hláškami "brzy navi",...) má tenhle film humor, dobře odvedenou hereckou práci (např. "Han Solo Berger"...) a uspokojivou délku, a proto dávám nadprůměrné ohodnocení. ()