Peter Klaven (Paul Rudd) je úspěšný realitní makléř, který se zasnoubí s dívkou svých snů Zooey (Rashida Jonesová). K velkému zděšení však zjistí, že nemá žádného blízkého kamaráda, který by mu mohl jít za svědka. A tak se pustí do pátrání po opravdovém příteli. Po řadě bizarních a ponižujících setkání Peter potká Sydneyho Fifea (Jason Segel), šarmantního a zábavného chlapíka, s nímž si okamžitě padne do oka. Ale čím více se oba naprosto odlišní muži sbližují, tím více trpí vztah Petera a Zooey. Peter je nakonec nucen volit mezi svou snoubenkou a novým nejlepším přítelem v příběhu, který se tak stává komickou úvahou na téma, jaký je skutečný význam přátelství. (HBO Europe)

Black3R

No tak táto komédia ma dostala, rehotal som sa až do roztrhania :D A námet? chlap ktorý nemá žiadných kamošov ?? no to by som povedal že nie je možné, ale Paul Rudd to dokázal a dal si "rande" s chlapom :) heh....100% ()

Mr.Roman

Dal som ich Kopačkám, dávam ich aj tomuto kúsku, hoci je to možno prehnané a po druhom dopozeraní pôjde dolu. Paula Rudda vôbec nemusím, Jasona Segela práve naopak, tentoraz však výborný obaja. Dosť netradičná (romantická?) komédia, hlavne ústredným motívom "bromance", ktorá na trhu veľmi chýbala. Bavil som sa bez prestávky, čo sa len tak niečomu nepodarí, príjemné prekvapenie. ()

jafuska

docela velké zklamání, děj celkem ušel, ale něco mě v tom chybělo více emocí, víc romantiky, ne každý film se musím opravdu povést, a tento bohužel moc ne. ()

vitac.

Při exování piva po partii pokru jsem si také musel jedno otevřít, no vzápětí mě skoro přešla chuť:) Oddechová komedie, která ve mně vyvolala několik hlučných salv smíchu (závěr druhého telefonátu s kámošem, přípitek mi byl jasný už po několika slovech atp.), na druhou stranu nic moc zvláštního či nového nepřinesla. Opět potěšil Thomas Lennon, kterého mám rád už od 17 Again a jestli mě někdo nepředběhne, tak mu napíšu biografii. Slabší tři, ale na relax ideální. P.S. Vydržte u závěrečných titulků, je tam malý bonusek. ()

jayman

Chlapská romantická komédia. Apatow bez Apatowa no zato so skvelým Jasonom Segelom a P. Ruddom, ktorému veríte všetko. I love you, movie. ()

Mire

Môže byť. V dobe kedy je Jason Segel so svojou postavou v istom seriáli dosť dlho na dne trápnosti je príjemné ho vidieť aj v niečom inom. Všetky tie trápne situácie, hlášky a napríklad aj to nesmelé spoznávanie medzi dvoma hlavnými aktérmi mi pripadalo ako zo života. Príjemný film. ()

subic

Po prvních velmi nudných a táhlých 40i minutách přijde na řadu "honimír" Sydney (Jason Segel) a děj hned začne být zajímavý. Jen kdyby Paul Rudd nebyl takový nemastný, neslaný, byl by to celkem zajímavý snímek pro chlapy. ()

LukeKiller

Konečne trochu niečo iné z Hollywoodskych fabrík mimo klasických vzťahov žena - muž. Čo takto muž - muž NieBrokebackMountain štýl. Čo keď ste dospelí, máte sa ženiť a nemáte žiadnych kamarátov? Segel - Rudd fungujú skvele a vrelo odporúčam. ()

PAVLIS

70%. Tahle komedie určitě nesedne každému. Jak kvůli mírně zženštilé Ruddově postavě, pohybující se občas na hraně trapnosti nebo pomalejšímu tempu vyprávění nebo mírnému „gay“ feelingu. Mě si ale získala poměrně originálním námětem, pohodovou atmosférou, několika vtipnými scénami nebo upřímnou Segelovou postavou. 28.10.2023 - ČSFD 65% / 70% IMDb. ()

Efreeti

Pohodová záležitost. Segel je kámoš kamošů, Rudd je gay od hlavy po tkaničky bot a Rashida Jones je eye-candy k pomilování. ()

yatan

cisty pohodes..nastastie sa tu vyvarovali scen - let everybody hear a celkom prijemne prekvapenie..cakal som uplny shit..Jon Favreau tu bol super.. ()

Blazis34

Příjemná komedie plná skvělých hlášek. Peter Klaven tak trochu pořádá casting na své kamarády a pozdějšího svědka. Vybere si vtipného a občas i nevyzpytatelného Sydneyho Fifa, který mu ve vztahu s nastávající ženou pomůže i uškodí svými keci a postará se asi o jedinou zápletku v tomto filmu. Kámoš k pohledání je tak trochu zvrácená komedie plná romantiky a vtipu, která se příjemně sleduje. Rozmýšlel jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami a nakonec dávám lepší tři hvězdy, protože mi toto dílo přijde takové nevýrazné a po pár dnech na něj asi zapomenu. ()

rafix

Docela dobrý a příjemný film. Ale byla to nuda. Ani jednou jsem se nepousmál. Je to slabé a hodnotím to 2 hvězdičkami. ()