Reklama

Reklama

Vyrazit si na dovolenou na krásný ostrov v Tichomoří, to byl původní plán Jasona a Cynthie. Prožívají vážnou manželskou krizi a v letovisku Eden Resort poskytují prý skvělou terapii pro páry. Jenže to má háček. Pobyt je neskutečně drahý. A tak přemluví své přátele, ať jedou s nimi, protože pak dostanou skupinovou slevu. Dave se svojí ženou Ronnie jsou přesvědčeni, že manželskou terapii vůbec nepotřebují, přesto se nechají nalákat. Přemluví Lucy a Joeyho i Shanea s mladičkou přítelkyní Jennifer. Netuší však, že prázdninový Eden resort vede podivínský manželský poradce Marcel, který rozpozná, že i v těchto vztazích to dost skřípe. Všechny donutí, aby na svých vztazích začali pracovat. Z uvolněné dovolené se tak stává peklo na zemi. Jenže nic nespojí tak dobře jako společný nepřítel, v tomto případě Marcel a jeho lidé... (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer

Recenze (272)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $70miliónovTržby USA $109,205,660Tržby Celosvetovo $172,450,423Tržby za predaj DVD v USA $38,155,474 //počet predaných kusov 2,477,598║ Ako dovolenka za $70miliónov"!!!" fakt zaujímavé, otrasný dej, suché gagy, .... zbytočnosť ako mraky. /35%/ ()

Payushka 

všechny recenze uživatele

Prostě ideální film na mrazivý, lednový večer. Tedy aspoň to byl zcela jistě záměr tvůrců. Natočit snímek o čtyřech párech procházejících krizí, které se snaží zachránit svůj vztah návštěvou speciálního tichomořského letoviska. Sluníčko svítí, všude kolem je pohoda, diváci se za břicho popadají, následuje sladký happy end, opona padá. Potlesk, prosím. ()

Reklama

Jordan 

všechny recenze uživatele

toto je príšerná, veľmi zlá komédia. v prvom rade nie je vôbec vtipná. príde mi to tak, ako keby vaughn s kamošmi chceli mať fasa dovolenku, tak si k tomu vymysleli film: napísali, zaprodukovali a zahrali a dali to nejakému druhotriednemu rutinérovi zrežírovať, aby si oni mohli už len užívať. trápne a nezmyselné. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Budování partnerské spolupráce v šest ráno?" V budování partnerské spolupráce nijak zvlášť nevynikám v jakoukoli hodinu, takže šest ráno by mi naprosto vyhovovalo. Horší je to s našimi přáteli, kteří po vynikající powerpointové prezentaci následků rozchodu a časového harmonogramu hledání nových partnerů, vyrazili do Ráje. Jel jsem s nimi, takže jsem zjistil, že Východní Ráj je rozhodně zajímavějším místem než Západní Ráj, že dlouholetí přátelé se pod zářícím sluncem stali králíkem, vlkem, včelou či oslem a že Monsieur Marcel by při urovnávání mého manželství zemřel nejpozději pět minut po zahájení lekce. Patrně by ho spapal žralok v obýváku, ale to je jedno, protože takto se mají řešit partnerské krize. Kdo si jimi neprošel, ten se asi nepobaví, ale já se nasmál do sytosti. ()

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Trable v ráji měla být komedie, nicméně žánrově jde spíš o odlehčené romantické vztahové drama, ve kterém toho ovšem příliš nefunguje. Něco málo tedy zachraňuje prakticky jen pánské herecké osazenstvo, kdy jak Vaughn, tak Bateman a Favreau jsou sympaťáci a žánrem ostřílení borci a dokážou alespoň sem tam vyloudit na diváckých ústech nějaký ten menší úsměv, zbytek je ale vážně jen nepřesvědčivý pokus o klasický hollywoodský cukrkandl, se zoufalým poselstvím o napravení neuspořádaných partnerských vztahů, takže přes zdlouhavý a nezajímavý úvod se příjezdem na exotický ostrov ujme slova čistě jen teatrální šaškování, plné zoufale působících dialogů, trapného chování a nesoudných výstupů veškerých postav, a vše to jen podtrhává pořádná nezáživnost, bez vtipu, emocí a přesvědčivosti. V podstatě většina filmu pak obstarávají jen neustále dohady, hádky, obviňování a urážení, aby na konci filmu ovšem mohli samozřejmě všichni trapným způsobem prozřít, triviálně se usmířit a s úsměvem na rtu odjet zpět do svých domovů, pokračovat ve svých, nyní již přitrouble napravených, životech. Je to celé zkrátka strašně banální, naivní a nevkusný a rozhodně to není ani trochu zábavný, tohle se prostě fakt nepovedlo. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (4)

  • Vernon Vaughan, který hrál otce Vince Vaughana (Dave), je jeho otcem i ve skutečnosti. (sir-dave)
  • Film se natáčel převážně na ostrově Bora-Bora ve Francouzské Polynésii. (griph)
  • Scénář napsali představitelé hlavních rolí Vince Vaughn a Jon Favreau proto, aby "normální lidi se všedními problémy přenesli do výjimečného prostředí". (vendy63)

Reklama

Reklama