• Kopik

Lehce podprůměrná komedie. Příběh po většinu času ne přímo nudil, ale ani nijak nenadchnul. Poprvé sem viděl Jeana Reana, že by mě joho výkon naprosto zklamal (i když věřím, že to to spíš bylo jeho dementně napsanou rolí). Jinak kulisy ostrova byli nádherné, ale to je asi tak všechno. Bohužel bych musel mnohem více kritizovat, než chválit (asi jedinou vyjímku tvoří pro mě Kristen Bell a Malin Akerman). Prostě slabota a kdyby tuto romantockou komedii nenatočili, myslím, že by jsme o nic nepřišli - prostě klasický šumák. (Viděno 20.01.2010)(21.1.2010)

• ScarPoul

Toto sa stalo už nespočetne veľa krát. Zobrali sa herci, ktorý predstavujú elitu na poli humoru, potom sa zoberú krásky, ktoré v exotickom prostredí dokážu mužskému publiku nahrnúť krv tam kde treba, a zakončí sa to tak, že do každej scény dáme niečo humorné a aj nejaké to posolstvo. Čo na tom, že skôr ako vtipný, je film trapný. Všetci herci doslova masturbujú nad svojou úžasnosťou v predchádzajúcich snímkach a takto prehrávať som ich ešte nikdy nevidel. A nechápem ako sa môžu v komédií o vzťahoch objaviť CGI efekty! Táto mdlá fraška je niečo tak strašne zbytočné a úbohé že po skončení naozaj budete ľutovať, že ste tomu vôbec venovali dve hodiny svojho života. Strata času. Film bez vkusu.(12.1.2010)

• milka

Příšerná nuda a místy jsem pomalu až depku z toho, jakým herecký obsazení bylo promrháno a jakou nádhernou lokalitu smetli tvůrci do koše a vůbec s ní nepracovali. Není to vtipný, není to romantický a to rejpání se ve vztazích nefunguje za a)protože postavy jsou tak nesympatický, že vám na nich vůbec nezáleží, b) protože dialogy jsou mnohdy úplně nesmyslné. Jenom ten Vaughn si tady hraje svůj standart, ale už by si měl začít vybírat lepší projekty, protože v těchto nevýrazných podprůměrných nudách se poslední dobou nějak zasekl. Prostě hrůza, ale co se taky dá čekat od filmu, ve kterým mám poprvý chuť praštit něčím Jeana Rena po hlavě.(27.1.2010)

Rozpočet $70miliónovTržby USA $109,205,660Tržby Celosvetovo $172,450,423Tržby za predaj DVD v USA $38,155,474 //počet predaných kusov 2,477,598║ Ako dovolenka za $70miliónov"!!!" fakt zaujímavé, otrasný dej, suché gagy, .... zbytočnosť ako mraky. /35%/(29.5.2011)

• rikitiki

Místo postav tu máme karikatury, takže sranda je vydřená jako kolena, která, ať už z jakéhokoliv důvodu, klečela dlouho na písku. Ve skutečnosti je to spíš smutné. ____ Copak, písečné pláže i moře jsou ve filmu moc hezké, ale to už je lepší sledovat nějaký dokument National Geographic, protože tam vás nebude otravovat čtveřice manželských (většinou) párů, z nichž jednomu každému byste nejradši jednu vrazili. /12. 2. 15./(12.2.2015)

• - Scénář napsali představitelé hlavních rolí Vince Vaughn a Jon Favreau proto, aby "normální lidi se všedními problémy přenesli do výjimečného prostředí". (vendy63)

• - Vernon Vaughan, který hrál otce Vince Vaughana (Dave), je jeho otcem i ve skutečnosti. (sir-dave)