• FilmFan24

Když jsou použité lokace lepší než film samotný něco není v pořádku. Nádherné prostředí ostrova Bora Bora hned tak asi nenavštívím a sledovat dobré herce v neromanticky nevtipné komedii bylo pro mě místy utrpením Ještě více zarazí fakt, že představitelé hlavních rolí Vince Vaughn a Jon Favreau jsou autory scénáře. No pánové si natáčení užili, já teda si film neužil ani náhodou.(19.6.2010)

• terunka003

Stupidní, plné klišé, naprosto nereálné × krásná příroda, Jean Reno. A ten tam hrál takovýho divnýho pána. Vlastně vůbec netuším, o čem ten film byl. Navíc takhle to v životě vůbec nechodí. A asi proto to byla takový pohádka. Příroda teda perfektní, tam bych si dovolenou představit vážně uměla. Film, který snad ani vidět nemusíte. Ta scéna s těma žralokama, to bylo jako co?!(28.5.2010)

• blackJag

Ups, tak nějak to vypadá, když se někdo rozhodne zfilmovat proces stáčení nudy. Doslova. Při sledování jsem cítil, jak stárnu, jak se mé kosti drolí a tkáň usychá. To vše nataženo na mučivé dvě hodiny, za které by si Favreau s Vaughnem jako scénáristé zasloužili bodyček proti železnými hroty posázené stěně. Tihle dva bývají normálně vtipní až na půdu, takže nechápu, co jim přelítlo přes nos zrovna v tomto případě, protože i slovutný Jean Reno jest otravný jako přerostený ovád (věta o které bych se nenadál, že ji někdy vyslovím). Že by nadutost a přehnaná sebedůvěra? Tak tentokrát vám to pánové nevyšlo (opravdu naprosto nečekaně), ale budu shovívavý a případnému reparátu dám šanci. Ovšem momentálně uděluji body pouze za prostředí, ve kterém se tato filmová katastrofa odehrává. Tropický ráj, do kterého bych se nejraději odstěhoval, tedy do té východní části samozřejmě. 20%(16.2.2010)

• milka

Příšerná nuda a místy jsem pomalu až depku z toho, jakým herecký obsazení bylo promrháno a jakou nádhernou lokalitu smetli tvůrci do koše a vůbec s ní nepracovali. Není to vtipný, není to romantický a to rejpání se ve vztazích nefunguje za a)protože postavy jsou tak nesympatický, že vám na nich vůbec nezáleží, b) protože dialogy jsou mnohdy úplně nesmyslné. Jenom ten Vaughn si tady hraje svůj standart, ale už by si měl začít vybírat lepší projekty, protože v těchto nevýrazných podprůměrných nudách se poslední dobou nějak zasekl. Prostě hrůza, ale co se taky dá čekat od filmu, ve kterým mám poprvý chuť praštit něčím Jeana Rena po hlavě.(27.1.2010)

Pohodová komedie na nedělní odpoledne. Ničím nepřekvapí, ale stále se na to, ať už kvůli hercům či oblasti tropického ostrova, dá v klidu koukat. Nijak špatné to nebylo a občas jsem se i zasmál, ohodnotit to nemůžu jinak než čistý průměr. Akorát mohli dát v Guitar Hero na experta nějakou méně nudnější písničku :).(14.2.2010)

• - Vernon Vaughan, který hrál otce Vince Vaughana (Dave), je jeho otcem i ve skutečnosti. (sir-dave)

• - Scénář napsali představitelé hlavních rolí Vince Vaughn a Jon Favreau proto, aby "normální lidi se všedními problémy přenesli do výjimečného prostředí". (vendy63)