Reklama

Reklama

Vyrazit si na dovolenou na krásný ostrov v Tichomoří, to byl původní plán Jasona a Cynthie. Prožívají vážnou manželskou krizi a v letovisku Eden Resort poskytují prý skvělou terapii pro páry. Jenže to má háček. Pobyt je neskutečně drahý. A tak přemluví své přátele, ať jedou s nimi, protože pak dostanou skupinovou slevu. Dave se svojí ženou Ronnie jsou přesvědčeni, že manželskou terapii vůbec nepotřebují, přesto se nechají nalákat. Přemluví Lucy a Joeyho i Shanea s mladičkou přítelkyní Jennifer. Netuší však, že prázdninový Eden resort vede podivínský manželský poradce Marcel, který rozpozná, že i v těchto vztazích to dost skřípe. Všechny donutí, aby na svých vztazích začali pracovat. Z uvolněné dovolené se tak stává peklo na zemi. Jenže nic nespojí tak dobře jako společný nepřítel, v tomto případě Marcel a jeho lidé... (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer

Recenze (271)

imf 

všechny recenze uživatele

Jon Favreau na hanbu, Bateman do kouta, Kristen Bell do televize, Vince Vaughn do nemocnice (aby mu tam propíchli ego a sebrali nelegálně drženou svatozář) a Jean Reno zpátky do Francie, než z něj ti nevděční Američani udělají v dalším filmu homosexuálního prodavače párků v mateřské školce. Už k tomu vážně není daleko. Ať jste svobodný nebo ženatý, ať máte rád chobotnice nebo garnáty, z tohohle filmu kouká za každých okolností jen a jen střevní chřipka. A tu na Silvestra určitě chytit nechcete. Další ukázka nezadržitelného úpadku romantického žánru, posílená tím, že producenti si napíšou role na tělo a nechají se režírovat chlápkem, co doposud hrál v jejich filmech laciné štěky, např. vědce, co Jeffu Bridgesovi v Iron Manovi vysvětluje, že fakt není tak geniální jako Tony Stark. A víte co? Nekecal! ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Mám rád příběhy, co se odehrávají v Karibiku. Jenže mě štve, když se promarní dobrý nápad a natočí se to trapně. Přesně tak se totiž tváří tenhle film, kterej má pár supr scén, ale vesměs je to děsná otrava. Vince Vaughn asi nemá na dovolenou v takovém ráji. Proto si napíše scénář, nechá si ho zaplatit, nějakej trapnej režisér tam pak během dvou dnů pobíhá. Stočí tuhle blbost a zbytek si užívá. Mně to fakt přišlo děsně na nic, i když tam pár scén bylo fajn. ()

Reklama

novoten 

všechny recenze uživatele

Na to, jak bizarně a předvídatelně zápletka vypadá a jak otrávené byly první divácké reakce, je ta moje relativní spokojenost nakonec hodně překvapivá. Herci jsou fajn, hlavní trojice hereček doslova božská a ve všech těch nádherných lokacích vychází každý vtip lépe než v okoukaných městských kulisách. A i když je občas některá hláška nebo scéna trochu mimo, na konci mi úsměv z tváře nějak nechtěl dolů. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $70miliónovTržby USA $109,205,660Tržby Celosvetovo $172,450,423Tržby za predaj DVD v USA $38,155,474 //počet predaných kusov 2,477,598║ Ako dovolenka za $70miliónov"!!!" fakt zaujímavé, otrasný dej, suché gagy, .... zbytočnosť ako mraky. /35%/ ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Herci a najfotogenickejší ostrov Francúzskej polynézie. Všetko ostatné je iba veľká voda uprostred oceánu. Každý z daných hercov už má vo filmografii podobný, no lepší kúsok, a Bora Bora si lepšie vychutnáte v akomkoľvek dokumente. Neexistuje jediný dôvod, pre ktorý by tento film trebalo vidieť. === Vaughn a Favreau si nechajú zaplatiť za podobný "scénár", a ešte viac dostanú za šaškovaie pred kamerou v lokalite, o ktorej návšteve si väčšina ľúdí može nechať iba snívať. Tomu hovorím americký sen. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (4)

  • Film se natáčel převážně na ostrově Bora-Bora ve Francouzské Polynésii. (griph)
  • Vernon Vaughan, který hrál otce Vince Vaughana (Dave), je jeho otcem i ve skutečnosti. (sir-dave)
  • Scénář napsali představitelé hlavních rolí Vince Vaughn a Jon Favreau proto, aby "normální lidi se všedními problémy přenesli do výjimečného prostředí". (vendy63)

Reklama

Reklama