Vyrazit si na dovolenou na krásný ostrov v Tichomoří, to byl původní plán Jasona a Cynthie. Prožívají vážnou manželskou krizi a v letovisku Eden Resort poskytují prý skvělou terapii pro páry. Jenže to má háček. Pobyt je neskutečně drahý. A tak přemluví své přátele, ať jedou s nimi, protože pak dostanou skupinovou slevu. Dave se svojí ženou Ronnie jsou přesvědčeni, že manželskou terapii vůbec nepotřebují, přesto se nechají nalákat. Přemluví Lucy a Joeyho i Shanea s mladičkou přítelkyní Jennifer. Netuší však, že prázdninový Eden resort vede podivínský manželský poradce Marcel, který rozpozná, že i v těchto vztazích to dost skřípe. Všechny donutí, aby na svých vztazích začali pracovat. Z uvolněné dovolené se tak stává peklo na zemi. Jenže nic nespojí tak dobře jako společný nepřítel, v tomto případě Marcel a jeho lidé... (TV Nova)

Ignitus.C odpad!

Přes to, že se tady sešlo docela dost mých oblíbených herců, byl to jeden z nejhorších filmů co jsem za poslední dobu viděl. ()

Sa.sa

Ale jo jde to... Prostě normální na večerní program v telce, který tam patří.. No do kina bych na to nešel... Jinak prostě běžný film co neurazí, ale ani moc nepřekvapí ()

IKOLA

Krásny ostrov plný krásnych žien a ich nie tak krásnych mužských polovičiek. Aj z neoriginálnej premisy môže vyrásť zaujímavý príbeh, alebo aspoň funkčná komédia. Nestalo sa. Talent záčastnených nie je zúročený snáď v žiadnej scéne a vy v podstate iba čakáte až sa stane aspoň niečo...čokoľvek, čo vás vytrhne z nudy . Komediálna prípravka !!! ()

Yekkal

Jako americky divak vyrazivsi jednou za dlouhy cas do kina bych to mozna ocenil vice, jako cesky divak jsem byl vdecny za hrejivou chvilku v kine v prvnim lednovem tydnu roku 2010. Herecke vykony nijak neokouzlujici nicmene usmev na tvari vyloudi....ale Jean Reno to nebyl. Souhlasne komentare : Richard Ba, baruss, 5150, zelda82, Tomin88 ()

Triano

Jeden z nejlepších filmů, co jsem za poslední dobu viděl. Opravdu pohodová věc....Byl jsem moc překvapený ze scénaře, který podle mně byl opravdu výborný na komedii pro celou rodinu s výborným poučením... Poslouchej své blízké přatele, co ti říkájí, neboť možna vidí tvůj život nebo vztah líp než ty sám to dokážeš.... ()

LíškaEliša

Idem si ja zabookovať dovolenku na tento rok...destináciu Eden Resort vynechávam, obávam sa totiž, že by tam mohlo dovolenkovať 9 hercov a popri opaľovaní, šnorchlovaní a popíjaní drinkov, nakrúcať vo voľných chvílach Couples Retreat 2 a to by už bolo na mňa naozaj priveľa. Viac ako vidieť Jeana Rena v slipových plavkách, župane a vo vrkoči :-(( ()

zorrra

Taky neutralny film. Na jednej strane sa mi pacilo, ako tam rozoberali jednotlive vztahy, na druhej strane, neznasam take filmy, kde su najskor vsetci rozhadani a potom necakane na konci filmu nikomu nic nevadi, vsetci su spokojni a stastni az do smrti snad. Nuz, staci vidiet raz a necudujte sa, ked si o tyzden na tento film uz ani nespomeniete. ()

Deacon59

Není to komedie kdy se budete válet smíchy, ale i tak to rychle uteče a není to ztráta času. Krásné prostředí. ()

Thrakan

Některé povedené scénky, ale zbytek vyšel do prázdna... Doporučuji jako relax po náročném dni, kdy už nechcete přemýšlet a vše vypustit. ()

Nepl

Odrazovalo mě poměrně slabé hodnocení (52%), ale nakonec jsem na to kouknul a nebylo to vůbec špatné....respektive to bylo velice dobré. První část (až do výpravy na ostrov nezadaných) byla na čtyři hvězdičky. Jasně, nesmíme ve filmu hledat kdovíjakou myšlenku a inteligenci, jde o pohodovou komedii, která si na nic nehraje a nemá ambice být něčím víc než pohodovou komedií. Během filmu jsem se bavil a o tom komedie je. Závěrečná část filmu už byla dost slabá a docela zkazila celkový dojem z filmu, ale i tak si to tři hvězdičky zaslouží. ()

mein

Ale jo, na kouknutí dobrý. Kdo žije v manželství, ten si při některých hláškách možná připomene svoje vlastní zážitky, kdo ne, toho to možná trochu vyděsí. Jeana Reno je tedy celkem škoda. ()

CrazyAdinn

Zasmála jsem se, pokochala jsem se Vincem Vaughnem a znovu se ujistila, že Kristen Bell má talent. A opravdu bych se jednou chtěla dostat do Edenu. :-) ()

shagisson

Příjemné překvapení, k zasmání je tady vcelku dost možností a když se k tomu přičte neskutečný ostrůvek se vším všudy, co k tomu patří, tak to v konečném součtu udělá z deštivého odpoledne vcelku příjemně strávený čas. ()

Novik

Na ten ostrov bych jel, ale s jinýma lidma. Film není špatný, vtipný nápaditý problém je, že jasně víte co se kde stane. Jinak slušná zábava. :) ()

pan Spock

Moje hodnocení nebude zcela objektivní. Proč? Inu protože jsem to nevydržel do konce(zhruba tak do poloviny). Asi to bylo kvůli extrémní nudnosti a nesympatičnosti některých postav (nebo možná herců, nevím). Vaughna nemám rád, nemůžu si pomoct, Kristin Davis taky ne, Bateman byl nevýrazný a Favreaua omlouvá jen to, že je alespoň dobrý režisér. Jeana Rena mi bude líto asi hodně dlouho. A jestli to někdy dokoukám? To asi není moc pravděpodobné. ()

Boylina

Alespoň, že se film odehrává v takovým exotickým prostředí, díky tomu jsem polovinu filmu slintala blahem a vydržela některé hloupé scény. Zvláště ty rádoby správné párečky, co procházejí krizí, to jsem chvílemi vůbec nestíhala. Když se zjevil Jean Reno, čekala jsem vyšší laťku a taky propracovanější pointu. To se nepovedlo. Za to pěkný moře jsem dala tři hvězdy, i když je mi jasný, že jsem to dost přehnala. Škoda, mohla to být mnohem větší zábava. ()