Tento pořad televize Nova uvádí Ivan Mládek spolu se svou skupinou Banjo Band. Zábavná show provázená scénkami, vtipy a různými vystoupeními hostů. (poz3n)

L_O_U_S

Pokračování předchozího Mládkova pořadu se nese na zhruba stejné úrovni. Zajímavý nápad s koktajícím Milanem Pitkinem, který se bohužel neskutečně obehrál. (498.) ()

Petroff odpad!

"To je nějaká ta opičárna s Mládkem a jeho grupou", říkám si - dám tak 2-3 *. Když ale v něčím komentáři narážím na poznámku o Pitkinovi a jeho "...a vo-vo-vo tom to je", měním, degraduji... odsouvám do kouta, ale stále mě to sere natolik, že musím napsat komentář. Člověk, který dělá zábavu tím, že koktá, není vtipný, nejradši bych ho kopnul do hlavy. Ale jsme v Čechách a tak není ani příliš velkým překvapením, že "hláška" zkultovněla. Nesnáším to!! ()

lekr odpad!

Nejhorší Tv počin vůbec....hrozné písně a ještě trapnější výstupy debila Mládka a jeho bandy kreténskej muzikantů či komiků.....opravdu primitivní zábava...nechápu ty kterým se tohle líbí!! ()

cariada

To je v podstatě pořád to samé , jen se to stávalo měně vtipným. Nák jsem nikdy nepochopil co se lidem líbilo na koktajícím Pitkinovi mě to přišlo velice trapné. Byl tady jeden velký úkaz a to jak dokáže bavič vyčpět a stát se trapným a to se právě v tomhle pořadu stávalo hodně často Ludkovi Sobotovi. ()

Amroth666

Dříve to fakt u mě letělo, ale teď už né. Mám ale dobrý pocit, že dříve jsem tuto partičku mohl vidět pod širým nebem živě, takže jsem byl spokojený ještě víc. Dobré časy, dobrá sranda, dobrá parta. ()

tomeek

Buranský pořad plný vulgárního a jednoduchého humoru prostříhaný záběry na diváky z pravděpodobně jiného pořadu, protože to, co se tam děje není ani z půlky vtipné tak, jak publikum reaguje. Koktavého Pitkina neshledávám vtipným ani za mák. To, že řekne h-h-ho (a dav šílí, protože hovno je přece tak vtipné slovo), není humor. ()

mr.kliky

Tohle už byla hrozná bída. Přišlo mi, že všichni tak nějak vyměkli a Pitkin mi se svým koktáním a stereotypem přišel vyloženě trapnej. 1* hvězda za pár fórků a "Brutálního Mílu". ()

honza7

Celkem parádní estránička u které mě bolelo břicho smíchy, ale nutno uznat, že Pitkin se ohrál velmi rychle a u toho chlapa jsem usínal... ZZzzzz.... ()

giovanni3

Ivan Mládek umí bavit to bez debat i parta kolem něj, ale logicky je hned několik scének trapných a účinkující tomu také 2x nepomáhají.. 2z5 ()

Čtec

Mládkovo obludárium je tak strašný až je to vlastně docela dobrý. A tak, jak jsem si to začal uvědomovat, postupně přidávám hvězdičky, z jedné jsem už na třech (a kdoví co bude dál). A potom ještě ta Lenka Plačková. Pořád nevím, co se mi na ní líbí, ale prostě se mi líbí. Tak někdy koukám vyloženě kvůli ní. Asi možná, že mám rád brejlatý. A ona je má teda pořádný. ()