Kirk (Jay Baruchel) je obyčejný kluk, ale s neobyčejným štěstím. Při své práci v letištní ochrance se seznámí až s hříšně krásnou Molly (Alice Eve), která světe div se, do něj zamiluje. Okamžitě si získá nejen Kirka, ale všechny jeho přátele, rodinu a bývalou přítelkyni. Vztah mezi atraktivní Molly a průměrným Kirkem však současně budí údiv i pochybnosti u ostatních a časem se projeví také u Kirka. I on si totiž uvědomí, že mezi ním a Molly je velký rozdíl a ona je úplně mimo jeho možnosti. (oficiální text distributora)

Wally

O jednu hvězdičku méně kvůli J. Baruchelovi, který mi umí znechutit svým neherectvím a uštvaným ublíženeckým výrazem každý film ve kterém se jen objeví...jde vidět, že se asi hodně učil u N. Cagea, protože tak blbé xichtění s těma smutnýma psíma očima nikdo jiný neumí.... Film byl však překvapivě milý a na samotném příběhu (když si odmyslíte, že je to větší sci-fi než Star Trek) mi vyloženě nic nevadilo...naopak jsem se pobavil. A A. Eve? Jako mladá Witherspoon....nádherná.... ()

Rssa

Docela milé překvapení, slušná komedie se spoustou známých tváří a vtipných charakterů. I když je hlavní hrdina šáhnutý ňouma, stejně je něčím sympatický a reálný. No a Alice Eve reálná taky je a to je dobře. Celkově dobrá oddechovka a jedna z těch lepších letošních komedií. 70 % ()

showxman

Nudné klišé, při kterém jsem se zasmál jenom, když byl hlavní hrdina odpálkován větou: "Mám tě ráda jako pizzu.", a to jenom proto, že mně úplně stejnou větu řekla pár dní předtím kamarádka, se kterou jsem to sledoval. ()

Hanys_

Jay Baruchel je správný looser už od pohledu a do jeho pocitů se tak v pohodě vžije asi každý obyčejný kluk. Díky tomu z "Na tuhle nemám" čiší chvílemi i něco jako uvěřitelnost. I tak se ale snímek nevyhnul spoustě otřepaných klišé jako jsou buranská rodinka, parta více či méně natvrdlých kámošů a trapné scény před dívčinými rodiči (tahle svatá trojice musí být asi v každé méně ambiciozní "teenege" komedii.) 6/10 ()

cab

Necekane prijemna romanticka komedie pro mladsi generaci v hlavni roli s typickym loser anti-hrdinou americkeho strihu. On si mysli, ze na ni automaticky nema, ale muze se stat, ze opak je pravdou? Sam nevim, proc je moje hodnoceni tak vysoke. Snad kvuli zenskym predstavitelkam...65% ()

AngiS

Když pominu pár nechutnejch vtípků, který mi fakt zničily dojem z celýho filmu... Nebylo to zas tak špatný. ()

MareT.

Já romantické komedie zrovna nevyhledávám, ale toto se povedlo. I přesto, že je to klišé jak blázen, tak to má určitý potenciál být trošku více originálnější a odlišnější než ostatní romkom. ()

dopita

Romantická komedie, ve které jde o to, že Kirk (Jay Baruchel) je neatraktivní strašák, zatímco Molly (Alice Eveová) je dokonalá (teda skoro). Jenže Kirk se s tím nějak nemůže vyrovnat (připadá si vedle ní méněcenej nebo co…) a tak dělá blbosti. Nějak nevim, proč z Molly všichni tak slintali. Mě se bloncky nikdy moc nelíbily a tahle je navíc vyloženě tuctová. To její kámoška Patty podle mě byla mnohem atraktivnejší a i zábavnější. Zápletka trochu oživuje romatickej žánr, ale jinak je film nepříliš vtipná blbina s několika sprosťárnama, které mě vyloženě otrávily (první setkání Kirka s Mollyinými rodiči). Hlavním problémem filmu ale je, že všichni kromě Kirka a Patty mě byli nesympatičtí. A to i Alice Eveová hrající titulní Molly, která byla mdlá až hanba a zajímalo by mě, jak se k roli dostala. Stejně tak Kirkovi kamarádi se kterejma probírá i ty nejintimnější záležitosti, což mě mimochodem připadalo hodně podivný. Kirkova rodina byli vyloženě pitomci, do jednoho všichni. Zkrátka zklamání ()

noby

Částečně za čtyři, částečně za dvě hvězdy. Hloupá zápletka, ale příjemně napsaná, bez vyloženě strašných scén, což se v žánru (bohužel) vždycky cení. Spousta úsměvných scén, podařené vedlejší postavy, ale otravné herectví přehnaného hlavního hrdiny. ()

santiamén

69% ... Vůbec ne špatné :). Občas vtipné, překvapivě umírněné, sympatičtí hlavní hrdinové. Snad až na přehnaně záporáckou bývalou přítelkyni se tvůrci vyvarovali černobíle šablonovitým charakterům. Rozhodně jeden z mála (pozitivních) romantických filmů, co neotráví večer. P.S. Jay Baruchel pětka? Vždyť je to hezounek... ()

ThomasCrown

Výborná romantická komédia, trochu na spôsob The Girl Next Door. Nie je to tá tradičná záležitosť, na ktorú hneď po pozretí zabudnete. Tento filmík si s radosťou pozriete znova, práve preto, že je vtipný a romantický takým možno mainstreamovým, ale predsa len zaujímavým spôsobom. Ou a Alice Eve je dokonalá;) ()

lucijelucije

Taková pitomoučká komedie o malém sebevědomí, ale tak koukatelné to je. Takových komedií je tucty a když se na ně podíváte, v jednu chvíle zapomenete, že jste něco takového viděli, avšak nebýt takových odpočinkových filmů, asi by nám prasknul mozek =) ()

Dallas

Totálna pohodovka a zaručený zdvíhač nálady. V žánry romantickej (teen) komédie určite nadpriemer. Vlastne nebyť jedného zbytočne blbého vtipu a menšej straty tempa v druhej polovici tak tomu fúknem bez problémov aj plný počet. Jay Baruchel dostal konečne hlavnú rolu a s malou pomocou ako obvykle až príliš nápomocných priateľov ťahá celý film. Tvorcovia sa samozrejme nevyhli zopár klišé a naivite, ale nech zdvihne ruku ten, čo si niekedy už nepovedal, čo do prdele robí takáto kočka s týmto típkom. Ja som sa bavil výborne a to už aj po druhý raz. Takže u mňa takých fuckin hard seven. PS: Tak neviem ako Alice Eve, ale Molly McLeasch je fakt velmi silná desina :) ()

KatRi

Útěcha pro normální, mírně zakomplexované teenagery, že mají na to sbalit pěknou babu, protože ti hezouni jsou grázlové? Tak by se v kostce dala shrnout hlavní dějová linka. A nechybí mnoho klišé, trapných scének, při kterých si říkáte, jestli to filmaři mysleli vážně, a kdy se za ně stydíte. Naopak je nutno vyzdvihnout řady nečekaných opravdu vtipných hlášek a celkem dobré obsazení. Ale to závěrečný dojem nezachrání, škoda, přitom se to rozvíjelo slibně - jak po dvou letech přesvědčit holku, že jste stvořeni jeden pro druhého a že ta pauza na poznávání dalších lidí fakt stačila - mohlo se to rozvinout v docela dobrou romantickou komedii srovnatelnou např. s 500 days of Summer. ()

Prvotřídní First Class?

Prvotřídní First Class?