Kirk (Jay Baruchel) je obyčejný kluk, ale s neobyčejným štěstím. Při své práci v letištní ochrance se seznámí až s hříšně krásnou Molly (Alice Eve), která světe div se, do něj zamiluje. Okamžitě si získá nejen Kirka, ale všechny jeho přátele, rodinu a bývalou přítelkyni. Vztah mezi atraktivní Molly a průměrným Kirkem však současně budí údiv i pochybnosti u ostatních a časem se projeví také u Kirka. I on si totiž uvědomí, že mezi ním a Molly je velký rozdíl a ona je úplně mimo jeho možnosti. (oficiální text distributora)

Matrinx

Ničím zvláštní otravná komedie, kde si mnohokrát řeknete "ty idiote, vzpamatuj se! Tohle není možný. Zavři proboha tlamu..." a zakrýváte si oči při stupiditě některých scén (třeba holení ochlupení tam dole). Skoro dvouhodinový film o prostém faktu, že žádná holka nebude chtít chlapa, který sám sebe má za nulu. Já vážně nechápu co tam ta nula dvě hodiny řešila, a jeho úchvatná parta kámošů - které snad nabral v Bohnicích... Otravné obsazení, otravný "děj" a také otravná délka = otravný film, který si určitě můžete odpustit... ()

Juto

Je tu veľa hrubého humoru a veľa sexuálnych vtipov, niektoré absurdné, niektoré skutočne zábavné. Čo však povyšuje film je že má srdce. 7/10 ()

c.tucker

Někde mi bylo vtloukáno do hlavy, nevím od koho a kde, ale to je nepodstatné, že bychom neměli ženy považovat pouze za sexuální objekty, ale měli bychom si jich vážit. Fuck that! (Nemůžu všude sebou nosit váhu) Alice Eve je prostě hot chick, i když jsou určitě ještě víc sexy herečky, ale tady mi to sedlo dohromady se všemi okolnostmi a já si jí tady zamiloval (i přes to, že v Crossing Over ukázala kozy, zadek a perfektní křivky, se mi tady líbila daleko víc). Jinak je to film, který hraje klasikou notu a je trošku dokořeněn nějakým nápadem. Pár vtipných momentů, ale spíše na pousmání než záchvat smíchu. Takový průměr, kterému dávám hvězdičku navrch za Alice. ()

campix

Myslím si. že film She is out of my league přesně neví kam patří a neví o jaké publikum přesně stojí. Řekl bych, že pro nás teenagery, co hledáme oddychovou bezva zábavu je to moc dospělé a pro některé dospělé si myslím, že to bude místy až moc dětinské. Přesto jsme se bavil, jelikož do takovéto roli nikoho lepšího než je takový "looser" jako Jay Baruchel nenajdete, to se ovšem nedá říct o Alice Eve místo které bych si tam klidně dokázal představit někoho jiného. ()

Icefist

Slušná jednohubka u které jsem se párkrát zasmál, takže za ztrátu času jí považovat nemůžu. Kostra příběhu je sice omletá (kluk bez seběvědomí začne chodit s krásnou holkou), ale na druhou stranu mě to nijak neuráželo a scénárista dokázal vymyslet neotřelé momentky. Hlavní hrdina je vážně dost nepěknej, ale kdyby ho hrál Ben Affleck, tak by to bylo zcestný, tudíž všechno v pořádku. Alice Eve mi jako desítka nepřijde, ale jsem ochotnej uvěřit, že někomu by mohla. 60 % Oblíbená část- Takže polibte si všichniiiiiiiiii ()

EstéCaňa

Kdyby se ve filmu objevil Stifler ani bychom se tomu nedivil. Jestli to v Americe, takto opravdu funguje myslím s těmi body. Jsem rád že sem se tam nenarodil. :D Jinak Alice Eve bych za desítku nepovažoval. ;) 7/10 ()

tom88

Pohodová komédia s porciou romantiky, ktorá nie je vôbec na zahodenie. Kupodivu som sa veľmi slušne bavil, aj keď je to tak trochu klišé. Tak trochu teen komédia, ktorú by som si možno ešte pozrel pri dobrej príležitosti. Fajn postavy, Kirk ma miestami slušne pobavil a navyše mám s jeho postavou niečo podobné. Vtip sa celkom vydaril. Nejedná sa o žiaden zázrak, ale o priemer, ktorý neurazí ani odporcov žánru. 62% ()

URBAN

Když to budete brát jako malou milou oddychovku s víc než krásnou Alici Eve tak budete spokojení když ne tak se budete nejspíš nudit . Ale vážně bych to nenazval " Nejzdařilejší komedii od Pařby ve Vegas " spíš zdařilou romantickou komedií ( 29.5.13/MAC ) ()

vadic

Jak napsal maestro Duro Cervenak projev v letadle byl neskutečný. Tahle scéna stojí za to, i kdyby zbytek filmu byl úplně o hovně cirkusového slona. To naštěstí není pravda, ale místy film poměrně ztrácí na tempu a navíc jsou všechny postavy krom ústřední dvojice takové šestky přinejlepším. ()

Remivsremi

Milý rom-com snímek s hromadou dobrých a vtipných herců. Chemie mezi hlavními postavami funguje, a to je nejdůležitejší fakt v tomto žánru. 70% ()

st.jim

Lehce nadprůměrná komedie o tom, že můžete mít šanci u kočky, o které se vám může normálně jenom zdát. Je to překvapivě zábavné a v globálu stravitelné. ()

ivan_drago

Tak hlavně, že to dobře dopadlo, kurva, furt dokola to samý, párkrát se člověk usměje, ale co z toho... Baruchel by se moh přestat tvářit jako, že se za vteřinu pobleje a ta koččka mi nepřišla tak kočkoidní ani tak krásná, aby z ní každýmu spadla čelist... ()

viperDavid

Dobře zahraný snímek pobaví, víc jsem od toho nečekal a byl jsem příjemně potěšen. Trošku škoda, že Jay Baruchel hrave ve všech filmech takového podivína, pravděpodobně to ani moc hrát nemusí. Každopádně já se zasmál a jsem za to vděčný 4* ()

Lachtaan

Baruchel mě musel delší dobu přesvědčovat o svých hereckých kvalitách, touhle roztomilou romanťárnou si mě ale naprosto získal. Přeci jen snad každý z nás se v určitých momentech filmu musel v jeho kůži vidět. Větu, kterou nese název tohoto filmu, jsme si zajisté za život pronesli všichni a třeba ne jen jedenkrát. Konec byl trochu přitažený za vlasy, jak již zmínilo množství fanoušků přede mnou, i tak jsem si ale film celkově hodně užil. Za mě spokojenost. ()

ywo666

Čo ja viem. Bolo to strašne obyčajné. Aj v rámci žánru len priemer. Pár krát som sa zasmial. Niektoré postavy boli dobré. Ale parta kamarátov okolo hlavného hrdinu mala väčší potenciál. A hlavný hrdina mi liezol celkom na nervy. Proste mohlo to byť lepšie. Romantiky mohlo byť menej, humoru viac (aspoň trochu) a išiel by som s hodnotením hore. PS: Krysten Ritter my prišla viac "hot" ako Alice Eve. ()

ivan bohatyr

Od kdy je tento manik 5? Jedině kdyby se počitalo od 3. Film to neni špatný, sem tak sranda, sem tak to ale přecházi až v trapas, připadal sem si, jak kdybych četl v tajnejch deničkách školáků. No dám ty tři, ale jedině když nepočitám toho typka Baruchela, ten je strašnej. ()

drederik

Asi se nikdy nepoučim. Vždyť už podle traileru je vidět, že to bude americká klasika s rádoby vtipnými trapasy, který fungovaly naposled kdysi dávno v prcičkách. A stejně sem se na to zas podíval po zjištění, že tam hraje Alice Eve. Ta to nakonec beztak nezachránila, protože všechno přebíjí tragický výkon Baruchela. ()

Prvotřídní First Class?

Prvotřídní First Class?