poster

Road Trip: Pivní pong

 • USA

  Road Trip: Beer Pong

 • Slovensko

  Road Trip 2

Komedie / Road movie

USA, 2009, 91 min

 • necisty
  ***

  V předešlém díle ten zkušenější herec tu druhou holku alespoň opíchal. Protože když pícháte ženskou v jiném státě, tak se to vlastně nepočítá, protože je to přece v jiném státě. A nebo když si péro namažate burákovým máslem a necháte si ho psem... Eh, no prostě takové nezapomenutelné hlášky tu nenajdete. Sice je zde spousta krásných i nahých holek, ale to k celkovému dojmu moc nepřidá a přitom od chvíle, co se konečně setká s francouzskou, je tam špatně úplně vše.(1.9.2015)

 • P@\/EL
  ****

  Osobně mám rád nenáročné komedie, které se odehrávají na cestách. A musím tedy uznat, že tento film nebyl až tak nudný, jak se může na první pohled zdát. Děj totiž obsahuje několik přijemných dobrodružných spestření jako třeba stopařku lupičku nebo skupinku školaček z katolické školy a nabídne několik docela vydařených komických situací. Zkrátka řečeno pořád se něco děje, co posouvá děj dál. Horší už to je se závěrem, kteý mi přišel spíše podprůměrný.(3.10.2015)

 • DJ Obelix
  ***

  Direct to video pokračování jedné z již klasických teenage komedií nepřekvapilo, ale naštěstí ani nezklamalo. Drží se konceptu prvního dílu, má to celkem spád a zůstal aspoň DJ Qualls v roli vypravěče. Ovšem obsazení hlavních rolí se tentokrát moc nevyvedlo a některé scény jsou vyhnané ad absurdum až to bolí. V rámci žánru těžký průměr, který nevytáhne ani zvučné jméno...(16.8.2009)

 • JohnSmith
  **

  Ajaj,tak tohle byl trochu průser. Sice hra Beer Pong vypadá dost zajímavě a klíďo bych si ji i zkusil,ale to je tak vše. Bohužel hlavní hrdinové jsou o mnoho méně sympatičtí než ti z jedničky. Srandy je o dost méně a únos agenty CIA byl už trochu moc. Čeho je tu ale víc, to jsou americké kočičky. Sice autobus katolickej školaček co před svatbou ne je až na vyjímku k ničemu a autobus nafoukanejch tupejch modelek je ve finále taky k ničemu.(31.8.2009)

 • Rehooo
  ****

  Prostě je to Road trip, to mluví za vše. Je sice pravda, že už to nedosahuje takové kvality jako první díl a postavy z prvního dílu už tu téměř neuvidíte. Avšak některé věci se mi na tomto filmu líbily. Ať už ústřední písnička a nebo některé beer pong triky. Kdo však neviděl kultovní první díl tak ať si jednu hvězdičku hned ubere...(6.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace