Reklama

Reklama

VOD (1)

Je čas vyrazit! Andy nechá svou přítelkyni Katy doma a začne si naplno užívat radostí života na univerzitě. A když se se dvěma spolubydlícími vydá na pivní šampionát, kam směřuje i autobus plný sexy modelek, rozhodně přitom zažije spoustu legrace...
Je čas vyrazit! Andy nechává svou přítelkyni Katy doma a začne si naplno užívat radostí vysokoškolského života. A když si vzpomene, kolik zábavy si užil se svou dávnou kamarádkou Jennou, jež se stala modelkou, sebere se a ještě se dvěma spolubydlícími vyrazí za autobusem plným sexy modelek na národní pivní turnaj. Podaří se jim dostat se na soutěž včas a získat titul? Andy ovšem netuší, že v téže době se Katy rozhodne vydat se na univerzitu, aby mohla být svému miláčkovi nablízku. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (89)

freddy 

všechny recenze uživatele

Je asi jasné, že původní originál je jen jeden a ať by tvůrci přišli se sebelepším filmem, tak prvnímu dílu se to prostě nevyrovná. Proto jsem rád, že tvůrci tohoto pokračování nechtěli kopírovat původní film a přišli s novým námětem a novým příběhem, který s tím původním nemá téměř nic společného, vlastně jediným spojovacím prvkem je DJ Qualls v roli Kylea a potom začátek filmu, jenž začíná při prohlídce univerzity, které se účastní zájemci o studium. Pak už se ale rozjíždí nový příběh a já jsem se u toho docela příjemně bavil. Žánr road movie zůstal zachován, vtipné části se tu taky našly (při vzpomínce na scénu, kdy policie zatýká ozbrojenou zlodějku taxíku, se směju ještě teď), a tak jsem nakonec s výsledkem spokojen, dá se dokonce říci, že kvalita filmu mě velice příjemně překvapila, protože v rámci žánru teenage filmů je to více než snesitelné a kupodivu také koukatelné, takže panuje spokojenost. Jediný problém jsem měl s tím, že pravidla toho pivního pongu jsem pochopil až ke konci filmu, ale naštěstí tenhle film nebyl jen o pivním pongu. Herecké výkony si v rámci žánru dovolím označit za zdařilé, neznámí mladí herci to zvládli perfektně a já tak nemám žádný důvod tenhle film hodnotit špatně. Rád si tuhle jízdu někdy zopakuju a filmu tímto uděluji tři hvězdy. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Prostředí 8/10/// +jsou tu pěkný holky, pivní pong má něco do sebe, průvodcem je DJ Qualls -ten bohužel jako jediný zbyl ze staré party, scénář se jen marně snaží aby se mohlo něco dít, příběhově je to vyluhovaný první díl, zábava je tu jen průměrná, ale ve srovnání s původním dílem nebo Eurotripem vůbec žádná, jednou jsem se pobaveně ušklíbl a to na samotném konci, ale prozrazovat nebudu, abych vám nezkazil alespoň tuto jednu srandu/// No jsem dost zklamán. Kdyby se to nesnažilo hrát na pokračování, byla by to neškodná a snad i trochu zábavná komedie a někdo kdo neviděl původní film by se nejspíš pobavil. Jenže srovnávat to s komedií, která patří do TOP 10 v tomto žánru (vedle Deset důvodů proč tě nenávidím, Prci Prci Prcičky, Eurotrip...) to se vůbec nedá. V tomto srovnání Pivní pong prohrává úplně ve všem. Snad jediné co potěší je vaše oko./// Celkem 48%/// ()

Reklama

Malarkey odpad!

všechny recenze uživatele

S prominutím..ale tohle je opravdu prvotřídní kravina. Pár, ale opravdu jen pár, vtípků, nezachrání tak ubohej nápad, kterej scénárista s hrdostí pustil do světa. Nechápu pro koho to je určené, ale pro Evropu pravděpodobně ne. O legraci to není, ani o pívě to není...o čem to tedy je? Klasicky o partičce idiotů, co má debilní nápady a ty zužitkuje do kupy nesmyslů, co má diváka bavit. Nebaví. ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

Je to taková kombinace Road tripu z roku 2000 a Beerfestu, takže je celkem jasný, že pokud hledáte nějakej inteligentní humor, musíte hledat jinde. Z původního road tripu se toho dost okopírovalo, případně jenom trochu pozměnilo (místo videokazety je tady youtube a tak). Ale mně to ani nevadí. To, co fungovalo tenkrát, funguje i teď, i když je teda fakt, že u staršího Road tripu jsem se bavil víc. Možná je to i zásluhou herců, protože sestava jako Tom Green, S.W. Scott nebo Breckin Meyer jejich mladší následovníky jasně překonává. Z herců zůstal jen DJ Qualls. Co ještě stojí za zmínku, to je výskyt opravdu velkýho množství pěknejch (a často polonahejch) buchet. Celkově mě tohle volný pokračování dnes už téměř kultovního Road tripu pobavilo a musim říct, že svýmu přechůdci nědělá ostudu. Nutno dodat, že je to teda určitě o tu 1 hvězdu slabší. 65% ()

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Direct to video pokračování jedné z již klasických teenage komedií nepřekvapilo, ale naštěstí ani nezklamalo. Drží se konceptu prvního dílu, má to celkem spád a zůstal aspoň DJ Qualls v roli vypravěče. Ovšem obsazení hlavních rolí se tentokrát moc nevyvedlo a některé scény jsou vyhnané ad absurdum až to bolí. V rámci žánru těžký průměr, který nevytáhne ani zvučné jméno... ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama