Road Trip: Pivní pong

Road Trip: Beer Pong

Road Trip 2

Komedie / Road movie

USA, 2009, 91 min

V předešlém díle ten zkušenější herec tu druhou holku alespoň opíchal. Protože když pícháte ženskou v jiném státě, tak se to vlastně nepočítá, protože je to přece v jiném státě. A nebo když si péro namažate burákovým máslem a necháte si ho psem... Eh, no prostě takové nezapomenutelné hlášky tu nenajdete. Sice je zde spousta krásných i nahých holek, ale to k celkovému dojmu moc nepřidá a přitom od chvíle, co se konečně setká s francouzskou, je tam špatně úplně vše.(1.9.2015)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Prostředí 8/10/// +jsou tu pěkný holky, pivní pong má něco do sebe, průvodcem je DJ Qualls -ten bohužel jako jediný zbyl ze staré party, scénář se jen marně snaží aby se mohlo něco dít, příběhově je to vyluhovaný první díl, zábava je tu jen průměrná, ale ve srovnání s původním dílem nebo Eurotripem vůbec žádná, jednou jsem se pobaveně ušklíbl a to na samotném konci, ale prozrazovat nebudu, abych vám nezkazil alespoň tuto jednu srandu/// No jsem dost zklamán. Kdyby se to nesnažilo hrát na pokračování, byla by to neškodná a snad i trochu zábavná komedie a někdo kdo neviděl původní film by se nejspíš pobavil. Jenže srovnávat to s komedií, která patří do TOP 10 v tomto žánru (vedle Deset důvodů proč tě nenávidím, Prci Prci Prcičky, Eurotrip...) to se vůbec nedá. V tomto srovnání Pivní pong prohrává úplně ve všem. Snad jediné co potěší je vaše oko./// Celkem 48%///(20.12.2011)

• JohnSmith

Ajaj,tak tohle byl trochu průser. Sice hra Beer Pong vypadá dost zajímavě a klíďo bych si ji i zkusil,ale to je tak vše. Bohužel hlavní hrdinové jsou o mnoho méně sympatičtí než ti z jedničky. Srandy je o dost méně a únos agenty CIA byl už trochu moc. Čeho je tu ale víc, to jsou americké kočičky. Sice autobus katolickej školaček co před svatbou ne je až na vyjímku k ničemu a autobus nafoukanejch tupejch modelek je ve finále taky k ničemu.(31.8.2009)

Příběh není z nejkvalitnějších, to musím uznat, přestože jsem se na tento film rád podíval, takhle jsem se totiž už dlouho nezasmál, plno vtipných momentů. A přestože příběhtéměř nedával smysl, má to určité kouzlo toho filmu. Brzy se určitě podívám zas, až se budu chtít pořádně zasmát. Na odreagování super film. Na plný počet to sice není, ale 4* můžu dát s čistým svědomím.(15.8.2015)

• Hanys_

Pivní pong do puntíku splnil mé očekávání. Naivní, předvídatelné a neskutečně tupé - stejně jako většina teenege horny komedií ze zámoří. Pár hodin po zhlédnutí už ani nevím, o čem to pořádně bylo (jestli vůbec o něčem). Je to jen takový soubor scének, z nichž jen tak desetina není vysloveně trapná..(30.10.2010)

• Kimberly Banta