Je čas vyrazit! Andy nechá svou přítelkyni Katy doma a začne si naplno užívat radostí života na univerzitě. A když se se dvěma spolubydlícími vydá na pivní šampionát, kam směřuje i autobus plný sexy modelek, rozhodně přitom zažije spoustu legrace...
Je čas vyrazit! Andy nechává svou přítelkyni Katy doma a začne si naplno užívat radostí vysokoškolského života. A když si vzpomene, kolik zábavy si užil se svou dávnou kamarádkou Jennou, jež se stala modelkou, sebere se a ještě se dvěma spolubydlícími vyrazí za autobusem plným sexy modelek na národní pivní turnaj. Podaří se jim dostat se na soutěž včas a získat titul? Andy ovšem netuší, že v téže době se Katy rozhodne vydat se na univerzitu, aby mohla být svému miláčkovi nablízku. (oficiální text distributora)

Design

Film se tváří že by se mohl rozjet do slušných obrátek, ale on se nerozjede ani krapet. Je to hodně slabé oproti Road Trip 1 total ztracený čas. ()

APOFiSko

typická americká komédia, chvíľková sranda ... 75% deju maximálne nereálneho, za herecké obsadenie DJ Quallsa * a za tích 15% zábavy hviezda druhá ()

Zajija

Pokus se cení, ale z jedničky to nemá ani tkaničky a mnoho vtipného se taky nenaskytne. Jediné pozitivum jsou půvabné dívky. * ()

hero_bk

Vždyť to nedává smysl! Ta zápletka nedává smysl, pivní pong nedává smysl, chování postav nedává smysl, humor chybí... Proč, Santo, proč?!? ()

vieriX

Na jedničku Road Trip sem nedal dopustit proto jak jsem viděl, že se chystá druhý díl tak sem byl vyloženě nadšeny. No nadšení mi vydrželo jen malou chviličku na to, že to je komedie sem se zasmál tak 2x. Hodně slabá komedie aspoň ty kočky tam stali za to. Ale více než 30 % ze mě nedostanete. ()

ab.dul

Zklamáním po Road tripu I. Po tolika ohraných příbězích, postavených na tom samém...není se čemu divit. Nepočítám-li příběh, čekal jsem trhlejší komedii. Na road trip moc umírněná jízda ()

Cortesz

Toho režiséra Rashe by někdo měl zbavit způsobilosti k natáčení filmů. Zprznil prcičky a teď i Road Trip. Zde to sice není až tak příšerné jako u prciček, protože je to více zaměřené na romantickou linku a není zde mnoho vůlgarního a fekálního humoru, ale jde vidět, že tvůrci bez toho neumí pracovat. Takže je z toho docela nudné 90-ti minutová rádoby pokračování téměř kultovního Road Trip. ()

Stories odpad!

Co tímto chtěl Steve Rash opravdu sdělit to netuším. Dost slabá napodobenina filmů Prci, prci prciček. Jednoznačně patří mezi odpad! ()

waltosin

Nechápu že po 9 letech natočej pokračování, které je naprosto o ničem a nemá nic společnýho z Road tripem! 15% ()

Buraking

No, přišlo mi to velice podobné dílu prvnímu. Zkrátka a dobře opět cesta partičky vysokoškoláků někam za nějakým účelem, během které je potká nepřeberné množství zážitků. Třetí díl bych si už ale raději odpustil. Co se opět musí nechat, tak skvělá hudba, která jak už je zvykem u tohoto druhu filmů, naprosto uspokojila mé sluchové vjemy. ()

LeePriest odpad!

Po asi necelé půlhodině co jsem film sledoval se vztyčeným obočím jsem měl sto chutí jej vypnout. Říkal jsem si ale, že špatná první 1/3 filmu nedefinuje kvalitu filmu celkově, takže jsem pokračoval v koukání. Jaká to chyba! Kdybych se byl poslechnul a film hned vypnul, bylo by to nejlepší. Ba ne, kdybych na tenhle odpad nikdy nenarazil, bylo by to nejlepší. ()

PavHer

Absolutně nezáživná komedie, u které jsem se přemáhal neusnout. Zachraňovaly to aspoň ty "kozy", za které dávám hvězdičku :-) ()

badett

Tomuto filmu chybí úplně všechno. První díl byl podle mého názoru hodně podařený a tato slátanina, u které se člověk zasměje velmi zřídka nešahá jedničce ani po kotníky. ()