Fiktivní dokument, který se z velké části skládá z rozhovoru s původním Sůvou, Hollisem Masonem (Stephen McHattie), o jeho částečně autobiografické knize POD KÁPÍ, ve které se zaobíral vznikem prvních Minutemanů. V dokumentu jsou obsaženy i rozhovory s Edwardem Blakem alias Komediantem (Jeffrey Dean Morgan), Sally Jupiterovou, která si nechala říkat Hedvábný přízrak (Carla Gugino) i některými jinými významnými členy téhle éry. (3DD!3)

hroubek

Velmi příjemný doplněk k filmu a pro většinu diváku krásné rozšíření alternativního světa ve,kterém se odehrává film.Největší nevýhodou je pro ty co četli komiks,že nenabízí nic nového. ()

LetztesBiest

Příjemný doplněk k filmu Watchmen. Lidem neznalým komiksu odhalí trochu více z tohoto geniálního díla (ač také ne vše, pokud vás Watchmen zaujali, tak jednoznačně doporučuji přečíst komiks) a týká se především Minutemanů. Těm, co komiks znají nic moc nového nepřinese, což ovšem neznamená, že by to byla ztráta času. Moc dobře se na to kouká a provedení ve stylu fiktivního dokumentu tomu padne jako ulité. A Carla Gugino je jako Silk Spectre vážně sexy ^_- ()

stuj

Pro fanoušky Watchmenů. Odhaluje jejich vznik a historii. Kdyby to bylo v nějaké zkrácené verzi vloženo do hlavního filmu, bylo by to super. Takhle zvlášť je to ale fakt jen pro fanoušky. ()