Extrakt

• Česko Výtažek (více)

Hrdina americké komedie Joel (Jason Bateman) je vlastníkem firmy, která získává výtažky z rostlin. Zdá se, že už brzy vydělá slušné peníze, ale pak se na něho začne valit jedna katastrofa za druhou. Nejprve se jeden z jeho zaměstnanců nešťastnou náhodou vážně zraní, poté Joel zjistí, že s věrností jeho ženy je to na pováženou, další problémy se zaměstnanci na sebe také nenechají dlouho čekat, zvlášť když se na něho zaměří právník (Ben Affleck). A to vše znamená, že jeho plánovaný poklidný život je v ohrožení, takže je potřeba s tím něco udělat. (oficiální text distributora)

O.Peta

Tento film bych asi nijak nevyhledával a nenarazil bych na něj, kdybych nehledal něco, kde hraje Mila Kunis. Chtěl jsem něco pěkného na oko, proto jsem vybral tuto komedii, a to i přes nízké hodnocení. S Milou jsem byl dle očekávání spokojen. Ale celkově šlo o příjemnou komedii, fakt jsem se bavil. Dokonce i Affleck, který vypadal jak "houmlesák" byl víc než dobrej. Pěkných 70% ()

ABLABLABLA

K téhle komedii jsem přišla díky Mile Kunis a ač toho nelituju, z nova už tenhle snímek nepotřebuju vidět. Takový ten film, který ani neurazí ani nenadchne. Bylo tam sice pár lepších momentů, například Affleck v podání sjetého barmana byl skvělý, babka, co nechtěla zastavovat provoz, když nováček nestíhal taky...ale jinak průměr, šeď a nic zvláštního. Krásné 3*. ()

Maq

Tenhle Mike Judge je nejspíš chytrý chlap. Neservíruje humor s úšklebkem varietního klauna, aby každý vrták hned věděl, že se má mlátit smíchy. Obsazuje normální lidské typy a nechává je vést obvyklé řeči; chce to od diváka spolupráci, užít si jejich trapnost a směšnost. Nemnozí ocenili Judgeův předchozí znamenitý opus Idiocracy, a tenhle milý, kultivovaný humorný příběh dopadá ještě hůř. Nemám rád komedie, které nařvaně "vrcholí", a i toho nás Judge ušetřil - zápletka se přirozeně urovná. --- Jedna věc mě trochu rozčilovala: Rozumný chlap by měl poznat, že když se na něj začne lepit samička-predátorka, něco, tedy prachy, je ve vzduchu. Druhá věc mě nadchla: Byl jsem taky kdysi takovým panem továrníkem, a ty řeči a představy dělníků o byznysu a továrníkově životě, ty byly naprosto trefné. Tohle ale naplno ocení jenom ti, kteří to osobně znají z pozice šéfa. Z čehož vyplývá, že sranda "pro lidi" je mnohem lepší kšeft. ()

runner85

Pravdepodobne tie gaštany čo som jedol buď boli pokazené alebo jedovaté lebo som sa vôbec nebavil, jedine že toto vôbec nebolo vtipné a ten kto robil distribúciu sa pomýlil a namiesto trápne a hlúpe začiarkol kolonku komédia ... ()

Cl3ricK

Docela průměrný film. Jedinou zábavou jsou zde výstupy skvělého Bena Afflecka, v roli věčně sjetého barmana. Nějak mi unikla pointa celého filmu. ()

tufr

Nudáááá ale pozor!!!! Nuda s nádhernou Milou Kunis, které patří ty dvě hvězdy!!! Jinak mě to nebavilo a ta zprominutím krává bába v tý továrně, no tý bych jednu střelil!!!!!! Jo a propo Jason Bateman mi prostě nesedí :)) ()

Langy10

Fakt se mi tenhle film moc líbil, jen jsem zklamanej, a proto taky nemuzu dat 5 hvezd, že Mila Kunis zde hrála podvodníka :( a to se k ní nehodí :( , ale jinak boba film :D:D ()

wohna

Jediný co si z toho filmu pamatuju je Mila Kunis, parádní Ben Affleck a ne moc inteligentní ''čistič bazénu''. A to je na komedii málo. Ale tak ani sem od toho moc nečekal, takže mě to ani moc zklamat nemohlo. ()

Fallen_One

Hvězda navíc za Milu Kunis, i když dostala méně prostoru, než jsem čekal a chtěl. Jason Bateman dobrý, zbytek působil taky tak nějak...reálně, že by se to klidně mohlo stát i vám, když to přeženu. ()

Juto

Extrakt má určitú príchuť, ale komediálny nádych je zriedený plochými postavami a útlym príbehom. 5/10 ()

c.tucker

Bylo to originální, i když sice jen polovičatě, ale i tak potěší, že se neubírá v klasických stopách. Postavy nic moc, ale nad všechny se vyvyšuje Ben Affleck se svou pohodářskou postavou. ()

bartias

Nenechte se napálit lákavým trailerem. Extract je jenom veskrze průměrná komedie, která všechny nejlepší vtipy vypálí v první čtvrt hodině a pak už se nezmůže na nic, co by stálo za řeč. Ne že by zbytek byl špatný, je akorát nijaký a rozpačité rozuzlení vyznívá do ztracena. Nebo spíše nevyznívá vůbec. Ani Ben Affleck schovaný v malé roličce pod vlasatou parukou nestojí za řeč. ()

StanislachKo

Mimózne obsadenie a mimózny storybuilding (absolútne nevyužívajúci pojem Mila Kunis) a prehnane využívajúci antipojem Ben Affleck). Sympoš Bateman, rozkošná Wiigová a alfasamec Simons boli dobre mierené i keď lacné triky, ktoré ale aspoň trochu fungovali. Inak pre mňa nepochopitelná investícia čohokoľvek (času, peňazí, talentu... a naďalej...) ()

URBAN

Ehmmm...Jo, co to mělo béjt. Koukatelné to je, ale že by to mělo příběh nebo něco to ne. ( 11.11.15/MAC ) ()

danoo

PEKNÁ (Mila Kunis) HLÚPOSŤ (všetko ostatné). PS: Jediné čo skutočne stojí za pozornosť a tiež dôvod, prečo som sa rozhodol pre pomerne vysoké hodnotenie, sú všetky tie typy zdegenerovaných továrenských šmejdov, doslova odpozorovaných zo života. Kto zažil, vie o čom hovorím. ()

ywo666

Vcelku sklamanie. Ako nie je to zlý film. Ale čakal som viac zábavy, viac vtipných situácií. Po komentoch som čakal viac od Afflecka. Nemám voči nemu predsudky ako mnohý. Napríklad daredevil mi prišiel ako dorbý film. Avšak tu ma Ben nepotešil. A vlastne nikto (možno až na Milu Kunis:-D). Priemer. Hrubý priemer. ()