Extrakt

• Česko Výtažek (více)

Hrdina americké komedie Joel (Jason Bateman) je vlastníkem firmy, která získává výtažky z rostlin. Zdá se, že už brzy vydělá slušné peníze, ale pak se na něho začne valit jedna katastrofa za druhou. Nejprve se jeden z jeho zaměstnanců nešťastnou náhodou vážně zraní, poté Joel zjistí, že s věrností jeho ženy je to na pováženou, další problémy se zaměstnanci na sebe také nenechají dlouho čekat, zvlášť když se na něho zaměří právník (Ben Affleck). A to vše znamená, že jeho plánovaný poklidný život je v ohrožení, takže je potřeba s tím něco udělat. (oficiální text distributora)

mirkath1

Vcelku mě to pobavilo a nebylo to ani moc přehnané.. Mile mě překvapil Afleck, kterého jsem opravdu poprvé viděla hrát jinak je to pouze líbivý chlapec od vedle bez sexapílu :) ()

johnson

Bezvadná komedie na odpočinek. Jason Bateman je borec a Affleck ulítlej feťák. Není to komedie kde vybuchujete smíchy, ale kde se spíš celej ten film usmíváte a je z toho takovej blaženej pocit. Prostě dobrá komedie. ()

White-Man

Absolutně ničím nevýrazný film, ze kterého jsem si po skončení téměř nic neutkvělo v paměti. Všechno mi přišlo příliš chudé a nevýrazné. Sledování tohoto filmu sice nebyl ztracený čas, ale nešlo by se spousta jiných věcí, které by strávený čas u tohoto filmu vyplnily lépe. ()

Blazis34

Taková milá pohodová komedie z potravinářského průmyslu, kde se stane sled nešťastných náhod a z toho pramení rodinná i obchodní krize. Mike Judge dal dohromady i když neznámé tak určitě milé herce a celkový dojem je povedený. Avšak žádná extra komedie to není a příběh si také více jak tři hvězdičky podle mého nezaslouží. Nepotěšila ani nezklamala. V paměti ji mít dlouho nebudu. ()

Erichy

Příjemně mě to překvapilo. Průměrná komedie s nijak originálním námětem, ale nakonec jsem z toho měl dobrej pocit. Dobře vybraní herci v popředí s nádhernou Milou Kunis dávali tomuto filmu úplně jiný rozměr. ()

mgerlich

Stejně jako absurdistán je i Extract lepší než ostatní komedie tohoto typu. I když pokusy o přesah nějak nevycházejí, alespoň se o ně sem tam pokouší. ()

Cerebrum

Není to nic extra, povětšinou je to šeď. Je tu sice několik celkem zábavných figurek - Milligan je jako vymaštěný šampónek super (a to chlapec nemusel ani nějak moc hrát), David Koechner jako ukecaný blb odvedle, Ben Affleck jako drogový dealer. Dohromady to však bohužel moc nedrží a tempo to má skoro jako nějaký artfilm. Díky za těch pár záběrů se sympatickou "potvorou" Milou Kunis! ()

kubilov

Jasona Batemana z té starší a trochu umírněnější generace amerických filmových bavičů tak úplně nevyhledávám, ale tady mi nevadil. Co mi vadilo více byl nesmyslný scénář plný neodpustitelných kravin, nelogických zvratů a dementního chování některých postav. Navíc na divně zarostlýho Bena Afflecka vážně nemám náladu se dobrovolně koukat. Za Milu, Kristen a J.K. aspoň ty 3* ()

trigan

Hezká podvodnice těžící z mužské blbosti a debilní majitel firmy, který se diví, že když se svou ženou čtvrt roku nespí a pošle jí nového "čističe bazénů na otestování věrnosti", tak ten čistič u ženy uspěje. Proč má tento film v popisu komedie, jsem nepochopil, asi by to mělo být výhradně pro US diváky, ti tam možná něco vtipného našli. ()

SelfishMan

Jsem docela rád, že jsem se úplně nenechal těma 55% odradit a stejně se podíval, protože i přesto, že to není nabité fóry a vtipy nebo nadmíru originálním příběhem, působí film mile a jakoby ze života. Poměrně různorodá sestava postav (trošku exotů) a dobrých hereckých jmen...hlavně u mě zabodoval super sympatický trochu naivní podnikatel Jason Bateman, znuděná manželka Kristen Wiig, J.K. Simmons a trochu slabší ale stejně slušný feťák Affleck. Mila Kunis vypadala sice úchvatně, ale mnoho prostoru neměla a role zlodějky k ní...no nevím. Toho souseda bych asi už druhý den srazil na té příjezdové cestě tím bavorákem... Předpokládám, že víc než jednou film nikoho nepřitáhne, ale jako odpočinkový odpolední snímeček příjemné. 65% ()

Movie Maniak

No já opravdu nevím, celou dobu jsem čekal, že se něco stane a ono nic. Jason Bateman je sice sympaťák a Mila Kunis je sexy, ale to film nezachrání. Chvílemi se člověk sice zasměje, ale jako celek to není ono, prostě tomu chybí ono stokrát omílané ochucovadlo. ()

leonskennedy

Na tomto nudném filmu bylo nejlepší že se tam objeví Gene Simmons z Kiss ,ale jelikož ani on tam toho moc nepředvede tak to nemůže zachránit. ()