Reklama

Reklama

Venkovský prodejce ojetých aut Ben Selleck (James Brolin) chce zachránit svůj desetiletý rodinný podnik před nepřátelským převzetím, na které se již připravuje jeho největší místní rival a brutální konkurent. Zoufalý majitel si proto najme nejslavnějšího akčního reklamního mága Dona "The Goods" Readyho (Jeremy Piven) a jeho žoldnéřský tým všeho schopných specialistů, aby za tři dny prodali více než 200 automobilů. Don Ready převezme vedení Selleckova obchodu, nastartuje svůj tým agresivních prodejců a v rekordním čase za jediný víkend prodá všechna motorová vozidla. Selleckovy nepřátelé zuří, protože přicházejí o lehkou kořist. Jeho úspěchu však nechtějí jen nečinně přihlížet a odpovídají zoufalými protiakcemi. Na jejich mizerné triky je však obchodnický mág Ready dobře připraven a snadno si s nimi poradí. (TV JOJ)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (51)

P1tr 

všechny recenze uživatele

Goods postupně nabírají na obrátkách, ale až na úžasnou roličku Willa Ferrella nikdy nedosáhnou bodu, kdybyste je mohli považovat za něco víc, než jen průměrnou komedii. Troufám si říci, že bez stávajícího obsazení by byl film naprostým odpadem. Co ho totiž tahá alespoň do průměru jsou právě herci. Jeremy Piven suverénně prodává auta a jeho parťáci mu sebevědomě kryjí záda. Téma nabízí více potenciálu k vyblbnutí, než tvůrci dokázali využít, ale na prázdné, nudné odpoledne se Goods hodí naprosto perfektně. ()

neoBlast 

všechny recenze uživatele

Scénář si za originalitu jistě žádné bodíky nezaslouží, protože se kupí jedno klišé na druhé. Ale za povšimnutí určitě stojí herci - ať už je to v hlavní roli, filmy neošlehaný, Jeremy Piven, malinká výpomoc z americké verze The Office (Ed Helms, Craig Robinson) nebo sám velký Will Ferrell v nejrozkošnějším cameu posledních let. I přes hrubší tón, který přinesl rating R, ale opravdu nic světoborného co bych snad nedejbože chtěl vidět znovu. 50 % ()

Reklama

ywo666 

všechny recenze uživatele

Mne to prišlo ako vydarená komédia. Vo filme je pár známych hercov doplnených o objavy zo súčasných úspešných komédií. Čo sa týka filmu, tak od týchto tvorcov sa viac hádam ani nedalo očakávať. Vcelku každá postava má aspoň čosi do seba a neprišla mi vyslovene otravná, rovnako minimum vtipov bolo trápnych a násilných. Jediné, čo ma fakt iritovalo boli spievajúci anieli. A ani ako aniel Farrell nejak nezabodoval. Keď to porovnáme zo žánrovými kolegami poslednej doby tak jasný nadpriemer a zaslúžené 4*. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Nič extra. Úplne bežná komédia, pri ktorej sa človek zopár krát zasmeje nad tou stupiditou hlavných protagonistov, ale nič na tom nebolo také výnimočné. Možno akurát ten námet, alebo lepšie povedané, to prostredie v ktorom sa to celé odohrávalo. Niektoré tie predajné triky boli fakt až absurdné, iné boli celkom zábavné, ale v konečnom dôsledku nič z toho nebolo také, že by som sa z chuti zasmial nejako veľmi. Takže skôr mierne podpriemerné, no nebolo to úplne márne. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Tak na tohle opravdu neskočim, sice nějakej ten vtípek se tu a tam povede, ale je to teda hodně výjimečná situace a jinak je to blbost, kdy jsem tý cool partičce nevěřil tu jejich coolovost ani omylem a to že by dokázali prodávat auta takovým způsobem už vůbec ne, nevim kolik hamburgrů by musel američan sežrat, aby prodal svoje auto a pak si ho koupil zpátky za víc. Ještě tak, kdyby se to tvářilo jako stupidní zábavná komedie, tak bych to byl ochotnej akceptovat, ale takhle fakt ne ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

  • Bandita je Pontiac Firebird Trans Am ročník 1977. Jak zazní i ve filmu, je tento automobil navždy spjatý s automobilovou filmovou klasikou Polda a bandita (1977). (Adrai)

Reklama

Reklama