Reklama

Reklama

Venkovský prodejce ojetých aut Ben Selleck (James Brolin) chce zachránit svůj desetiletý rodinný podnik před nepřátelským převzetím, na které se již připravuje jeho největší místní rival a brutální konkurent. Zoufalý majitel si proto najme nejslavnějšího akčního reklamního mága Dona "The Goods" Readyho (Jeremy Piven) a jeho žoldnéřský tým všeho schopných specialistů, aby za tři dny prodali více než 200 automobilů. Don Ready převezme vedení Selleckova obchodu, nastartuje svůj tým agresivních prodejců a v rekordním čase za jediný víkend prodá všechna motorová vozidla. Selleckovy nepřátelé zuří, protože přicházejí o lehkou kořist. Jeho úspěchu však nechtějí jen nečinně přihlížet a odpovídají zoufalými protiakcemi. Na jejich mizerné triky je však obchodnický mág Ready dobře připraven a snadno si s nimi poradí. (TV JOJ)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (50)

Tuxedo 

všechny recenze uživatele

Naprostá přestřelenost v postavách, dialozích i situacích bohužel dosahuje jen průměrné úrovně zábavnosti (jež počas filmu ke všemu nabyde klesající tendence), aby byl divák schopen akceptovat přísedící předvídatelnost odshora až na půdu a v druhé půli sílící hluchá místa. Kvůli jako vždy sympaticky sebejistému Pivenovi a opravdu jen několika slušným fórkům, které bych si však dokázal představit i v mnohem zábavnějším podání, se The Goods vidět nevyplatí. 5/10 ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Doma jsem byl naposled asi před rokem a půl. A jsem si skoro jistej, že jsem zapomněl zamknout." Poprvé v životě pociťuju lítost, že nevlastním autobazar před krachem. Brnknul bych totiž Donymu Readovi, ten by si na cestu přibalil do obalu od padáku svůj tým a předvedl by mi něco z toho, kterak stylově prodat auta někomu, kdo o ně nemá nejmenší zájem. A já bych si mohl do sytosti užít suchejch hlášek, kterejma tento snímek rozhodně nešetří. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Teda tohle mizerny hodnoceni me docela prekvapilo, sice se nejedna o nejaky veledilo, ale je to brutalni komedie, u ktery jsem se od zacatku do konce perfektne bavil. Jednoduchej, misty neverohodnej, ale super sviznej a zabavnej pribeh se spoustou hlasek a hromadou vtipnejch postav a dokonalym cameem Ferrella. Misty se to sice zadrhne, to kdyz se tvurci snazi o nejakou tu vaznejsi scenu, ale vetsinu casu jsem se proste smal od zacatku do konce, takze pro nizky hodnoceni fakt nevidim duvod. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Tak na tohle opravdu neskočim, sice nějakej ten vtípek se tu a tam povede, ale je to teda hodně výjimečná situace a jinak je to blbost, kdy jsem tý cool partičce nevěřil tu jejich coolovost ani omylem a to že by dokázali prodávat auta takovým způsobem už vůbec ne, nevim kolik hamburgrů by musel američan sežrat, aby prodal svoje auto a pak si ho koupil zpátky za víc. Ještě tak, kdyby se to tvářilo jako stupidní zábavná komedie, tak bych to byl ochotnej akceptovat, ale takhle fakt ne ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Film s klesající kvalitou, první třetina filmu vypadala dosti slibně. Docela velké množství originálních nápadů, bohužel časem se přestává dařit Jeremy Pivenovi a to především herecky. Nejvtipnější postavou je s přehledem Charles Napier, který se blejsknul v roli nemilosrdného Dicka Lewistona. Cameo Willa Ferrella tentokráte naprosto neúčinné. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

  • Bandita je Pontiac Firebird Trans Am ročník 1977. Jak zazní i ve filmu, je tento automobil navždy spjatý s automobilovou filmovou klasikou Polda a bandita (1977). (Adrai)

Reklama

Reklama