Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beky
  **

  Tohle je pěkná nuda, nevim, možná jsem se přece jenom asi dvakrát uchechtl!! Jeremi Piven na mě působil celou dobu jako by se nutil do každýho vtipu, nebyla v tom žádná přirozenost, za to Will Ferrell ( malá role, pozor!! ), David Koechner, Ed Helms, Kathryn Hahn jsou prostě v pohodě a hrajou vše bez přetvářky, prostě jsou a existujou a nejsou jen vymyšlení, ale bohužel nikdoo z nich nemá hlavní roli!! Jednou větou: ... přitom nápad by tady byl, šáde!!(11.11.2009)

 • Shit
  **

  Tak na tohle opravdu neskočim, sice nějakej ten vtípek se tu a tam povede, ale je to teda hodně výjimečná situace a jinak je to blbost, kdy jsem tý cool partičce nevěřil tu jejich coolovost ani omylem a to že by dokázali prodávat auta takovým způsobem už vůbec ne, nevim kolik hamburgrů by musel američan sežrat, aby prodal svoje auto a pak si ho koupil zpátky za víc. Ještě tak, kdyby se to tvářilo jako stupidní zábavná komedie, tak bych to byl ochotnej akceptovat, ale takhle fakt ne(14.11.2009)

 • Soweek
  ***

  Jeremy Piven je jeden z největších sympaťáků pod hollywoodskou střechou, společně se starými známými herci snad ze všech ujetých komedií posledních dvou let vytvořili další megaujeťárnu, tentokrát o autobazaru. Samostatné vtipy jsou více než dobré a párkrát se opravdu zasmějete, Will Ferrel zde svojí miniroli zvládl uplně na jedničku, ale celkově to celé nějakým divným způsobem nedrží pohromadě.(31.10.2009)

 • Joll
  ***

  Strašná ptákovina, všechno je tady tak děsně přitažené za vlasy až je to směšné. Duo ze seriálu Office určitě potěší, hlavně Craig Robinson v roli DJ je k popukání, stejně jako Charles Napier, kterej si na stará kolena vystřihl pěkně šílenýho prodejce. Musím říct, že jsem se příjemně bavil, ale asi to nebude úplně pro každýho....(28.10.2009)

 • neoBlast
  ***

  Scénář si za originalitu jistě žádné bodíky nezaslouží, protože se kupí jedno klišé na druhé. Ale za povšimnutí určitě stojí herci - ať už je to v hlavní roli, filmy neošlehaný, Jeremy Piven, malinká výpomoc z americké verze The Office (Ed Helms, Craig Robinson) nebo sám velký Will Ferrell v nejrozkošnějším cameu posledních let. I přes hrubší tón, který přinesl rating R, ale opravdu nic světoborného co bych snad nedejbože chtěl vidět znovu. 50 %(14.4.2011)

 • - Bandita je Pontiac Firebird Trans Am ročník 1977. Jak zazní i ve filmu, je tento automobil navždy spjatý s automobilovou filmovou klasikou Polda a bandita (1977). (Adrai)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace