poster

Kšeftaři

 • USA

  The Goods: Live Hard, Sell Hard

 • Slovensko

  Kšeftári

 • Velká Británie

  The Goods: Live Hard, Sell Hard

Komedie

USA, 2009, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Joll
  ***

  Strašná ptákovina, všechno je tady tak děsně přitažené za vlasy až je to směšné. Duo ze seriálu Office určitě potěší, hlavně Craig Robinson v roli DJ je k popukání, stejně jako Charles Napier, kterej si na stará kolena vystřihl pěkně šílenýho prodejce. Musím říct, že jsem se příjemně bavil, ale asi to nebude úplně pro každýho....(28.10.2009)

 • Dubro
  ***

  Problémy s únikom moču teda nenastali, aj keď agresívnejší rozjazd filmu tomu možno nasvedčoval. Po prvých pätnástich minútach prestali Brennan a jeho vydarení kumpáni psíka prikrmovať a ten chudáčisko im nakoniec zdochol a to nepomohol ani Willdo Ferrel so svojim štekom. Postáv je tu viac ako je príjemné, hlášky a kvalitné dialógy aby človek lovil a od dementnej romkomédie nemajú Brennaovci až tak ďaleko. Len to tak lízlo. Ak ste zvedaví ako zdochol pes, dopozerajte do konca. 50% za priemernosť.(10.11.2009)

 • Beky
  **

  Tohle je pěkná nuda, nevim, možná jsem se přece jenom asi dvakrát uchechtl!! Jeremi Piven na mě působil celou dobu jako by se nutil do každýho vtipu, nebyla v tom žádná přirozenost, za to Will Ferrell ( malá role, pozor!! ), David Koechner, Ed Helms, Kathryn Hahn jsou prostě v pohodě a hrajou vše bez přetvářky, prostě jsou a existujou a nejsou jen vymyšlení, ale bohužel nikdoo z nich nemá hlavní roli!! Jednou větou: ... přitom nápad by tady byl, šáde!!(11.11.2009)

 • ywo666
  ****

  Mne to prišlo ako vydarená komédia. Vo filme je pár známych hercov doplnených o objavy zo súčasných úspešných komédií. Čo sa týka filmu, tak od týchto tvorcov sa viac hádam ani nedalo očakávať. Vcelku každá postava má aspoň čosi do seba a neprišla mi vyslovene otravná, rovnako minimum vtipov bolo trápnych a násilných. Jediné, čo ma fakt iritovalo boli spievajúci anieli. A ani ako aniel Farrell nejak nezabodoval. Keď to porovnáme zo žánrovými kolegami poslednej doby tak jasný nadpriemer a zaslúžené 4*.(16.1.2010)

 • Ice123
  ***

  Zábavná béčková komedie ;) Nějaké hlášky stojí vážně za to. Snad nejlepší scéna je kdy Babs Merrick (Kathryn Hahn) prodává auto (to se musí vidět, nebo spíš hlavně slyšet :D ). Ale jak jsem řekl, je to béčko a je to na něm hodně znát, hlavně na poslední čtvrtině filmu, tam toho k zasmání moc není. 60%(15.9.2010)

 • - Bandita je Pontiac Firebird Trans Am ročník 1977. Jak zazní i ve filmu, je tento automobil navždy spjatý s automobilovou filmovou klasikou Polda a bandita (1977). (Adrai)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace