Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Soweek
  ***

  Jeremy Piven je jeden z největších sympaťáků pod hollywoodskou střechou, společně se starými známými herci snad ze všech ujetých komedií posledních dvou let vytvořili další megaujeťárnu, tentokrát o autobazaru. Samostatné vtipy jsou více než dobré a párkrát se opravdu zasmějete, Will Ferrel zde svojí miniroli zvládl uplně na jedničku, ale celkově to celé nějakým divným způsobem nedrží pohromadě.(31.10.2009)

 • B!shop
  ****

  Teda tohle mizerny hodnoceni me docela prekvapilo, sice se nejedna o nejaky veledilo, ale je to brutalni komedie, u ktery jsem se od zacatku do konce perfektne bavil. Jednoduchej, misty neverohodnej, ale super sviznej a zabavnej pribeh se spoustou hlasek a hromadou vtipnejch postav a dokonalym cameem Ferrella. Misty se to sice zadrhne, to kdyz se tvurci snazi o nejakou tu vaznejsi scenu, ale vetsinu casu jsem se proste smal od zacatku do konce, takze pro nizky hodnoceni fakt nevidim duvod.(16.11.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Poprvé v životě pociťuji lítost, že nevlastním autobazar před krachem. Brnknul bych totiž Donymu Readovi, ten by si na cestu přibalil do obalu od padáku svůj tým a předvedl by mi něco z toho, kterak stylově prodat auta někomu, kdo o ně nemá nejmenší zájem. A já bych si mohl do sytosti užít suchých hlášek, kterými tento snímek rozhodně nešetří („Doma jsem byl naposled asi před rokem a půl. A jsem si skoro jistej, že jsem zapomněl zamknout.“).(28.1.2013)

 • Joll
  ***

  Strašná ptákovina, všechno je tady tak děsně přitažené za vlasy až je to směšné. Duo ze seriálu Office určitě potěší, hlavně Craig Robinson v roli DJ je k popukání, stejně jako Charles Napier, kterej si na stará kolena vystřihl pěkně šílenýho prodejce. Musím říct, že jsem se příjemně bavil, ale asi to nebude úplně pro každýho....(28.10.2009)

 • ywo666
  ****

  Mne to prišlo ako vydarená komédia. Vo filme je pár známych hercov doplnených o objavy zo súčasných úspešných komédií. Čo sa týka filmu, tak od týchto tvorcov sa viac hádam ani nedalo očakávať. Vcelku každá postava má aspoň čosi do seba a neprišla mi vyslovene otravná, rovnako minimum vtipov bolo trápnych a násilných. Jediné, čo ma fakt iritovalo boli spievajúci anieli. A ani ako aniel Farrell nejak nezabodoval. Keď to porovnáme zo žánrovými kolegami poslednej doby tak jasný nadpriemer a zaslúžené 4*.(16.1.2010)

 • - Bandita je Pontiac Firebird Trans Am ročník 1977. Jak zazní i ve filmu, je tento automobil navždy spjatý s automobilovou filmovou klasikou Polda a bandita (1977). (Adrai)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace