Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Skvělá režie, výborné herecké výkony, Shia je bezvadný a Michael Douglas potřeboval návrat Gekka jako sůl, ale nějak si nejsem jistý jestli bychom se bez druhého Wall Streetu neobešli. Nicméně comeback se Stoneovi dáří. Všichni jste pěkně v prdeli. Ještě to nevíte, ale jste generace nindžů. Žádný příjem, žádné zaměstnání, žádný majetek. Máte se na co těšit.(3.12.2010)

 • Enšpígl
  ***

  Vizuální stylovka jak prase. Celý film mě připomínal takovou malou výstavu High Society v plný kráse, což by ani tak nevadilo, kdybych se občas neztrácel v dialozích. Přece jen nejsem burzovní makléř a u některých slov jsem neměl ani šajnu o čem že je to řeč. Bohužel mám ještě jednu výtku a to ohledně story. Některé romantické scény zbytečně narušovali tempo příběhu, jako já jsme rád že se všichni tak milujou a že ta láska mezi náma tak je, ale nemám potřebu u filmu s podtitulem peníze nikdy nespí, zjišťovat, že to co vlastně nikdy nespí je láska. Naštěstí snímek není jen jedno velko cukrů, cukrů. Díky skvělý režii je na co se dívat a díky skvělým hereckým výkonům dua LaBeouf a Douglas je co si ve filmu užívat.(14.10.2010)

 • m.krudenc
  ****

  Výborný film, výborně zpracované pokračování filmu Wall Street z roku 1987. Oliver Stone podruhé vstoupil do řeky šedého kapitalismu, akcií a neetických finančních her a opět úspěšně. Atmosférou jsou si oba filmy Wall Street velmi podobné a skoro se až nechce věřit, že je od sebe dělí 23 let. Doba se změnila, kurzy se změnily, hodnota peněz se změnila, avšak priority vlivných lidí zůstaly stejné.(17.7.2015)

 • Jeremy.jk
  ***

  Wall Street: Money Never Sleeps je oproti svému předchůdci uhlazenější a rozvážnější. To sice nemám ve zvyku kritizovat, ale v tomhle případě vyprchala všechna dravost, což v mých očích snímku uškodilo a to hodně. I tak se ale jedná o takové '' elegantní pozlátko '', které bych si klidně někdy zopákl a Douglas je stále pašák... 60%.(6.11.2010)

 • StarsFan
  ****

  Někdy bych si přála, aby všechny mé oblíbené filmy měly podobná pokračování po x letech. Ano, je to jen výkřik do tmy, ale značí, že místní mají pravdu; takhle skutečně vypadá nejlepší film Olivera Stona od Any Given Sunday a dvojka, na které cítíte, že nebyla vynucena jen úspěchem prvního dílu. Pochybuji, že Stone podobný sequel plánoval dopředu, nicméně nutno říct, že tentokrát hrál osud v jeho prospěch. Michael Douglas díky dvacetileté pauze od prvního dílu vypadá při odchodu z vězení "přirozeně" starší, což je umění, které na 100% doposud neovládají ani ti nejlepší maskéři v Hollywoodu. A co je snad ještě důležitější, svět - či spíše USA - také v posledním desetiletí (a tedy v době, kdy hlavní hrdina vstupuje znovu do reálného světa) zasáhly pohromy jako útok na World Trade Center či finanční krize, což jsou události, na kterých se příběh z prostředí Wall Street velmi dobře staví. Nezapomeňte si k tomu připočíst hezké cameo Charlieho Sheena i Olivera Stona a máte o důvod navíc vyrazit do kina. Za sebe dokonce uvažuju, že si v příštích týdnech pustím osmdesátkové Wall Street znovu, abych pak v kině ještě jednou a pořádně mohla docenit jeho pokračování. A kdo ví. Třeba pak půjdu ještě o hvězdičku výše.(8.10.2010)

 • Shia LaBeouf

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace