Skvělá režie, výborné herecké výkony, Shia je bezvadný a Michael Douglas potřeboval návrat Gekka jako sůl, ale nějak si nejsem jistý jestli bychom se bez druhého Wall Streetu neobešli. Nicméně comeback se Stoneovi dáří. Všichni jste pěkně v prdeli. Ještě to nevíte, ale jste generace nindžů. Žádný příjem, žádné zaměstnání, žádný majetek. Máte se na co těšit.(3.12.2010)

Vizuální stylovka jak prase. Celý film mě připomínal takovou malou výstavu High Society v plný kráse, což by ani tak nevadilo, kdybych se občas neztrácel v dialozích. Přece jen nejsem burzovní makléř a u některých slov jsem neměl ani šajnu o čem že je to řeč. Bohužel mám ještě jednu výtku a to ohledně story. Některé romantické scény zbytečně narušovali tempo příběhu, jako já jsme rád že se všichni tak milujou a že ta láska mezi náma tak je, ale nemám potřebu u filmu s podtitulem peníze nikdy nespí, zjišťovat, že to co vlastně nikdy nespí je láska. Naštěstí snímek není jen jedno velko cukrů, cukrů. Díky skvělý režii je na co se dívat a díky skvělým hereckým výkonům dua LaBeouf a Douglas je co si ve filmu užívat.(14.10.2010)

Výborný film, výborně zpracované pokračování filmu Wall Street z roku 1987. Oliver Stone podruhé vstoupil do řeky šedého kapitalismu, akcií a neetických finančních her a opět úspěšně. Atmosférou jsou si oba filmy Wall Street velmi podobné a skoro se až nechce věřit, že je od sebe dělí 23 let. Doba se změnila, kurzy se změnily, hodnota peněz se změnila, avšak priority vlivných lidí zůstaly stejné.(17.7.2015)

Wall Street: Money Never Sleeps je oproti svému předchůdci uhlazenější a rozvážnější. To sice nemám ve zvyku kritizovat, ale v tomhle případě vyprchala všechna dravost, což v mých očích snímku uškodilo a to hodně. I tak se ale jedná o takové '' elegantní pozlátko '', které bych si klidně někdy zopákl a Douglas je stále pašák... 60%.(6.11.2010)

Někdy bych si přála, aby všechny mé oblíbené filmy měly podobná pokračování po x letech. Ano, je to jen výkřik do tmy, ale značí, že místní mají pravdu; takhle skutečně vypadá nejlepší film Olivera Stona od Any Given Sunday a dvojka, na které cítíte, že nebyla vynucena jen úspěchem prvního dílu. Pochybuji, že Stone podobný sequel plánoval dopředu, nicméně nutno říct, že tentokrát hrál osud v jeho prospěch. Michael Douglas díky dvacetileté pauze od prvního dílu vypadá při odchodu z vězení "přirozeně" starší, což je umění, které na 100% doposud neovládají ani ti nejlepší maskéři v Hollywoodu. A co je snad ještě důležitější, svět - či spíše USA - také v posledním desetiletí (a tedy v době, kdy hlavní hrdina vstupuje znovu do reálného světa) zasáhly pohromy jako útok na World Trade Center či finanční krize, což jsou události, na kterých se příběh z prostředí Wall Street velmi dobře staví. Nezapomeňte si k tomu připočíst hezké cameo Charlieho Sheena i Olivera Stona a máte o důvod navíc vyrazit do kina. Za sebe dokonce uvažuju, že si v příštích týdnech pustím osmdesátkové Wall Street znovu, abych pak v kině ještě jednou a pořádně mohla docenit jeho pokračování. A kdo ví. Třeba pak půjdu ještě o hvězdičku výše.(8.10.2010)

• Shia LaBeouf